تماس: 09353132500

آموزش پذیرش تضمینی مقاله در مجله علمی پژوهشی داخلی را با 4 ترفند ساده !

دسامبر 27, 2020 (0) نظر ,

آموزش پذیرش تضمینی مقاله در مجله علمی پژوهشی داخلی را با 4 ترفند ساده !

چگونه از مجله علمی پژوهشی داخلی مورد تایید وزارت علوم در مدت زمان یک ماه پذیرش بگیریم ؟ 

یک مجله علمی پژوهشی معمولا در حالت عادی ممکن است پروسه داوری آن سه تا شش ماه به طول بینجامد و به دلیل سختگیری این مجله ها در داوری مقاله و پذیرش مقاله بسیاری از مقاله ها عموما ریوایز می خورند و یا در نهایت ریجکت می شوند. این پروسه طولانی معمولا برای دانشجویان و نویسندگان مقاله خسته کننده و گاها ناامید کننده می شود. اصولا آن دسته از مقاله هایی موفق به اخذ پذیرش در مجله علمی پژوهشی می شوند که دارای این مختصات باشند:

1. حیطه موضوعی مقاله کاملا مرتبط با مجله مورد نظر باشد

2. جنبه نوآوری و بکر بودن مقاله بارز و بولد باشد و نتیجه ای بکر و غیرتکراری ارائه شود

3. از منابع دسته اول در مقاله استفاده شده باشد

مطب پیشنهادی :  پس از نگارش پایان نامه چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

4. ساختار و فرمت مقاله طبق فرمت استاندارد مجله باشد.

پذیرش مقاله در مجله علمی پژوهشی خصوصا برای دانشجویان دوره دکتری که جهت دفاع از رساله و فارغ التحصیلی نیازمند پذیرش دو مقاله در مجله علمی پژوهشی و یا isi  هستند اهمیت بالایی دارد. در برخی از موارد، این دانشجویان زمانی اندک و محدود برای این کار در اختیار دارند. اکادمی آموزشی و پژوهشی الو تز از طریق شگردها و واسطه ها این مسیر را آسان تر و کوتاه تر ساخته است و این مژده را به دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی می دهد که آمادگی دارد پس از بررسی مقاله شما و ارتقای سطح کیفی آن در مدت زمان  یک ماه تا 45 روز موفق به اخذ پذیرش مقاله از مجله مرتبط و علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم گردد.

پیش از پذیرش مقاله چه اتفاق می افتد

پذیرش تضمینی مقاله در مجله علمی پژوهشی توسط موسسه الو تز در رشته های پزشکی، علوم انسانی و فنی مهندسی انجام می گیرد.قرارداد الو تز با شما در زمینه انجام پذیرش مقاله در مجله علمی پژوهشی به صورت تضمینی و مدت زمان محدود، به این صورت است که طبق آن در صورت بروز هر نوع مشکل در مجله تمامی هزینه پرداخت شده توسط شما به شما عودت داده می شود و تسویه تنها در صورت تضمین صد در صد پذیرش مقاله و چاپ آن انجام خواهد شد.  جهت آموزش نحوه پذیرش مقاله خود به صورت تضمینی در مجله علمی پژوهشی داخلی و برای دریافت اطلاعات بیشتر به قسمت ثبت سفارش رجوع کنید تا کارشناسان الو تز در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مطب پیشنهادی :  سرقت ادبی در مقالات علمی چقدر مجاز است ؟

 

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

 

 

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.