تماس: 09353132500

انجام تضمینی پایان‌نامه دکتری و آموزش مشاوره انجام تضمینی پایان‌نامه دکتری

دسامبر 27, 2020 (0) نظر , , , , , , , , ,

انجام تضمینی پایان‌نامه دکتری و آموزش مشاوره انجام تضمینی پایان‌نامه دکتری

انجام تضمینی پایان‌نامه دکتری

متن شما یک سند علمی است و باید با همان دقتی در مورد جزئیات آماده شود که از مقاله ای که برای مجله “طبیعت” یا “علم” ارسال شده است انتظار می رود. مطالعه یک رساله یا پایان نامه توسط داور به اندازه نگارش مقاله توسط شما دشوار است، به همین دلیل متن شما باید تا حد امکان واضح و صریح و بدون ابهام و با مقدمه ای قابل فهم آماده شود. داوران زمان اندک خود را بین تدریس، نگارش مقاله برای دریافت کمک هزینه پژوهشی، وظایف اداری و غیره تقسیم کرده اند و باید رساله شما را داخل قطار و یا بین تمرین رقص باله کودکان و یا تعمیر اگزوز خودرو مطالعه کنند.

سعی کنید کار مطالعه پایان نامه یا رساله شما تا حد امکان آسان باشد: هر چه مطالعه رساله توسط ارزیاب دشوار باشد، احتمال اینکه با شما و پروژه شما هم عقیده باشد کمتر خواهد بود- و این اصلا چیز خوبی نیست. هر چه بیشتر برای افزایش وضوح و قابل درک شدن متن خود تلاش کنید، مطالعه و درک متن شما برای ارزیاب زحمت کمتری داشته و با شما و پروژه شما هم عقیده تر خواهد بود- و این چیز خوبی است. سعی کنید سبک شما شاداب و پر طراوت و به بیان بهتر کوتاه و مختصر باشد؛ از زبان انگلیسی ساده استفاده کنید. در شرایط مقتضی از اصطلاحات علمی رایج و پذیرفته شده استفاده کنید. از واحدها و حروف اختصاری صحیح استفاده کنید. برای تقسیم بندی متن خود به بخش های متعدد از عناوین، اشکال و جداول استفاده کنید تا مطالعه آن آسان تر شده و هم شما و هم خواننده به راحتی رشته متن را دنبال کنند. در بخش مقدمه و بحث، مطالب باید در مقایسه با مواد و روش ها و همچنین یافته ها ماهیت استدلالی تر داشته باشند، اما لازم است نگارش شما کوتاه، مختصر و متمرکز باشد. اطلاعاتی را که بخش لازم پروژه شما هستند اما اگر در متن به کار روند باعث شلوغی و به هم ریختگی می شوند در بخش پیوست ها بگنجانید.

مطب پیشنهادی :  سابمیت مقاله چیست؟ و چه مراحلی دارد؟

از هر نوع پرگویی، ابهام، کلمات محاوره ای و عامیانه و خلاصه نویسی (it’s, lab و غیره) خودداری کنید و اگر از اصطلاحات تخصصی استفاده می کنید حتما مفهوم آن را درک کنید. در برنامه واژه پرداز می توانید از غلط یاب املایی استفاده کنید؛ هیچ عذر و بهانه ای برای غلط املایی پذیرفته نیست. دستور زبان را نیز از نظر درستی و تناسب بررسی کنید. بهتر است از جملات وجه مجهول استفاده نکنید؛ “هضم ادامه داده شد” اگرچه لحن مناسبی برای تفکیک است، اما طولانی است؛ سعی کنید در صورت امکان از وجه معلوم استفاده کنید؛ به عنوان مثال “هضم ادامه یافت” .

اهمیت ارائه خوب

وقتی افراد برای مصاحبه شغلی شرکت می کنند، سعی می کنند باهوش به نظر برسند- که این نشان می دهد که این مصاحبه برای آنها جدی است. اگر نوشته شما خوب به نظر برسد ارزیابان به احتمال بیشتری شما و پروژه شما را جدی می گیرند. تمام قراردادهای رشته یا دپارتمان خود را در نظر بگیرید و در کل در انجام رساله یا پایان نامه دکتری همان قالب و صفحه آرایی را رعایت کنید. قبل از ارسال رساله خود، یک نسخه از آن را به طور کامل چاپ کنید و آن را برای بار آخر غلط گیری نمایید.

مطب پیشنهادی :  اکسپت فوری مقاله | هزینه چاپ مقاله در مجلات معتبر | چگونه برای اکسپت فوری مقاله اقدام کنیم

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.