تماس: 09353132500

آموزش انجام مقاله و مشاوره اکسپت مقاله فوری

انجام مقاله و مشاوره اکسپت مقاله فوری :

مقاله را در 6 مرحله آسان بنویسید

اگر تا به حال یک دستور العمل را یادداشت کرده اید یا دستورالعمل های خودتان را با یک دوست به اشتراک گذاشته اید ، از قبل ساختار اصلی نوشتن را چگونه درک می کنید. کریستینا کاتز یک پروسه شش مرحله ای را برای نوشتن یک مقاله خوب ارائه می دهد.

مرحله 1: موضوع مقاله خود را انتخاب کنید

موضوعی را انتخاب کنید که به اندازه کافی شما علاقه مند باشد حداقل برای یک یا دو هفته روی آن تمرکز کنید. اگر موضوع شما گسترده است ، آن را باریک کنید. به جای نوشتن در مورد نحوه تزئین خانه خود ، سعی کنید نحوه بودجه دکوراسیون منزل خود را به سبک کشور با بودجه کفاشی بپوشانید. این خاص تر و در نتیجه مقابله آسان تر است.

سپس یک پیش نویس خشن و خشن بنویسید ، از جمله همه چیزهایی که می توانید در مورد آن فکر کنید. سست بمانید ، از تحلیلی خودداری کنید و از روند اشتراک گذاری آنچه می دانید لذت ببرید. وقتی کارتان تمام شد ، استخوانهای لخت مقاله ای را خواهید داشت که فقط می توانید بنویسید. سپس آن را برای مدتی کنار بگذارید.

برای آموزش انجام مقاله و مشاوره اکسپت مقاله فوری

..

مرحله 2: نیازهای مخاطبان خود را در مقاله بیان کنید

حالا دوباره به قطعه خود برگردید. چرخ دنده ها را تغییر دهید و تصور کنید خواننده این مقاله هستید. برای توصیف مخاطبی که می خواهید به آنها بپردازید ، سه کلمه را انتخاب کنید (مثلاً افراد حرفه ای ، افراد مجرد). به عنوان این خواننده ، به چه سؤالاتی پاسخ خواهید داد؟ ممکن است پاسخ ها را هنوز ندانید ، اما به هر حال سوالات را ذکر کنید. در مرحله بعد پاسخ خواهید یافت.

مرحله 3: تحقیق.

تحقیقات باعث می شوند مقاله شما واقع شود. جزییات خوب با نحوه چگونگی شما:

 • آمار (به نقل از افراد شناخته شده)
 • تعاریف
 • حکایات (داستانهای کوتاه و مصور در مورد خود یا شخص دیگری)
 • نقل قول ها و نمونه هایی از افرادی مانند خواننده یا از کتاب های محبوب در مورد این موضوع
  ارجاع به رسانه های دیگر (فیلم ، تلویزیون ، رادیو)
 • ارجاع به مکانها یا رویدادهای محلی (در صورت انتشار برای منطقه ای / محلی)
 • ابزارها ، منابع یا محصولات مفید (در صورت وجود بسیاری ، ایجاد نوار کناری را در نظر دارند)
 • همه چیزهایی را که جمع کرده اید جمع کنید و آن را در یک پوشه ، یک سند الکترونیکی ، یک نوت بوک یا هر آنچه دوست دارید قرار دهید. فراموش نکنید که منابع را پیگیری کنید در صورتی که بعداً از یک ویرایشگر خواسته شده است تا آنها را تأیید کند. ممکن است بخواهید تحقیقات خود را در یک نشست جداگانه از جمع آوری آن انجام دهید. یا فقط قبل از آن پیش بروید و تحقیقات خود را درست در صورت یافتن آن بپاشید. این بسیار شبیه به آشپزی است – تا زمانی که احساس کنید آن را درست “انجام دهید بازی کنید.

برای آموزش انجام مقاله و مشاوره اکسپت مقاله فوری

..

مرحله 4: تنگ کردن طرح خود را

با توجه به مخاطبان خود ، یک پیش نویس محکم تر بنویسید که شامل اطلاعات پشتیبانی جدیدی است که جمع آوری کرده اید. گاهی اوقات آنچه در مراحل 2 و 3 آموخته اید ممکن است شما را مجبور کند که با یک پیش نویس کاملاً تازه شروع کنید. یا ممکن است فقط بخواهید در هنگام انجام کار خود تجدید نظر کنید و لحن مکالمه ای زیبا را با مراجعه مستقیم به مخاطبان خود حفظ کنید.

این بار که پیش نویس خود را می خوانید ، از خود بپرسید: آیا این کار می کند؟ آیا خیلی کلی است ، خیلی سبک ، بی علاقه ، نامشخص یا متلاطم؟ اگر چنین است ، برخی از نشریات مورد علاقه خود را برای مقاله های چگونه به آن شانه بزنید. نویسندگان از چه تکنیکی استفاده می کنند که شما ممکن است بکار ببرید؟

مرحله 5: آن را خاص کنید

دوبار بررسی کنید تا ببینید هر مرحله مربوط به روند را شامل می شوید. مقالات چگونه باید دقیق باشند. شما می خواهید که خواننده شما از راه دور بفهمد که دقیقاً چگونه می تواند شام شکرگذاری را با بودجه کمرنگ تر انجام دهد ، آن دسته از راگبی ها را اجرا کند یا مکانهای تفریحی مناسبی را پیدا کند.

اگر روایت شما ادامه دارد یا روشن می شود ، یا در جهات بسیاری خاموش است ، آن را به نقاط کلیدی که با زیر عناوین نشان داده شده است ، تجزیه کنید (مانند این مقاله). تلفیق اطلاعات پیچیده و تجزیه آن به مراحل ، به ویژه برای نوشتن آنلاین بسیار مهم است ، و همچنین روند چاپی است.

برای آموزش انجام مقاله و مشاوره اکسپت مقاله فوری

..

مرحله 6: بخوانید ، دوباره ، تکرار کنید

پیش نویس مقاله چگونگی مقاله خود را با صدای بلند برای یک دوست حامی بخوانید. سپس یک سری سؤال از او بپرسید: آیا او اکنون روند را درک می کند؟ آیا هیچ پستی وجود ندارد؟ آیا چیز دیگری وجود دارد که او دوست دارد درباره این موضوع بداند؟ آیا او می تواند خودش کار را انجام دهد؟ با توجه به پیشنهادات دوستتان، بهترین تصمیم خود را برای تصمیم گیری در مورد ایجاد تغییراتی در صورت وجود ، استفاده کنید.

در اینجا یک لیست سریع برای کمک به شما در گرفتن خطاها یا حذف ها وجود دارد:

 • آیا شما به اندازه کافی مواد / لوازم مورد نیاز را برای خواننده برای انجام کار توصیف کردید؟
 • آیا تمام مراحل مهم را در بر داشتید؟
 • آیا سفارش منطقی است؟
 • آیا از کلماتی استفاده کرده اید که حاکی از توالی است: اول ، بعد ، بعد؟
 • آیا به خوانندگان درباره مشکلات احتمالی هشدار داده اید؟
 • بازنویسی ، خواندن با صدای بلند ، بازنویسی ، خواندن با صدای بلند ، بازنویسی ، یک کتابخوانی را پیدا کنید و تنها وقتی راضی هستید که یک مقاله چگونه به مقاله مؤثر نوشتید ، قطعه خود را با یک نامه کوتاه با یک جلد کوتاه به یک نشریه مناسب ارسال کنید.

برای آموزش انجام مقاله و مشاوره اکسپت مقاله فوری

..

9 راه برای بهتر شدن در نوشتن

خوب نوشتن کار سختی است. خیلی سخت. تنها راه بهبود، تمرین است.

هر روز بنویس.

حتی اگر فقط یک بند واحد باشد هک ، حتی اگر فقط یک جمله واحد باشد! شاید بیش از هر تلاش دیگری ، من ثابت کرده ام که توسعه من به عنوان یک نویسنده کاملاً ضروری است. هر روز یک زمان را اختصاص دهید – حتی اگر فقط فقط 15 دقیقه باشد – برای نوشتن.

هر روز بخوانید.

همانطور که انجام می دهید ، در مورد قسمت های خاصی از آنچه دوست دارید (توجه داشته باشید که این موارد را تکرار کنید) توجه داشته باشید و آنچه را دوست ندارید در مورد معابر خاص باشد (از این موارد پرهیز کنید).

هر روز ورزش کن.

بهترین کار من – از ایده هایی برای مقالات گرفته تا پاراگراف تا جملات – همیشه به نظر می رسد که در میان فعالیت های بدنی به ذهنم خطور می کند. بخشی از کار خود را در نظر بگیرید.

با یک نوت بوک بخوابید.

در حین پروژه های بزرگ نوشتن ، غالباً در وسط شب با ایده هایی که ارزش کاوش – گاهی حتی پاراگراف های کامل – را در ذهنم دارد ، از خواب بیدار می شوم. من به سرعت آنها را در دفترچه یادداشت می کنم که در شبانه خود نگه داشته ام تا بتوانم بدون خواب بودن در مورد نگه داشتن ایده ، به خواب بروم.

یک روال را توسعه دهید.

من در همان زمان می نویسم ، در خارج از همان مکان ها (چند کافی شاپ محله) با همان نوشیدنی (آمریکایی با شیر بخارپز) که بر روی همان چیزهایی می خورد (آجیل و غلات). من هر کاری می توانم انجام دهم تا عدم قطعیت – وحشت – صفحه خالی را جبران کنم.

در همان زمان ننویسید و ویرایش نکنید.

وقتی می نویسید ، فقط بنویسید. بیرون کشیدن وسایل از سر و روی صفحه به اندازه کافی سخت است. با تلاش برای انجام ظرافت برای اولین بار در اطراف ، این کار را غیرممکن نکنید. روال من ساده است: من بعد از ظهرها می نویسم؛ صبح روز بعد کار بعد از ظهر را ویرایش کنید. و بعد بعداً در روز دوباره نوشتن را از سر بگیرید.

متوقف شوید در حالی که جلو هستید.

اگر بیش از 90 دقیقه در حال نوشتن هستید و روند رو به زوال می رود – متوقف شوید! تلاش برای “مجبور کردن” آن تقریباً همیشه بی نتیجه است. به علاوه ، اگر به یک یادداشت مثبت خاتمه دهید ، راحت تر می توانید از یادداشت های مثبت تهیه کنید.

دوباره کار کنید و دوباره کار کنید.

بدست آوردن هر چیزی درست برای اولین بار یا بار دوم یا حتی بار سوم غیرممکن است. بپذیرید که شما – مانند هر نویسنده دیگری – باید مانند یک استادکار کار کنید. دور زدن در یک جمله کاری نیست که بتوانید از آن ناامید شوید. این چیزی است که پذیرای آن است. همچنین ، کار خود را با صدای بلند بخوانید. انجام این کار بهترین راه برای خارج کردن از سر خود است ، کاری که برای اطمینان از کار شما برای دیگران معقول است.

برای اولین بار برای خودتان بنویسید.

اگر آنچه را که می نویسید جالب است ، شانس آن وجود دارد ، شما کار بهتری را برای نوشتن در مورد آن انجام خواهید داد و مخاطبان شما نیز جالب آن را پیدا می کنند.
اگر این پست را با ارزش پیدا کردید ، لطفاً پیام را با توصیه آن (قلب کوچک) پخش کنید.
همچنین ، اگر علاقه مند به جزئیات بیشتر و کاربرد آنها هستید (و می خواهید از نوشتن من حمایت کنید) لطفاً کتاب جدید من ، Peak Performance: Elevate Game خود ، جلوگیری از فرسودگی و پیشرفت با علم جدید موفقیت را در نظر بگیرید.

برای آموزش انجام مقاله و مشاوره اکسپت مقاله فوری

..

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.