تماس: 09353132500

انجام پایان نامه ارشد عمران | مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه

دسامبر 27, 2020 (0) نظر , , , , , , , ,

انجام پایان نامه ارشد عمران | مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه در بخش آزمایشگاهی جای مانور بسیار دارد. دانشجویان این رشته می توانند با انتخاب موضوعات آزمایشگاهی پایان نامه خود را انجام دهند. بهترین دلیل و برتری برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه نسبت به سایر روش ها همچون عددی و تحلیلی این است که در انجام پایان نامه به صورت آزمایشگاهی دانشجو می تواند بسیار راحت تر و ملموس تر به نتایج مورد نظر دسترسی یابد. همچنین دانشجو می تواند در پایان کار به راحتی مقاله isi داده و آن را به چاپ رساند. چراکه نتایج آزمایشگاهی بسیار معتبرتر از نتایج عددی و تحلیل می باشد.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه به صورت آزمایشگاهی را می توان به سه بخش آزمایشات از پیش آماده، آزمایشات کوچک مقیاس و آزمایشات بزرگ مقیاس و یا همان واقعی تقسیم بندی نمود. منظور از آزمایشات از پیش آماده، استفاده از دستگاه های آماده آزمایشگاهی همچون، دستگاه تست مقاومت فشاری، کششی، خمشی و تست های مربوط به دوام بتن همچون نفوذ یون کلر، نفوذ آب و غیره می باشد. آزمایشات کوچک اکثرا به صورت مدل فیزیکی می باشد که دانشجو در این روش اغلب خود دستگاه را می سازد و آزمایشات مورد نیاز در پایان نامه را انجام می دهد. آزمایشاتی همچون میز لرزه، ساخت پی و یا سد در محیط کارگاهی در مقیاس کوچک و انجام انواع آزمایشات بر روی آن و از این دست آزمایشات، که دانشجو باید به یاد داشته باشد که انجام چنین آزمایشاتی نیاز به زحمت و هزینه فراوان دارد و باید مسائلی همچون آنالیز ابعادی را نیز در نظر بگیرد. در موضوعات مربوط به آزمایشات بزرگ مقیاس دانشجو اقدام به ساخت نمونه ها در مقیاس واقعی می نماید. به عنوان مثال، ساخت تیر در مقیاس واقعی و اعمال نیروهای خمشی به آن با استفاده از جک های بزرگ، ساخت قاب بتنی و فولادی سازه در مقیاس واقعی و اعمال نیروهای جانبی به آن و از این قبیل موضوعات را می توان در زمره موضوعات آزمایشگاهی بزرگ مقیاس در نظر گرفت.

مطب پیشنهادی :  بهترین شرکت ویرایش نیتیو کدام است و الو تز انتخاب اول مشکل پسندان

نمونه موضوع آزمایشگاهی در راستای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه

–    بررسی انواع افزودنی های نانو و کامپوزیتی در بتن و بررسی پارامترهای مقاومتی و دوام آن
–    ساخت نمونه های بزرگ مقیاس با استفاده از بتن های کامپوزیتی و پلیمری و مقایسه نتایج به دست آمده با مدل سازی عددی
–    ساخت مدل های فیزیکی در محیط آزمایشگاه و تست مسائل مختلفی که در تحلیل عددی نتایج آن مشکوک است.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران ژئوتکنیک

نوشتن پایان نامه ارشد عمران ژئوتکنیک نیز همچون گرایش سازه دارای گستره وسیعی از موضوعات در حوزه آزمایشگاه می باشد. استفاده از انواع افزودنی ها که در ساخت بتن های نوین به کار می رود، در خاک به منظور مسلح سازه و تثبیت این روزها بسیار طرفدار پیدا کرده است. همچنین استفاده از نانو مواد در بهبود پارامترهای مقاومتی خاک های مسئله دار نیز بسیار مورد توجه است. در گرایش ژئوتکنیک نیز می توان از مدل سازی فیزیکی در دو مقیاس کوچک و واقعی بهره برد. مدل سازی مواردی همچون پی سازه، سد خاکی و شمع امروزه بسیار پرطرفدار است. در ادامه به برخی از موضوعات پایان نامه که دانشجویان می توانند انتخاب کنند اشاره می شود.

مطب پیشنهادی :  انجام پایان نامه ارشد و انجام رساله دکتری چه تفاوتی با هم دارند ؟

–    تثبیت خاک های مسئله دار همچون رس های واگرا و یا ماسه مستعد به روانگرایی با استفاده از نانو مواد
–    بررسی تاثیر انواع الاینده بر پارامترهای مقاومتی خاک
–    مدل سازی ازمایشگاهی سد خاک و یا پی سازه بر روی بستر خاک تثبیت شده

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.