تماس: 09353132500

انجام پایان نامه در انقلاب | قراردادهای یکطرفه و بدون بازگشت وجه

دسامبر 27, 2020 (0) نظر , , ,

انجام پایان نامه در انقلاب | قراردادهای یکطرفه و بدون بازگشت وجه

انجام پایان نامه در انقلاب

میدان انقلاب تهران را به جرائت می توان به عنوان اولین منطقه در ایران برای انجام موارد مربوط به کارهای پژوهشی ازجمله انجام پایان نامه و نگارش مقاله معرفی نمود که مشتری بسیاری هم در این زمینه به شرکت ها و موسسات موجود در آن منطقه مراجعه می نمایند.

پایان نامه در انقلاب درست است که در ایران اولین بوده و از قدمت بسیاری برخوردار است با اینحال مراجعه به این منطقه برای انجام برخی از امور پژوهشی مانند انجام پایان نامه و چاپ مقاله مشکلاتی را امروزه برای بسیاری از دانشجویان و محققین به وجود آورده است که در ادامه برخی از آن ها می پردازیم.

مطب پیشنهادی :
افزایش سایتیشن یا شاخص استنادی مقاله

اولین مشکل به وجود آمده برای اشخاصی که پایان نامه میدان انقلاب را انتخاب کرده اند، در گیری شدید با وزارت علوم می باشد. که در بیشتر موارد منجر به ابطال مدرک تحصیلی دانشجو و محرومیت های تحصیلی ناشی از آن را برای وی به ارمغان آورده است. چرا که به دلیل معروف بودن میدان انقلاب به محل انجام پروژه های دانشجویی سبب شده است تا وزارت علوم ایران به شدت این منطقه را تحت کنترل و نظارت داشته باشد و هر سال نیز برخی از شرکت های این محدوده را پلمپ کرده و اسناد و مدارک ناشی از قراردادهای موجود در این موسسات را جهت اعمال قانون وارسی می نماید که در نهایت سبب پیامدهای جدی برای اساتید انجام دهنده کار و دانشجویان می شود.

دومین مشکل ایجاد شده برای دانشجویان و اساتید فعال در این زمینه این است که بسیاری از شرکت های قدیمی موجود در این منطقه به دلیل مشکلات به وجود آمده فوق اقدام به بستن شرکت و یا نقل مکان به مکان ها امن تر نموده اند و اکثر شرکت ها موجود در این منطقه تازه کار هستن که یا از پس کار بر نمی ایند و یا هدف آن ها کلاه برداری می باشد که در هر دوحالت هم حق الزحمه استاد را نمیدهند و هم کار دانشجو را پس از کلی معطلی و دریافت هزینه به درستی انجام نمیدهند که این سبب بروز مشکلات بسیاری برای دانشجویان می شود.

مطب پیشنهادی :
پرسشنامه درگیری والدین

 

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.
تماس با "پایان نامه دکترا"