تماس: 09353132500

انجام پایان نامه دکترا حقوق و مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری حقوق

ژوئن 26, 2021 (0) نظر , , , ,

انجام پایان نامه دکترا حقوق و مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری حقوق

انجام پایان نامه دکترا حقوق و مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری حقوق

انجام پایان نامه دکترا حقوق و مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری حقوق :

تمام روابط اجتماعی که آثار حقوقی از آن ایجاد می شود، موضوع علم حقوق قرار می گیرد. این روابط می تواند مربوطه به روابط دولت و مردم باشد که به حقوق عمومی معروف است و یا شامل روابط خصوصی مردم گردد که حقوق خصوصی نامیده می شود. به عبارت دیگر حقوق عمومی شامل حقوق قوای سه گانه کشور، حاکمیت و آنچه مربوط به اداره کشور است، می شود و حقوق خصوصی به روابط بین خود مردم می پردازد که مهمترین آنها روابط تجاری است که عامل ایجاد رشته حقوق تجارت شده است و یا مسائل مربوط به حقوق مدنی است که از آن جمله می توان به اموال، مالکیت، قراردادها، مسوولیت هایی که اشخاص در خطاهایی که مرتکب می شوند برایشان به وجود می آید مثل مسوولیت ناشی از حوادث، قواعد مربوط به ارث، وصیت، ولادت، اقامتگاه اشخاص و دهها مورد دیگر اشاره کرد. همچنین شاخه ای از حقوق به روابط بین المللی می پردازد که خود به دو بخش حقوق روابط بین الملل عمومی و خصوصی تقسیم می شود که حقوق روابط بین الملل عمومی به روابط بین دولتها و سازمانهای بین المللی می پردازد. رشته حقوق یکی از محبوب ترین رشته‏ های داوطلبان گروه علوم انسانی است . دامنه گرایش‏های رشته حقوق گسترده و در کلیه روابط زندگی امروز قابل ملاحظه است . این روابط می‏تواند مربوط به روابط دولت و مردم باشدکه به حقوق عمومی معروف است و یا روابط خصوصی مردم را در برمی‏گیرد که حقوق خصوصی نامیده می‏شود .

حقوق عمومی شامل حقوق قوای سه‏گانه کشور، حاکمیت و آنچه که مربوط به اداه کشور است ، می‏شود و حقوق خصوصی به روابط بین خود مردم می‏پردازد که مهمترین آنها روابط تجاری است که عامل ایجاد رشته حقوق تجارت شده است و یا مسائل مربوط به حقوق مدنی است که از آن جمله می‏توان به اموال ، مالکیت ، قراردادها، مسؤولیت‏هایی که اشخاص در خطاهایی که مرتکب می‏شوند برایشان به وجود می‏آید مثل مسؤولیت ناشی از حوادث ، قواعد مربوط به ارث ، وصیت ، ولادت ، اقامتگاه اشخاص و دهها مورد دیگر اشاره کرد .دانشجویان این رشته دروس مقدمه علم حقوق ، حقوق جزای عمومی، حقوق اساسی ، حقوق مدنی ، مبانی علم اقتصاد ، عربی ، مالیه عمومی ، مبانی جامعه شناسی را در قالب دروس پایه می‏گذارند.

توانایی های لازم رشته حقوق

جسارت، قدرت استدلال، خلاقیت ذهنی و فن بیان خوب لازمه موفقیت در این رشته است. ممکن است که به دست آوردن لیسانس حقوق کار دشواری نباشد اما حقوقدان شدن بسیار مشکل است. چرا که علم حقوق امروزه با جامعه شناسی، روانشناسی و علوم فلسفی آمیخته شده است و یک حقوقدان باید از این علوم اطلاعات کافی داشته باشد. همچنین یک دانشجوی حقوق برای این که در رشته خود موفق گردد لازم است به زبان و ادبیات فارسی مسلط باشد چون منطق حقوق در ضمن این که شباهت های زیادی به منطق ریاضی دارد، یک منطق اقناعی و خطابی است. یعنی یک حقوقدان باید بتواند کسانی را که مورد خطاب او قرار می گیرند و یا دادگاهی که مامور رسیدگی به دعوا است، با زبان سلیس و بلیغ قانع کند، در نتیجه باید به زبان و ادبیات مسلط باشد. در ضمن باید اطلاعاتی از ریاضیات داشته باشد.

موقعیت شغلی و درآمد رشته حقوق در ایران

در حال حاضر به دلیل توسعه این رشته و تعداد زیاد فارغ التحصیلان آن، که از دانشگاههای دولتی و غیر دولتی وارد بازار کار می شوند، یافتن کار مناسب برای فارغ التحصیل لیسانس با دشواری هایی توام است و بخصوص متقاضیانی که علاقه مند به کار خاصی در این رشته هستند، مثل متقاضیان وکالت، با محدودیت هایی مواجه می شوند. اما در کل یک دانشجوی خوب و علاقه مند می تواند پس از گواهی لیسانس به شغل های متنوعی مثل وکالت دعاوی دادگستری، مشاور حقوقی بانک ها، شهرداری ها، شرکت ها و وزارتخانه ها و سردفتری دفاتر اسناد رسمی جذب گردد و درآمد مناسبی کسب کند.

درس ها و واحدهای رشته حقوق

دروس پایه:

مقدمه علم حقوق، حقوق جزای عمومی، حقوق اساسی، حقوق مدنی، مبانی علم اقتصاد، عربی، مالیه عمومی، مبانی جامعه شناسی.

دروس اصلی و تخصصی:

آئین دادرسی مدنی ، متون حقوقی ، آئین دادرسی کیفری ، حقوق اساسی ، حقوق جزای عمومی ، حقوق بین المللی عمومی ، حقوق سازمانهای بین المللی ، حقوق اداری، اصول فقه، متون فقه، حقوق تجارت، قواعد فقه، حقوق تطبیقی، ادله ثبات دعوی ، حقوق کار، پزشکی قانونی، کار تحقیقی، حقوق بین المللی خصوصی .تسلط بر زبان عرب و فرانسه هم به اغلب دانشجویان حقوق توصیه می‏شود .

امکان ادامه تحصیل در این رشته تا مقطع دکتری تخصصی برای تمام گرایشهای حقوق وجود دارد. در حال حاضر به دلیل توسعه این رشته و تعداد زیاد فارغ التحصیلان آن، که از دانشگاههای دولتی و غیردولتی وارد بازارکار می‏شوند، یافتن کار مناسب برای فارغ التحصیل لیسانس با دشواری هایی توام است و بویژه متقاضیانی که علاقه مند به کار خاصی در این رشته هستند، مثل متقاضیان وکالت، با محدودیت‏هایی مواجه می‏شوند . اما در کل یک دانشجوی خوب و علاقه‏مند می‏تواند پس از گواهی لیسانس و با تکیه بر معلومات خود در شغل‏های متنوعی مثل وکالت دعاوی دادگستری ، مشاور حقوقی بانک‏ها ، شهرداری‏ها، شرکت‏ها و وزارتخانه‏ها و سردفتری دفاتر اسناد رسمی مشغول فعالیت شوند.

رشته حقوق یکی از قدیمی ترین رشته های علم انسانی است که در گرایش های مختلف خود به دنبال ایجاد عدل در روابط اجتماعی بین افراد جامعه می باشد و همچنین این رشته علم انسانی تلاش می نماید تا با ایجاد رویه های مشخص به تنظیم روابط قوای دولتی با یکدگیر و قوای دولتی در برابر مردم بپردازد.

انجام پایان نامه حقوق در تمامی گرایش ها

رشته حقوق دارای گرایش های مختلفی می باشد که نیاز به انجام پایان نامه خواهند داشت.

گرایش های رشته حقوق

این رشته، گرایش های زیادی را دارا می باشد. هر یک از این گرایش ها مربوط به یک موضوع جداگانه می باشند. ولی در نهایت مرکز بحث تمامی گرایش ها حقوق است. در ادامه این گرایش ها معرفی می شوند.

       حقوق خصوصی (Private Law)
       حقوق بین الملل (International law)
       حقوق جزا و جرم شناسی (Criminal Law and criminology)
       حقوق عمومی (Public Law)
       حقوق بشر (Human Rights)
       حقوق مالكیت فكری (Intellectual Property Law)
       حقوق محیط زیست (Environmental Law)
       حقوق اقتصادی (Economic Law)
       حقوق تجارت بین الملل (International trade law)
       معارف اسلامی و حقوق (Islamic Law)
       حقوق ارتباطات (Communication Law)
       حقوق تجاری اقتصادی بین المللی (International Commercial Economic law)
       حقوق سردفتری (Notary Public)
       حقوق ثبت اسناد و املاك (Property Registration law)
       حقوق اسناد و قراردادهای تجاری (documents and commercial contracts)
       حقوق حمل و نقل (Transportation Law)
       فقه و حقوق خصوصی (Jurisprudence and private law)
      حقوق كیفری اطفال و نوجوانان
       مدیریت اصلاح و كیفرهای قضایی (Administrative of judicial penalties reform)
       فقه و حقوق جزا (Jurisprudence and Criminal Law)
       مدیریت نظارت و بازرسی (Supervision and Inspection Management)
       مدیریت دادگستری (The administration of justice)
      حقوق دادرسی اداری  (Administrative court proceedings)
     حقوق خانواده (Family Law)
      حقوق شركت های تجاری (Corporate law/Industrial Company law)
      فقه و حقوق اقتصادی
      حقوق نفت و گاز (Gas and Oil Law)
       حقوق مالی اقتصادی
       حقوق تجارت الكترونیكی
       مدیریت ثبت اسناد و املاك (Property registration management)
مطب پیشنهادی :
انجام رساله دکترا اراک | مشاوره انجام پایان‌ نامه ارشد و دکتری در اراک

گرایش حقوق خصوصی

حقوق خصوصی از قدیمی ترین گرایش ها درکارشناسی ارشد حقوق است.

ساده ترین تعریف آن همین است که این شاخه از حقوق به دنبال تنظیم روابط افراد با یکدیگر است.

گرایش حقوق خصوصی در کارشناسی ارشد حقوق، در واقع حقوق مادر محسوب شده و به تنظیم روابط بین افراد جامعه با یکدیگر می پردازد و دولت در آن نقش قابل توجهی را ایفا نمی نماید.

گرایش حقوق عمومی

گرایش حقوق عمومی در کارشناسی ارشد حقوق به بررسی و مطالعه روابط فی بین سایر اشخاص حقیقی و حقوقی و دولت در هر جامعه می‌پردازد.

حدود و ثغور اعمال حاکمیت عمومی، مفهوم قدرت و حاکمیت و چگونگی پیشگیری از تضییع حقوق افراد جامعه توسط مقامات عمومی از مباحث عمده این گرایش می‌باشد. حقوق اداری، حقوق مالی، حقوق اساسی وحقوق کار از ‌شاخه‌های گرایش حقوق عمومی به محسوب می شوند.

گرایش حقوق بشر

حقوق بشر علمی جدید و بین رشته‌ای در عرصه جهانی محسوب می شود.

با مبانی فلسفه و جامعه‌شناسی سر و کار داشته و در سال های اخیر به دلیل ناکارآمدی مبانی حقوق صرف و روابط اجتماعی داخلی و بین‌المللی گسترش یافت.

موضوعاتی همچون

 • نقد مبانی فلسفی حقوق بشر،
 • حقوق همبستگی،
 • انسان‌شناسی،
 • حقوق مدنی سیاسی،
 • حقوق اقتصادی اجتماعی فرهنگی،
 • عدالت قضایی،
 • حقوق بشردوستانه بین‌الملل

و حقوق بشر در اسلام موضوعات گرایش حقوق بشر در مقطع کارشناسی ارشد می باشند.

گرایش حقوق تجارت بین الملل

در مورد این گرایش شاید اساسی ترین سخن این است که آتیه دار ترین و در عین حال مشکل ترین گرایش حقوق، حقوق تجارت بین‌الملل است.

این گرایش را می‌توان مجموعه‌ای از قواعد حاکم بر مبادلات تجاری میان اشخاص حقیقی و حقوقی دانست که دارای ویژگی فرامرزی یا دارای عنصری خارجی است. موضوعاتی مثل حقوق حمل و نقل‌های بین‌المللی، شرکتهای چندملیتی، بیع بین‌المللی کالاها، حقوق انرژی و داوریهای بین‌المللی، تعارض قوانین، سازمان تجارت جهانی و تجارت الکترونیک در این رشته مورد بررسی قرار می‌گیرند. فقر شدید منابع مطالعاتی و نیروی انسانی متخصص در این زمینه عرصه را برای فعالیتهای حرفه‌ای و پژوهشی دانشجویان این رشته مهیا نموده است. تسلط به زبان های خارجی به ویژه زبان انگلیسی، لازمه فعالیت های علمی در این حیطه است.

گرایش حقوقجزا و جرم شناسی

جرایم و مجازات اعمالی است که به جهت نقض نظم در جامعه نسبت به عاملین این رفتارها اجرا می‌شود.

این گرایش از حقوق درباره آیین‌دادرسی کیفری، و حقوق کیفری بین‌المللی، حقوق جزای عمومی و اختصاصی و کیفرشناسی و یا علم اداره‌ زندانها بحث می‌نماید. دانشجویانی که قصد علم آموزی در رشته حقوق جزا و جرم شناسی را داشته باشند با مباحثی چون روانشناسی و روان پزشکی کیفری، جرم‌شناسی، جامعه شناسی جنایی، پلیس علمی یا کشف علمی جرایم و پزشکی قانونی نیز آشنا گردند.

گرایش حقوق مالکیت فکری

گرایشحقوق مالکیت فکری در مقطع کارشناسی ارشد حقوق، یکی از شاخه‌های رشته حقوق خصوصی محسوب می گردد.

موضوع این گرایش، حمایت از حقوقی است که به اشخاص به دلیل خلاقیت‌های فکری و آفرینش‌ها، ابداعات و نوآوری های آنان داده می‌شود.

گرایش حقوق بین الملل

حقوق بین‌الملل گرایشی از حقوق است که به بررسی قواعد و اصول، تکالیف و حقوق حاکم بر رفتار و روابط میان کشور ها و سازمان های بین المللی و همچنین اشخاص حقیقی و حقوقی در موارد متعدد می‌پردازد. دانشجویان گرایش حقوق بین الملل کارشناسی ارشد حقوق، در طول مدت تحصیل با حقوق بین‌الملل اسلامی، مسئولیت مدنی و روشهای مسالمت آمیز حل و فصل اختلافات بین‌المللی، حقوق سازمان های بین‌المللی، متون حقوقی به زبان خارجه و حقوق بین‌الملل خصوصی آشنا می گردند.

گرایش حقوق محیط زیست

حقوق محیط زیست حقوقی است که به مطالعه قواعد موجود در زمینه محیط زیست انسان می‌پردازد و در ‌الواقع مرتبط با محیط زندگی انسان ها می‌باشد. این رشته قواعد و رفتارهایی را که باعث ایجاد لطماتی توسط اشخاص به محیطی که در آن زندگی می‌کنند، تنظیم می نماید.

گرایش حقوق اقتصادی

رشته حقوق اقتصادی با آموزش اصول حاکم بر روابط بخش عمومی و خصوصی و مبانی اقتصادی نگاه جدیدی ایجاد می کند. به موجب آن بتوان به ایجاد و تفسیر قواعد و قوانین حقوقی پرداخته شود. دانشجویان این رشته در طول مدت تحصیل با حقوق مالیاتی، حقوق تجارت بین‌المللی، حقوق عمومی اقتصادی، تحلیل اقتصادی حقوق، حقوق جزای اقتصادی، حقوق شرکت های خارجی، حقوق بین‌الملل اقتصادی، حقوق بانکی، حقوق تجارت بین‌المللی و حقوق اسناد تجاری آشنایی می یابند.

گرایش حقوق نفت و گاز

از جمله جدیدترین گرایش های حقوقی می توان به گرایش حقوق نفت و گاز اشاره نمود. به بررسی حقوق حاکم بر قراردادهای انرژی در سطح بالاستی و پایین دستی می پردازد.

این گرایش نوپای حقوق در ایران امروزه داوطلبان زیادی دارد که این امر موجب اجرای پروژه ها، پایان نامه ها و مقالات فراوان در این گرایش گردیده است.

گرایش حقوق ثبت

ثبت اسناد و املاک یکی از الزامات زندگی امروزی محسوب می گردد و لزوم ایجاد گرایشی از حقوق برای رفع ابهامات و تربیت نیروهای زبده در این رشته حقوقی باعث ایجاد این گرایش از حقوق گردیده است. این گرایش نوپای حقوق نیز در ایران امروزه داوطلبان زیادی دارد که این امر موجب اجرای پروژه ها، پایان نامه ها و مقالات فراوان در این گرایش گردیده است.

نحوه انجام پایان نامه حقوق

در پنج فصل نگارش می شود:

 • کلیاتپایان نامه
 • مفاهیم و پیشینه پژوهش
 • پردازش موضوع اصلی پایان نامه
 • تجزیه و تحلیل موضوع
 • نتیجه گیری و پیشنهادات

فصل های پایان نامه حقوق:

فصل اول

فصل اول پایان نامه های حقوقی، موسسه الو تز توسط پژوهشگران مجرب خود ابتدا به بیان کلیات پژوهش از قبیل سوالات، فرضیه ها، اهداف، روش ها، پیشینه و غیره می پردازد.

فصل دوم

فصل دوم پایان نامه های حقوقی عمدتاً به مفاهیم پژوهش اختصاص می یابد.

به عنوان مثال اگر ما قصد اجرای یک پایان نامه در زمینه فرآیند طلاق در فقه امامیه و حقوق انگلستان را داشته باشیم، در فصل دوم این پژوهش به مفاهیمی همچون طلاق، طلاق توافقی، طلاق باین، طلاق رجعی، مهریه و …. خواهیم پرداخت.

فصل سوم

در نهایت فصل سوم از پژوهش به بیان و تحلیل موضوع اصلی پژوهش می پردازد.

در موضوع پیش گفته، اگر بخواهیم پایان نامه ای در زمینه فرآیند طلاق در فقه امامیه و حقوق انگلستان نگارش نماییم، در فصل سوم به بررسی اصول شکلی طلاق در فقه امامیه و حقوق انگلستان پرداخته می شود و این دو مورد باهم مورد مطالعه تطبیقی واقع خواهند شد.

فصل چهارم

فصل چهارم در پژوهش های حقوقی تا حدود زیادی دنباله رو فصل سوم است.

در این فصل در موضوع پی گفته اگر بخواهیم اقدام به نگارش پایان نامه نماییم، به بررسی اصول ماهوی موجود در طلاق در فقه امامیه و حقوق انگلستان پرداخته می شود.

فصل پنجم

در نهایت نیز فصل پنجم پژوهش های حقوقی به نتیجه گیری، جمع بندی و پیشنهادات نهایی پرداخته می شود.

در این فصل تلاش می گردد تا فرضیه های پژوهش تایید یا رد گردند و در نهایت پیشنهاداتی در جهت بهبود شرایط مربوط به موضوع حقوقی مطروحه ارائه گردد.

در این بخش قصد داریم به ارائه موضوعات پایان نامه و تحقیق در زمینه حقوق بپردازیم:

انجام پایان نامه دکترا حقوق

حقوقعمومی
مفهوم نظم عمومی و تاثیر آن.
جایگاه حقوق بین الملل عمومی در رویه داوری بین المللی.
بررسی جایگاه دفاتر اسناد رسمی از منظر حقوق.
بررسی اصول حقوق عمومی حاکم بر قراردادهای پیمانکاری.
نظم عمومی در حقوق کیفری.
مبانی فرایند و آثار ملی کردن اموال خصوصی.
ممنوعیت تعدد مشاغل عمومی در حقوق ایران.
بررسی اصول حاکم بر استخدام عمومی.
قواعد حاکم بر مجامع عمومی شرکت‌های سهامی.
آزادی های عمومی در اسلام.
حق زنان در احراز مناصب عمومی.
بررسی تطبیقی مالکیت فکری و معنوی.
آسیب شناسی آموزش و توسعه حقوق عمومی.
عوامل موثر بر تضمین اجرای حقوق و آزادی های عمومی.
بررسی فقهی و حقوقی دو مفهوم حقوق عمومی و مبانی اسلام.
بررسی محدودیت های حق بر مالکیت خصوصی.
تأثیرگذار بر تضمین و اجرای حقوق و آزادی‌های عمومی.
اجرای احکام مدنی و اداری علیه اشخاص حقوقی.
حقوق خصوصی
حمایت کیفری از حریم خصوصی.
مبانی فرآیند و آثار ملی کردن اموال خصوصی.
بررسی ماهیت و اثار حقوق ارتفاق دولت.
اجرای قانون خارجی در دادگاه‌های داخلی.
تعامل حقوق عمومی و حقوق خصوصی.
تمایزات حقوق عمومی و خصوصی در حوزه معاملات و قراردادها.
حمایت حقوق کیفری از اخلاق و ارتباط آن با آزادی.
بررسی محدودیتهای حق بر مالکیت خصوصی.
احترام به حق مکتسب و بررسی مصادیق آن.
حقوق مالکیت معنوی و حریم خصوصی.
حمایت کیفری از زندگی خصوصی اشخاص.
تکالیف متقابل کودک و والدین.
حریم خصوصی افراد در حقوق ایران.
حریم خصوصی افراد در اسلام.
حقوق جرم شناسی
راهکارهای پیشگیری از تکرار جرم.
بررسی نقش انگیزه در ارتکاب جرم.
بررسی مفاهیم و اصطلاحات حقوق جزا و جرم‌شناسی.
تحلیل آسیب شناختی جرم تکدی.
حقوق بین الملل
تاثیر حقوق بشر بر حاکمیت ملی.
حمایت از حقوق فرهنگی اقلیت‌های قومی.
همگرایی و واگرایی در اسلام.
بررسی حقوق کودکان سرباز.
تحولات حقوق بین الملل در زمینه مسئولیت بین المللی دولت ها.
بلایای طبیعی از منظر حقوق بین‌الملل.
حقوق اقوام بومی.
وضعیت بیگانگان در حقوق بین‌الملل.
تحریم رسانه‌ای از منظر حقوق بین‌الملل.
حقوق بشر
بررسی مداخلات بشر دوستانه در حقوق بین الملل.
مبانی مجازات های سالب حیات در فقه اسلامی.
تاثیر و تاثر متقابل حقوق بشر و حقوق بین المللی.
مطالعه تطبیقی حقوق متهم در اعلامیه جهانی حقوق بشر.
بررسی تطبیقی حق حیات در نظام حقوق بشر.
تساوی جنسیتی در آموزش و پرورش.
حقوق تشکیل اتحادیه های صنفی در حقوق بشر.
تاثیر تحریم‌های یک و چند جانبه علیه ایران.
محدودیت‌های حق بر آزادی بیان در حقوق.
حقوق مالکیت فکری
حقوق مالکیت فکری در قراردادهای دولتی.
استثنائات حقوق مالکیت فکری.
شیوه‌های جبران خسارت در مسؤولیت مدنی.
شیوه‌های جبران خسارت نقض حقوق مالکیت فکری.
رویکرد حقوق مالکیت فکری بر مدیریت و بهره‌برداری.
حقوق مالکیت فکری در سرمایه گذاری.
مطالعه تطبیقی حقوق مالکیت فکری.
حمایت از نرم افزارها در نظام متن باز.
تعارض قوانین در نقض مالکیت‌های فکری.
اختیارات گمرک ایران در توقیف کالاهای ناقض حقوق مالکیت فکری.
حقوق خانواده
حقوق متقابل خانواده و جامعه.
حقوق کودک در خانواده.
تاثیرات جهانی شدن بر حقوق خانواده.
نقش عرف در حقوق خانواده.
مطالعه خانواده و حقوق آن.
بررسی تحولات حقوق جزای خانواده.
تحلیل جرم ضمانت های کیفری مربوط به جرایم علیه خانواده.
حقوق خانواده در قرآن.
تحولات حقوق مالی زوجه در قانون حمایت خانواده.
ریاست بر خانواده در حقوق ایران.
راهکارهای تحکیم نهاد خانواده.
جایگاه قاعده لاضرر در حقوق خانواده.
آگاهی زنان نسبت به حقوق خود در خانواده.
بررسی مسئله‌ی تنظیم خانواده و پیامدهای آن.
بررسی حقوق مالی و غیر مالی زوجین.
حقوق محیط زیست
رویکرد حقوق کیفری ایران نسبت به حفاظت از محیط زیست.
بررسی رویکردهای اسلامی نسبت به مساله حقوق محیط زیست.
مطالعه راهکارهای حقوقی حفاظت از محیط زیست.
رویکرد حقوق بشری به محیط زیست.
اصل استفاده معقول و پایدار در حقوق بین الملل محیط زیست.
حقوق شهروندی از دیدگاه محیط زیست.
تحلیل رأی دیوان بین‌المللی دادگستری محیط زیست.
وضعیت آبزیان از منظر حقوق بین الملل محیط زیست.
بررسی ضمانت های حقوقی مقابله با آلودگی هوا.
حقوق اقتصادی
تحلیل اقتصادی حقوق مسئولیت مدنی.
تحول در تعهدات دولت ها ناشی از میثاق بین‌المللی.
تاثیر و تاثر متقابل حقوق بشر و حقوق بین المللی اقتصادی.
اصول حقوق بشر اسلامی و تحریم های اقتصادی.
رویکرد اقتصادی به قواعد و مقررات مسئولیت زیست محیطی.
بررسی اثر حقوق مالکیت خصوصی و عمومی زمین.
بررسی تاثیر اجرای فصل حقوق و مزایای قانون مدیریت خدمات کشوری.
جایگاه و عملکرد گزارشگران موضوعی حقوق بشر.
حقوق کشورهای ثالث راجع به ماهی گیری.
مسؤولیت مدنی در رابطه میان صاحبان املاک مجاور.
تفسیر قراردادها با رویکرد اقتصادی.
اثر حقوق مالکیت بر رشد اقتصادی.
تاثیر رعایت مقررات حقوق بین‌الملل در توسعه‌ی اقتصادی کشورها.
حقوق اقتصادی بانوان.
حقوق مالی-اقتصادی
بررسی حقوق وروابط غیر مالی زوجین.
بررسی تطبیقی روابط مالی زوجین پس از انحلال نکاح.
بررسی حقوق مالی و غیر مالی زوجین.
راهکارهای مبارزه با تأمین مالی تروریسم.
بررسی تطبیقی روابط مالی زوجین.
بررسی ارتباط بین رقابت در بازارمحصول، بازده حقوق صاحبان سهام.
مطالعه تطبیقی روابط مالی زوجین.
تاثیر عرف در حقوق مالی همسران (زوجه).
تعیین بهینه مقادیر حقوق مالی انتقال برای عرضه.
مطب پیشنهادی :
پروپوزال کارشناسی ارشد زمین شناسی

پایگاه های معتبر مقالات برای انجام پایان نامه حقوق

مهم ترین پایگاه های مقالات مهندسی برق بر اساس اثربخش بودن، سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی می شود:

نورمگز: پایگاه نورمگز دارای منبعی کامل از انواع مقالات در رشته حقوق می باشد.

مگیران: منبعی عظیم از مقالات مختلف را در اختیار پژوهشگران قرار می دهد.

سیویلیکا: از مهمترین تارنماهای ایرانی که می تواند کمک شایانی را در جهت اجرای پایان نامه های حقوقی در اختیار دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری قرار دهد، پایگاه اینترنتی سیویلیکا می باشد.

سیویلیکا دارای انواع مقالات همایشی در زمینه گرایش های مختلف حقوق می باشد.

Hein Online: یکی از اساسی ترین منابع بین المللی گرایش حقوق پایگاه اینترنتی Hein Online می باشد.

Hein Online دارای انواع مقالات و پژوهش های حقوق می باشد و بر این اساس کمک شایانی برای انجام پایان نامه به پژوهشگران و دانشجویان حقوقی خواهد نمود.

بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق

موسسهالو تز با کادری متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های تهران مفتخر است که بیش از چندین سال به مشاوره و امور مربوط به انجام پایان نامه رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد و رساله دکتری در تمامی گرایش های حقوق اعم از خصوصی، عمومی، جزا، ثبت، خانواده، بین الملل، حقوق بشر و غیره مشغول است. شما دانشجوی عزیز می توانید با خیالی آسوده تمامی مراحل مربوط به مشاوره و انجام پایان نامه حقوق و انجام رساله دکتری حقوق خود را به کارشناسان ما بسپرید. همکاران ما موظف هستند که شما دانشجوی عزیز را از بدو شروع به کار پایان نامه تا پس از انجام فرآیند دفاع به شکلی مطلوب همراهی و همیاری نمایند.

انجام پایان نامه دکترا حقوق و مشاوره انجام پایان نامه دکترا حقوق در سایت انجام پایان نامه دکترا حقوق در موسسه انجام پایان نامه دکترا حقوق با بهترین قیمت در انجام پایان نامه دکترا حقوق

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.
تماس با "پایان نامه دکترا"