تماس: 09353132500

انجام پایان نامه دکترا علوم تربیتی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری علوم تربیتی

ژوئن 26, 2021 (0) نظر , , , , , , , , ,

انجام پایان نامه دکترا علوم تربیتی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری علوم تربیتی

انجام پایان نامه دکترا علوم تربیتی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری علوم تربیتی

انجام پایان نامه دکترا علوم تربیتی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری علوم تربیتی :

علوم تربیتی مجموعه ای از دانش بشری است که به بررسی اصول و مبانی تعلیم و تربیت پرداخته و با استفاده از روش های عقلی سعی در حل مشکلات با روش های منطقی دارد. انواع آموزش در علوم تربیتی شامل: آموزش عمومی، آموزش کارکنان، خودآموزی، سوادآموزی بزرگسالان، آموزش عالی، آموزش مجازی و آموزش الکترونیک است. این رشته را می توان به نوعی میان رشته ای نامید که در آن فلسفه، اقتصاد، مدیریت، روانشناسی، آمار و جامعه شناسی دخالت دارند. به عنوان مثال می توان به زیر شاخه های این رشته مانند روانشناسی تربیتی، اقتصاد آموزش عالی و آموزش و پرورش کودکان استثنایی اشاره کرد. انجام پایان نامه علوم تربیتی بیشتر به تحلیل داده های مربوط به امور آموزشی که بیشتر از مدارس، دانشگاه ها، سازمان های دولتی و …جمع آوری شده اند می پردازد و سعی دارد با تحلیل درست داده ها، رویکردهای جدید آموزشی ارائه دهد.

موقعیت شغلی در ایران :

امروزه آموزش با همه جنبه‌های زندگی ما ارتباط تنگاتنگ دارد و هر اندازه که جامعه ما پیچیده‌تر شود، آموزش و پرورش نقش مهم‌تری در حل مسائل آتی و رشد انسان‌ها پیدا می‌کند. به همین دلیل موقعیت‌های شغلی بسیاری برای فارغ‌التحصیلان این گرایش وجود دارد. تا جایی که بسیاری از کارشناسان مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی آینده شغلی این گرایش را در کشور ما، بسیار امیدبخش و ایده‌آل می‌دانند و معتقدند که فارغ ‌التحصیلان مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی باید آینده خود را در فردا ببینند.

چون کشور ما، یکی از کشورهای در حال رشد و توسعه است و بدون بهره‌گیری از شاخه‌های مختلف آموزشی، نمی‌تواند توسعه همه جانبه داشته باشد.در حال حاضر فارغ‌التحصیلان این گرایش در درجه اول جذب آموزش و پرورش می‌شوند. تعدادی نیز در سازمان‌های دولتی از جمله سازمان‌های مدیریت وبرنامه‌ریزی و برنامه‌وبودجه فعالیت می‌کنند. گفتنی است که فارغ‌التحصیلان مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی مجوز تأسیس آموزشکده‌های درسی را دارند و در صورت داشتن سرمایه لازم،‌ می‌توانند در این زمینه فعالیت کنند.

 

 

انجام پایان نامه ارشد علوم تربیتی را چگونه آغاز کنیم سوالی که پیش می آید  برای همه دانشجویان؟

رشته دانشگاهی علوم تربیتی از رشته‌های درسی علوم انسانی است که به یادگیری و جنبه‌های فراوان آموزش و پرورش آدمی و دانش‏های مربوط به آن می‌پردازد و وجوه بی‌پایان آن از جمله تدریس، رشد، به کارگیری و تقویت نیروهای فکری و بدنی و غیره را مورد بررسی قرار می‌دهد. این رشته در دوره‏ کارشناسی ارشد در ایران  مجموعاً 9 گرایش تحصیلی تقسیم می شود که گرایش نهم در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دارای سه زیر گرایش می باشد. این سه زیر گرایش عبارتند از: آموزش و پروش تطبیقی، آموزش و پرورش ابتدایی و آموزش و پرورش پیش دبستانی از انجا که دوره تحصیلات تکمیلی دانشجو باید به صورت تخصصی تر فعالیت نماید و پایه و اساس دوره تحصیلات تکمیلی پایان نامه و رساله است که دانشجو به صوررت تخصصی در حوزه خاصی دست به پژوهش و کسب تخصص می نماید.

برای انجام پایان نامه ارشد و رساله دکتری علوم تربیتی دانشجو باید یکسری موارد ریز و مهم را رعایت کند معمولا دانشجویان که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند بهتر است از موضوع های جدید و روش های پژوهش آمیخته یا کیفی استفاده نمایند. در مقطع دکتری انجام رساله باید به طراحی مدل بینامجد که در اکثر غریب به اتفاق پژوهش ها باید از روش های کیفی و کمی استفاده گردد. انجام پایان نامه در موسسه الو تز در رشته های علوم تربیت به صورت تخصصی و بالاترین کیفیت انجام می شود. و به دانشجویانی که در این زمینه نیاز به راهنمایی دارند مشاوره های لازم برای انتخاب موضع و انتخاب روش پژوهش صورت می گیرد

انجام رساله دکتری علوم تربیتی را از کجا آغاز کنم؟

رشته کارشناسی ارشد علوم تربیتی  از آن دسته رشته هايي است كه در آن طيف وسيعي از داوطلبان رشته هاي گوناگون شركت مي‏نمايند و درصد زيادي از داوطلبان کارشناسی ارشد علوم تربیتی تغيير رشته اي مي باشند. و کمتر با روش های پژوهشش در این حوزه آشنا هستند، نگران نباشید موسسه الو تز در مقطع کارشناسی ارشد علوم‌ تربیتی‌ شامل گرایش های  زیر شما را در انجام پروپوزال و پایان نامه و رساله دکتری یاری  می نماید:

 1. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و بهسازی منابع انسانی
 2. انجام پایان نامه و رساله دکتری تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش (تعلیم‌ و تربیت اسلامی)
 3. انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت آموزشی
 4. انجام پایان نامه و رساله دکتری تحقیقات آموزشی
 5. انجام پایان نامه و رساله دکتری تکنولوژی آموزشی‌
 6. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش بزرگسالان
 7. انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت و برنامه‌ ریزی آموزش عالی
 8. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پروش تطبیقی،
 9. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پرورش ابتدایی
 10. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پرورش پیش دبستانی

انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت آموزشی

هدف‌ ار انجام پایان نامه رشته مدیریت آموزشی آشنایی دانشجویان با فضای سازمان های آموزشی و مديريت‌ در سطوح‌ مختلف‌ آموزشي‌ در كشور و برآوردن‌ نيازهاي‌ آموزشي‌ وزارتخانه‌ها و مراكز و مؤسسات‌ آموزشي‌ و دانشگاه‌ها بر اساس‌ ارزش‌هاي‌ اسلامي‌ و اصول‌ مديريت‌ است‌.

دانشجویان رشته مديریت آموزشي‌ بايد در  انتخاب موضع به حوزه های چون برنامه‌ريزي‌، روابط‌ انساني‌، درك‌ و اجراي‌ اصول‌ صحيح‌ مديريت‌ آموزشي‌ بپردازند تا بتواند در رابطه‌ با مسائل‌ و مشكلات‌ آموزشي‌ حوزه‌ فعاليت‌ خود قدرت‌ تقرار دادن به‌عنوان تصویر شاخصشخيص‌ و تصميم‌گيري‌ داشته‌ باشد. تا بتوانند شكست و مسائل آموزشي را به خوبي تشخيص داده و در حل مشكل آن راهكارهاي مناسب را ارائه دهند.

انجام پایان نامه تحقیقات آموزشی

هدف‌ ار انجام پایان نامه رشته تحقیقات آموزشی استفاده از روش تدريس و الگوهاي مختلف در ملل گوناگون است که از این طریق بتوان بهترين سبك و الگو را در جهت بهبود نظام آموزشي كشور تدوين کرد.

دانشجویان رشته تحقیقات آموزشی در انتخاب موضع می توانند در تمامی گرایش های علوم تربیتی دست به انتخاب موضوع بزنند و حوزه گسترده تری نسبت به دیگر گرایش های علوم تربیتی را در بر می گیرد.

انجام پایان نامه آموزش بزرگسالان

هدف‌ ار انجام پایان نامه رشته آموزش بزرگسالان همانطور كه از نام اين رشته پيداست ضرورت داشتن علم و دانش را در زندگي انسان مشخص مي‌كند. به طوري كه تمامي افراد بازمانده از تحصيل، کارمندان سازمان‏های مختلف و يا علاقه‌مندان به تحصيل را در بر می گیرد.

انجام پایان نامه تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

هدف‌ ار انجام پایان نامه فلسفه آموزش و پرورش يكي از دانش‌هاي ميان رشته‌اي است كه با دو قلمرو فلسفه و آموزش و پرورش در ارتباط است و تحصيل در آن نيز مستلزم اطلاع قبلي از مباني و مباحث فلسفه از يك سو و دانستن مباني دانش آموزش و پرورش از سوي ديگر است در ايران تا آغاز دهه 1340، اين رشته، دانش مستقلي تلقي نمي‌شد ولي از اين دوره به بعد رفته رفته كتاب‌هايي هر چند متعدد ترجمه و تاليف شد.

از يك سو فلسفه آموزش و پرورش عبارت است از آشنايي با نظريات تربيتي موجود در مكتب‌هاي اصلي و بزرگ فلسفي و از سويي ديگر تربيت انسان را بايد هدف و مقصدي باشد كه جوامع را بر آن مي‌دارد تا به طرح و سازمان بخشيدن آموزش و پرورش برآيند. به هر كدام از دو سوي امر بنگريم، فلسفه آموزش و پرورش را بايد «حكمت تربيت» بناميم و مقصود از آن راهگشايي خردمندانه در عمل تربيتي است.

انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت و برنامه‌ریزی آموزش عالی

هدف‌ ار انجام پایان نامه مديريت و برنامه‌ريزي آموزش عالي علاوه بر ايجاد دانش به نحوه استفاده از آن دانش و اطلاعات اهميت بسياري مي‌دهد. استفاده از تكنولوژي جديد و پيشرفته براي انتقال دانش از جمله كارايي‌هاي اين رشته مي‌باشد براي مثال دانشگاه مجازي يكي از دستاوردهاي اين رشته مي باشد

دروس تخصصی گرایش مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی:

اصول مدیریت آموزشی ، روانشناسی اجتماعی در تعلیم و تربیت ، سازمان و قوانین آموزش و پرورش ایران، اصول برنامه‌ریزی آموزشی، مبانی امور مالی و تنظیم بودجه در آموزش و پرورش، اصول برنامه‌ریزی درسی، کاربرد مقدمات کامپیوتر در مدیریت آموزشی، اصول حسابداری، روابط انسانی درسازمان‌های آموزشی،‌نظارت و راهنمایی تعلمیاتی، راهنمایی تحصیلی و شغلی، مسائل نوجوانان و جوانان، آموزش بزرگسالان، برنامه‌ریزی آموزش ضمن خدمت، مدیریت اسلامی، پروژه تحقیقاتی (سمینار)، کار عملی مدیریت در آموزشگاه، کار عملی در سازمان‌ها، متون زبان خارجه (در برنامه‌ریزی آموزش درسی)، متون زبان خارجه در مدیریت آموزشی.

گرایش آموزش و پرورش پیش‌دبستانی و دبستانی:

آموزشی که از زمان تولد آغاز و تا شروع اولین کار رسمی دبستان در پایان ششمین سال زندگی کودک ادامه می‌یابد، بسیار مهم است. زیرا کودکان در چنین سال‌هایی، مراحل مهم و حساس زندگی خود را از نظیر شخصیتی،‌ اجتماعی و آموزشی پشت سر می‌گذرانند، و در واقع 6 سال اولیه زندگی از لحاظ رشد هوش و شکل‌گیری شخصیت دورانی سرنوشت‌ساز است. از سوی دیگر آموزش وپرورش دبستانی مهم‌ترین حلقه از حلقه‌های نظام آموزش و پرورش کشور است و کودکان در این دوره در مراحل بسیار مهم رشد جسمانی،‌ عاطفی، ذهنی به سر می‌برند، از همین‌رو توجه به این دوره از آموزش و پرورش باید از اولویت خاصی برخوردار باشد. هدف گرایش آموزش و پرورش پیش‌دبستانی و دبستانی تربیت متخصصانی است که بتوانند قوای جسمی،‌ عاطفی، روانی،‌ اجتماعی و اخلاقی کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی را پرورش دهند.

دروس تخصصی گرایش آموزش و پرورش دبستانی و پیش‌دبستانی:

آموزش و پروش پیش‌دبستانی و دبستانی، بهداشت و تغذیه مادر و کودک،‌ اصول بهداشت و کمک‌های اولیه، تفاوت‌های فردی کودکان،‌ روانشناسی بازی، مدیریت مراکز پیش‌دبستانی و دبستانی، آشنایی با مفاهیم و روش تدریس ریاضیات، آموزش هنر، تهیه و کاربرد وسایل مواد آموزشی،‌کاردستی و مهارت‌های فنی، ‌مشاهده (کارورزی) زبان‌آموزی، قصه‌گویی و نمایش خلاق، کار و آشنایی با طبیعت و زندگی اجتماعی، حرکت ورزشی و سرودهای خاص کودکان، مشاوره کودک،‌ روانشناسی آموزش خواندن، ادبیات کودکان،‌ آشنایی با فعالیت‌های تربیتی ـ اجتماعی، روش تدریس علوم تجربی واجتماعی، تربیت بدنی(ورزش و بازی‌های دبستانی)، کارورزی دبستان.

مطب پیشنهادی :
ژورنال‌ ها

رشته علوم تربیتی در کشور ایران توسط اساتید برجسته این رشته دکتر محمد باقر هوشیار، دکتر عیسی صدیق و دکتر اسدالله بیژن بنیانگذاری شد.

هم اکنون در چهار گرایش ارائه می شود : تکنولوژی آموزشی، آموزش پیش دبستانی و دبستانی ، مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی و آموزش و پرورش کودکان استثنایی و در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های برنامه ریزی آموزشی ، آموزش و پرورش تطبیقی ، برنامه ریزی درسی ، تحقیقات آموزشی ، آموزش و پرورش استثنایی ، روانشناسی تربیتی ، آموزش بزرگسالان ، آموزش و بهسازی منابع انسانی ، تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت ، تکنولوژی آموزشی ، مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی، سنجش و اندازه گیری در آموزش و پرورش و در مقطع دکتری در رشته های تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت ، برنامه ریزی درسی ،روانشناسی تربیتی ، سنجش آموزش ، برنامه ریزی توسعه آموزش عالی ، برنامه ریزی درسی در آموزش عالی ، مدیریت آموزش عالی ، اقتصاد آموزش عالی، برنامه ریزی آموزش از راه دور ارائه می شود.

گرایش های رشته علوم تربیتی :

 • برنامه ریزی درسی
 • تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش
 • مدیریت آموزشی
 • آموزش و بهسازی منابع انسانی
 • آموزش بزرگسالان
 • تحقیقات آموزشی
 • تکنولوژی آموزشی
 • مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

خدمات موسسه الو تز در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه علوم تربیتی

 • پیشنهاد موضوعات جدید پایان نامه ارشد علوم تربیتی به همراه مقاله بیس
 • ارائه توضیحات لازم در مورد مقاله بیس پایان نامه به دانشجویان رشته علوم تربیتی
 • اموزش و مشاوره جهت نگارش و انجام پروپوزال ارشد و دکتری علوم تربیتی
 • انجام کلیه اصلاحات اساتید راهنما و مشاور پایان نامه علوم تربیتی
 • تنظیم فصول پایان نامه ارشد و دکتری علوم تربیتی با کیفیت مناسب و رضایت کامل دانشجویان
 • آموزش و مشاوره جهت انجام کلیه فصول پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی با عقد قرارداد رسمی
 • انجام فصل چهارم پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری علوم تربیتی
 • تنظیم فصول پایان نامه ارشد علوم تربیتی متناسب با فرمت دانشگاه ها
 • برگزاری جلسات آموزشی حضوری برای پایان نامه رشته علوم تربیتی
 • قالب گذاری پروپوزال ارشد و دکتری برای پایان نامه علوم تربیتی
 • آموزش و مشاوره جهت نگارش مقالات علمی پژوهشی و ISI,ISC در رشته علوم تربیتی
 • تهیه و تنظیم پاورپوینت جلسه دفاع برای پایان نامه ارشد علوم تربیتی
 • استخراج مقاله از پایان نامه ارشد علوم تربیتی، استخراج مقاله از پایان نامه دکتری علوم تربیتی برای مجلات علمی پژوهشی کنفرانسی، ISI، ISC،SCOUPUS
 • پذیرش اکسپت تضمینی مقالات در رشته علوم تربیتی از مجلات ISI و ISC
 • حمایت و پشتیبانی از دانشجو تا مرحله دفاع برای پایان نامه ارشد علوم تربیتی
 • تبدیل پایان نامه به کتاب در رشته علوم تربیتی با کیفیت مناسب و با چاپ دیجیتال
 • چاپ کتاب از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری علوم تربیتی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد اسلامی

علوم تربیتی از رشته‌های علوم انسانی است که به جنبه‌های آموزش و پرورش آدمی و دانش های مربوط به آن می‌پردازد. درباره مفهوم «آموزش و پرورش» باید درنظر داشت که «آموزش و پرورش»  منحصر به افراد، زمان و مکان خاصی نیست.یعنی به‌ طور مشخص «آموزش و پرورش»  منحصر به مدرسه، دانشگاه یا آموزش دروس خاصی نیست،  بلکه «آموزش و پرورش» برای  همه،  و در هر زمانی و هر مکانی است. آموزش عمومی، آموزش عالی، آموزش کارکنان، سواد آموزی بزرگسالان ،خودآموزی ، آموزش  الکترونیکیو  مجازی از انواع آموزش محسوب  می‌شوند.

 • انجام پایان نامهبرنامه ریزی آموزشی
 • انجام پایان نامهبرنامه ریزی درسی
 • انجام پایان نامهمدیریت آموزشی
 • انجام پایان نامهتکنولوژی آموزشی
 • انجام پایان نامهتحقیقات آموزشی
 • انجام پایان نامهآموزش بزرگسالان
 • انجام پایان نامهتاریخ و فلسفه آموزش و پرورش
 • انجام پایان نامهمدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

 

نرم افزارها:

Spss، تحقیقات بیشتر به صورت توصیفی می باشد.

گروه الو تز در زمینه پایان نامه خدمات زیر را ارائه می نماید:

 • مشاوره و آموزش رایگان انتخاب موضوع مناسب
 • مشاوره نگارش پروپوزال
 • آموزش و مشاوره نگارش پایان نامه
 • چاپ کتاب از پایان نامه
 • مشاوره نگارش مقاله
 • مشاوره و آموزش تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری

موسسه الو تز با سالیان  متمادی تجربه در  زمینه پایان نامه خدماتی را برای بهبود  کیفیت پایان نامه های دانشگاهی و کمک به آموزش دانشجویان ارائه می نماید. مهمترین هدف  ما کمک به دانشجویان برای کسب دانش کافی در زمینه  نگارش پایان نامه و  طی کردن آسوده و  سریع این پروسه  می باشد.  با ثبت  سفارش  از مشاوره  رایگان استفاده  نمایید. هدف ما  ارائه  موضوعات به روز و مناسب برای مقطع کارشناسی ارشد می باشد. بدین منظور ابتدا موضوعات به روز ارائه می گردد.  موضوعاتی که برای انجام پایان نامه علوم  تربیتی مناسب هستند، در ابتدا به دانشجو  ارائه  می گردد و  بهتر از این موضوع  منابع به روزی داشته باشد اگر این منابع از مقالات آی اس آی باشه مناسب تر هست. انجام پایان نامه علوم تربیتی باید در ابتدا توجه شود جامعه آماری مدنظر چه موسسه ایی در نظر گرفته می شود و بر آن اساس موضوع را انتخاب نمود. در تدوین پایان نامه باید منابع مربوطه را جمع آوری نمود.

نکات مهم در رابطه با انجام پایان نامه علوم تربیتی دکتری

یکی از مراحل ابتدایی برای انجام پایان نامه علوم تربیتی دکتری ارائه پروپوزال دکتری می باشد . برای نوشتن پروپوزال دکتری در رشته تحصیلی علوم تربیتی باید به تحلیل داده های مربوط به امور آموزشی به دست آمده از مدارس ، دانشگاه ها ، سازمان های دولتی و غیره پرداخت و با تحلیل صحیح داده های به دست آمده روش های آموزشی نوین و جدید را ارائه داد .

انجام پایان نامه های علوم تربیتی دکتری یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان این رشته در مقطع تحصیلی دکتری می باشد . انتخاب موضوع جدید نیز برای انجام پایان نامه علوم تربیتی دکتری از اهمیت قابل توجهی برخوردار است از این رو قبل از انجام هر کاری و شروع نوشتن پایان نامه دکتری خود توصیه می کنیم از اساتید راهنما مشاوره پایان نامه دکتری خود را درخواست نمایید .

شما می توانید با دانلود نمودن چندین نمونه پروپوزال دکتری آماده با روش نوشتن پروپوزال دکتری بیشتر آشنا شوید. سایت های بسیار زیادی در این زمینه راه اندازی شده اند و خدماتی از جمله مشاوره پایان نامه دکتری را به شما ارائه می دهند. یکی از سایت های معتبر در این زمینه که این خدمات را با استفاده از موسسه الو تز و افراد متخصص در زمینه نوشتن پروپوزال دکتری ارائه می دهد سایت ما می باشد. شما می توانید با خیال راحت کار انجام پایان نامه های علوم تربیتی دکتری را از ما بخواهید.

نکات مهم در رابطه با انجام پایان نامه علوم تربیتی دکتری

همانطور که گفتیم در سایت الو تز پایان نامه دکتری انجام می شود و پژوهشگران و افراد متخصص و ماهر در سایت ما که همواره آماده ارائه خدمات به دانشجویان مقطع تحصیلی دکتری در رشته تحصیلی علوم تربیتی هستند چندین نکته برای نوشتن پروپوزال دکتری و پایان نامه خوب را بیان نموده اند .

 • ارائه ایده خوب برای انجام پایان نامه علوم تربیتی دکتری خوب
 • در هنگام نوشتن پروپوزال دکتری یا نوشتن پایان نامه بهتر است از نگاه تک بعدی خودداری نمایید .
 • یکی دیگر از نکات مهم برای انجام یک پایان نامه علوم تربیتی خوب موضوع یابی هدفمند می باشد .
 • برای ارائه یک نمونه پروپوزال دکتری خوب بهتر است تا جای ممکن از منابع فارسی استفاده نکنید و به ترجمه مقالات علمی و با کیفیت بپردازید .
 • همچنین یک اصل در نگارش پروپوزال این موضوع می باشد که دزدی علمی یک تابو و امری ممنوع می باشد .
 • انجام پایان نامه علوم تربیتی دکتری خوب نیازمند ارائه رفرنس های خوب می باشد .

بانك موضوعات پايان نامه رشته علوم تربيتي

انجام پایان نامه دکترا علوم تربیتی

انجام پایان نامه دکترا علوم تربیتی

بررسی رابطه سبک های دلبستگی و سلامت روانی دانش آموزان
بررسی رابطه سبک های دلبستگی و عزت نفس دانش آموزان
بررسی رابطه سبک های سازگارانه و عزت نفس
بررسی رابطه سبک های سازگارانه و خود شکوفایی
عوامل آموزشي، كالبدي و سازماني موثر بر پیشرفت تحصیلی
عوامل آموزشي، كالبدي و مهارت های مقابله با استرس
بررسی رابطه الگوهای فرزند پروری و سازگاری اجتماعی
بررسی رابطه الگوهای فرزند پروری و خود شکوفایی
مدلسازی ساختاری سبکهای یادگیری و پیشرفت تحصیلی
مدلسازی ساختاری سبکهای یادگیری و پیشرفت تحصیلی
بررسی رابطه سبکهای یادگیری و مهارت های مقابله با استرس
رابطه سبکهای یادگیری و شناختی و خود شکوفایی
مدلسازی ساختاری سبک های شناختی و پیشرفت تحصیلی
مدلسازی ساختاری سبک های حل مسئله و پیشرفت تحصیلی
بررسی رابطه آموزش راهبردهای شناختی و فراشناختی با خلاقیت
بررسی رابطه آموزش راهبردهای شناختی و فراشناختی با مهارت مقابله با استرس
بررسی رابطه آموزش راهبردهای شناختی و فراشناختی با سلامت عمومی
شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر شادکامی
بررسی رابطه آموزش راهبرد های شناختی و فراشناختی و سلامت روانی دانش آموزان
بررسی رابطه آموزش راهبرد های شناختی و فراشناختی و عزت نفس دانش آموزان
بررسی رابطه آموزش راهبرد های شناختی و فراشناختی و خود شکوفایی دانش آموزان
بررسی رابطه پایگاه هویت و سلامت روانی دانش آموزان
بررسی رابطه هوش هیجانی و سلامت روانی دانش آموزان
بررسی رابطه هوش هیجانی و خود شکوفایی دانش آموزان
بررسی رابطه هوش هیجانی و عرت نفس دانش آموزان
بررسی رابطه ناگویی هیجانی و خلقی و سلامت روانی دانش آموزان
بررسی رابطه ناگویی هیجانی و خلقی و مهارت مقابله با استرس
بررسی رابطه ناگویی هیجانی و خلقی و عزت نفس دانش آموزان
بررسی رابطه عوامل فردی و خانوادگی و سلامت روانی دانش آموزان
بررسی رابطه عوامل فردی و خانوادگی خودشکوفایی دانش آموزان
بررسی رابطه عوامل فردی و خانوادگی و عزت نفس دانش آموزان
بررسی رابطه عوامل فردی و خانوادگی و سلامت عمومی
بررسی رابطه عوامل فردی و خانوادگی و مهارت مقابله با استرس
بررسی رابطه متغیرهای روانشناختي و فراشناختي و سلامت روانی دانش آموزان
بررسی رابطه مهارتهای اجتماعی و سلامت روانی دانش آموزان
بررسی رابطه مهارتهای اجتماعی و عزت نفس دانش آموزان
بررسی رابطه کارآفرینی و مدیریت دانش دانشجویان
بررسی رابطه سبک رهبری مدیران دبیرستان ها با عملکرد تحصیلی دانش آموزان
بررسی رابطه سبک رهبری مدیران دبیرستان ها با رضایت شغلی معلمان
بررسی رابطه سرمايه اجتماعي دانشجويان با متغيرهاي زمينه اي
بررسی رابطه سرمايه اجتماعي دانشجويان با متغيرهاي رفتاری
بررسی رابطه سرمايه اجتماعي دانشجويان با متغيرهاي ساختاری
شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر استقرار مدیریت دانش با روش AHP  فازی
ارزیابی اثربخشی مدیریت دانش در سازمان آموزش و پرورش شهرستان …
شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر مدیریت تغییر در سازمان آموزش و پرورش شهرستان …
بررسی رابطه آموزش ICT با عملکرد تحصیلی معلمان
شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر ارتقاء سطح کیفی زندگی معلمان
بررسی رابطه رضایت شغلی معلمان و عملکرد آنها
شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر افزایش میزان رضایت شغلی معلمان
سنجش میزان وجدان کاری معلمان
شناسایی عوامل موثر بر کارایی معلمان و سنجش میزان کارایی معلمان با استفاده از عوامل شناسایی شده
مقایسه رابطه هوش هیجانی و پیشرفت تحصیلی ميان دانش آموزان ِ با و بدون ناتواني يادگيري
رابطه خودشکوفایی و انگیزش پیشرفت دانش اموزان
بررسي رابطه وضعيت اجتماعي خانواده و متغيرهاي فردي با پيشرفت تحصيلي دانش آموزان
بررسي رابطه وضعيت اقتصادي خانواده و متغيرهاي فردي با پيشرفت تحصيلي دانش آموزان
بررسي رابطه كمال گرايي والدين با پيشرفت تحصيلي فرزندان
رابطه مطلوبيت اجتماعي و خودكارآمدي در شادكامي دانش آموزان
پیش بینی ویژگی های شخصیت با هوش معنوی وهوش هیجانی
رابطه سلامت رواني و پيشرفت تحصيلي دانش آموزان
بررسي رابطه سبكهاي فرزند پروري با كمال گرايي فرزندان
بررسي رابطه پنج عامل شخصيت با شيوه هاي مديريت
رابطه هوش معنوی وهوش هیجانی با سبك هاي هويت نوجوانان
رابطه مطلوبيت اجتماعي و خودكارآمدي در عزت نفس دانش آموزان
تاثير آموزش جرات ورزي بر کاهش پرخاشگري دانش آموزان
رابطه بين جو رواني با سلامت عمومي كاركنان …
رابطه عوامل عاطفي و شناختي در عملكردكاركنان
بررسي رابطه باورهاي هوشي و سبك هاي هويت دانشجويان
رابطه باورهاي هوشي و سازگاري فردي اجتماعي دانش آموزان
رابطه الگوي پنج عاملي شخصيت و خلاقيت
رابطه سبك هاي اسناد(تبيين) با سلامت عمومي
رابطه سبك هاي اسناد با سبك هاي هويت
رابطه باورهاي هوشي و عزت نفس دانش آموزان
نقش صفات شخصيت و رويكرد يادگيري در سلامت رواني و شادكامي دانشجويان
بررسي رابطه سبك هاي مقابله و اسناد با شادكامي
بررسي رابطه بين سبك هاي شناختي و راهبردهاي شناختي و فراشناختي با سازگاري فردي- اجتماعي در دانش آموزان
بررسي رابطه احساس پيوستگي و نارسايي هيجاني با عزت نفس
رابطه جهت گيري هدف با رضايت زندگي در دانش آموزان
رابطه جهت گيري هدف با عزت نفس در دانش آموزان
بررسی رابطه هوش معنوی و هوش هیجانی با پيشرفت تحصيلي در دانش آموزان
رابطه خودتنظيمي يادگيري با پيشرفت تحصيلي در دانش آموزان
رابطه بين سبك هاي شناختي و راهبردهاي شناختي و فراشناختي با عزت نفس
بررسي ارتباط دست برتري با عزت نفس
نقش باورهاي فراشناخت و خود كارآمدي در پيشرفت تحصيلي دانش آموزان
اثر سبك هاي شناختي بر مكانيسم هاي دفاعي
نقش باورهاي فراشناخت و خود كارآمدي در شادكامي دانش آموزان
عوامل موثر بر تنيدگي و رابطه آن با پيشرفت تحصيلي
بررسي رابطه احساس پيوستگي و نارسايي هيجاني با شادكامي
بررسي رابطه كمال گرايي مثبت و منفي و حل مسائل شناختي
بررسي رابطه سبك هاي دلبستگي و كاهش علائم افسردگي
رابطه سبك هاي دلبستگي و پرخاشگري و افزايش سازگاري فردي- اجتماعي
بررسي سبك هاي دلبستگي و سبك هاي هويت
بررسي تاثير آموزش هوش هيجاني بر کاهش پرخاشگري و افزايش سازگاري فردي- اجتماعي در دانش آموزان
بررسي رابطه سخت رويي با افزايش سازگاري فردي- اجتماعي در دانش-آموزان
بررسي تاثير برنامه آموزش مهارت هاي اجتماعي بر سلامت عمومي دانش آموزان حافظه كاذب و عوامل موثربر ان( فشارگروهي ، سن و غيره(اثر اموزش شطرنج بر كودكان ناقص خوان
مقايسه نقش پذيري در كودكان طلاق و گروه كنترليادگيري مشاركتي و عوامل موثر بر ان
رابطه الگوي پنج عاملي شخصيت، سبک هاي هويت و دينداري‏
مقايسه هوش و رشد اجتماعي کودکان زودرس، کم وزن در تولد و طبيعي‏
ارتباط فعاليت سيستمهاي مغزي/ رفتاري و وقايع زندگي با تغييرات ايمني‌شناختي
بررسي اثر روشهاي درماني و آموزشي سرمشق‌پذيري و تمرين سرمشق‌پذيري و آرميدگي عضلاني در درمان رفتارهاي غير جرات ورزي و آموزش رفتارهاي جرات ورزانه
بررسي اثربخشي روان درمانگري کوتاه‌مدت آموزش خود مهارگيري با و بدون جهت‌گيري مذهبي (اسلامي) بر مهار اضطراب و تنيدگي در سطح دانشجويان
بررسي رابطه ميان تحريک طلبي و انگيزه‌هاي رواني، در دانشجويان
بررسي مقدماتي روايي اعتبار و نرم يابي سياهه حالت – صفت اضطراب (STAI-Y)
 بررسي تاثير آموزش هوش هيجاني بر کاهش پرخاشگري و افزايش سازگاري فردي- اجتماعي در دختران  متوسطه شهرستان ايلام
حافظه كاذب و عوامل موثربر ان( فشارگروهي ، سن و غيره(
اثر اموزش شطرنج بر كودكان ناقص خوان
مقايسه نقش پذيري در كودكان طلاق و گروه كنترل
يادگيري مشاركتي و عوامل موثر بر ان
شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر سازگاری اجتماعی دانشجویان دختر و پسر با روشهای MADM
بررسي تاثير خودآگاهي، خودكارآمدي و راهبردهاي فراشناختي دانشجویان
بررسي تاثير خودآگاهي با خود شكوفايي دانش آموزان
بررسي رابطه هوش هيجاني با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
بررسی رابطه طرحواره های ناسازگاری اولیه با عملکرد تحصیلی دانشجویان
تاثیر پایگاه اجتماعی بر سبك هاي اسنادي دانش آموزان
شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر جمع گرایی دانشجویان
بررسي رابطه خود – مهاري و پایگاه اجتماعی دانشجویان
بررسي رابطه خود – مهاري، جمع گرايي و عزت نفس دانشجويان
بررسی رابطه انگیزش (درونی و بیرونی) و خود شكوفايي دانش آموزان
بررسی رابطه انگیزش (درونی و بیرونی) و عزت نفس دانش آموزان
شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر انگیزش دانش اموزان
رابطه خود ادراکی دانش اموزان و عزت نفس آنها
بررسی ر ابطه نحوه گذران اوقات فراغت و شکل گیری هویت نوجوانان
طراحی و تدوین الگوئی جهت زمينه سازي رشد خلاقيت در روند یادگیری در ساختار برنامه درسي آموزش دوره راهنمائی در ايران
بررسی رابطه ابعاد شخصیتی (پنج عامل بزرگ شخصیت شامل : روان رنجورخويي، برونگرايي، گشودگی، پذیرش، وظیفه شناسی) وآشفتگی روان شناختی دانشجویان
شناسایی و اولویت بندی عوامل آموزشي، كالبدي و سازماني موثر بر شادماني
طراحی الگویی جهت بررسی نقش متغيرهاي فردی، خانوادگي، روانشناختي و فراشناختي در عملكرد تحصیلی دانش آموزان
 رابطه الگوهاي فرزندپروري با سلامت رواني و پیشرفت تحصيلي فرزندان
طراحی الگوئی جهت شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان بر اساس مدل  تیمز99 (TIMSS-R)
طراحی مدلی جهت بررسي رابطه بین اهداف پيشرفت، خودكارآمدي و راهبردهاي فراشناختي
بررسی رابطه بین یادگیری مشارکتی و مهارتهاي اجتماعي و پيشرفت تحصيلي دانش آموزان
رابطه هوش هیجانی و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
یادگیری مشارکتی و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
مدلسازی عوامل اجتماعی موثر بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
مدلسازی عوامل فرهنگی موثر بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
مدلسازی عوامل اقتصادی موثر بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر پیشرفت تحصیلی با روش تحلیل سلسله مراتبی (AHP)
شناسایی و رتبه بندی فاکتورهای موثر بر افزایش کیفیت خدمات آموزشی با منطق فازی
طراحی مدل سنجش کیفیت خدمات آموزشی در دانشگاه و ارائه راهکارهای افزایش آن
بررسی عوامل موثر بر افزایش کیفیت خدمات آموزشی در سیستم آموزش مجازی (E-Learning)
بررسی رابطه رواشناسی تربیتی با انگیزش تحصیلی و خودکارآمدی و مهارت جزیی معلمان
نقش فراگیری اصول روانشناسی تربیتی در رضایت شغلی و مهارت کلی تدریس معلمان
بررسی تاثیر بازی های آموزشی کامپیوتری بر افزایش خلاقیت کودکان
ارزیابی و سنجش اثربخشی دوره های آموزش مجازی (موردی دانشگاه یا مرکز آموزش مجازی …)
“نقشه هاي مفهومي” و مشارکت و يادگيري همكارانه در آموزش الكترونيكي
ارزیابی کیفیت دوره های آموزش مجازی با استفاده از تئوری فازی
ارائه مدلي براي افزايش اثربخشي يادگيري در سيستمهاي آموزش مجازي
شناسایی و اولویت بندی موانع توسعه آموزش الکترونیک در ایران با تاکید بر نظام آموزش عالی
بررسی و تحلیل یادگیری تطبیقی در آموزش الکترونیک
شناسایی عوامل كليدي موفقيت و سنجش ميزان اثربخشي آنها در يادگيري الكترونيكي در دانشگاه هاي كشور
ارائه مدلی جهت سنجش ميزان آمادگي و بلوغ يادگيري الكترونيكي در مراکز
بررسي ميزان اثربخشي عوامل كليدي موفقيت در يادگيري الكترونيكي در دانشگاه هاي كشور
تحلیل هزینه-فایده و  ارزيابي اقتصادي بكارگيري يادگيري الكترونيكي در نهادها
مطب پیشنهادی :
مراحل اجرای تحلیل گفتمان

سایت انجام پایان نامه دکترا علوم تربیتی و مشاوره انجام پایان نامه دکترا علوم تربیتی با بهترین قیمت انجام پایان نامه دکترا علوم تربیتی و تلفن های مشاوره انجام پایان نامه دکترا علوم تربیتی همراه با ارتباط مستقیم انجام پایان نامه دکترا علوم تربیتی

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.
تماس با "پایان نامه دکترا"