تماس: 09353132500

انجام پایان نامه دکتری روانشناسی و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و رساله دکترا روانشناسی

ژوئن 26, 2021 (0) نظر , , , , , , , , ,

انجام پایان نامه دکتری روانشناسی و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و رساله دکترا روانشناسی

انجام پایان نامه دکتری روانشناسی و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و رساله دکترا روانشناسی

انجام پایان نامه دکتری روانشناسی و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و رساله دکترا روانشناسی :

روانشناسی علمی است که در  آن به بررسی رویدادهای ذهنی و درونی مانند افکار و احساسات و خاطرات فرد می پردازد. در علم روانشناسی با در نظر گرفتن نیازهای طبیعی و روحی انسان  و تحلیل رفتارها  و فرآیندهای ذهنی و با  توجه به  یافته های علمی به بررسی دقیق ساختار  روحی  و عاطفی انسان می پردازد. روانشناسی علمی نو ظهور  است و هنوز مراحل تکاملی  خود را می گذراند. با وجود  اینکه  گستردگی  مباحث علم روانشناسی بسیار است و زمینه های مطالعاتی بسیاری را شامل می شود اما باز هم به طور مستمر به دلیل تنوع رفتارهای انسانی زمینه های تازه ای در حال پدید آمدن هستند

آموزش انجام پایان نامه روانشناسی در گرایش های مختلفی صورت می گیرد که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم.

روانشناسی بالینی:

روانشناسی بالینی شاخه‌ای از روان‌شناسی است که به درمان نابهنجاری­ ها و ناتوانی­ های رفتاری و اجتماعی کمک می­کند. غالب کارهای روانشناس بالینی در راستای درمان و تشخیص، آموزش و پژوهش است.

روانشناسی کودکان استثنایی:

شاخه­ا ی از دانش روانشناسی است که به مطالعه­ ی کودکان استثنایی در گستره­ ی تیز هوش تا کودکان دارای ناتوانی­های ذهنی ، پیشگیری از بروز ناتوانی­ ها،  شناخت مشکلات و آموزش این قبیل کودکان می­پردازد.

روانشناسی صنعتی-سازمانی:

این شاخه از روانشناسی به مطالعه­ ی نیروی کار و محیط کار می­پردازد. سعی می­کند دانش و تخصص و انرژی کارگر را در مسیر اهداف سازمان به کار گیرد. به تولید با کیفیت در دنیای پررقابت فعلی کمک می­کند. استفاده از خدمات مشاوره ­ی صنعتی و سازمانی از ضروریات کار و تولید در دنیای امروز است.

 

 زیست روانشناسی:

این شاخه از روانشناسی به تحلیل ارتباط مغز و انتقال دهنده­ های عصبی با افکار و احساسات و رفتار انسان می­پردازد. با نام‌های دیگری چون روان‌شناسی زیست شناختی، روان‌شناسی فیزیولوژیک و علم اعصاب رفتاری نیز شناخته می‌شود. در آموزش انجام پایان نامه روانشناسی می توانید با آن آشنا شوید.

روانشناسی رشد:

این شاخه از روانشناسی به مطالعه­ی تغییرات، رشد و تکامل در زندگی انسان می ­پردازد و بر دوران کودکی و نوجوانی تأکید دارد.

روانشناسی قانونی

این شاخه از روانشناسی به بررسی نابهنجاریهای رفتاری از منظر قانون می­پردازد و انحرافات اجتماعی مخل امنیت در جامعه را مورد مطالعه قرار می­دهد. اهداف روانشناسی و پزشکی قانونی به یکدیگر نزدیک است.

روانشناسی مدرسه

روانشناسان مدرسه در محیط­ های آموزشی کار می­کنند و به تعامل بین معلمان، اولیا و دانش آموزان کمک می­کنند و نیازها و مشکلات تحصیلی دانش آموزان را بررسی می­کنند.

روانشناسی اجتماعی

این گرایش از روانشناسی  تأثیر حضور دیگران بر رفتارهای فردی را مورد مطالعه قرار می­دهد.این علم به مطالعه رفتار متقابل بین افراد و به عبارتی تعامل انسان‌ها می­پردازد. در دوره كارشناسی ارشد چهار شاخه بالینی ، عمومی ، تربیتی و استثنایی وجود دارد كه همین چهار گرایش در دوره دكترا نیز تدریس می‌شوند.

راهنمای انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد

شما می­توانید در محیط گوگل کلید واژه­ هایی متناسب با رشته و گرایش خود وارد کنید و در کنار کلمه­ ی وارد شده واژه­ ی PDF را نیز تایپ کنید. گوگل مطالبی که دارای واژه ­ی مورد نظر شما هستند برایتان لیست خواهد کرد. به PDF ها مراجعه کنید و آنهایی که در سر صفحه دارای نام مجله، تاریخ چاپ مقاله، عنوان مقاله، اسامی نویسندگان و سپس چکیده مقاله و متن اصلی در قالب تقریبا 10 صفحه هستند دقت داشته باشید. این مقالات نتیجه­ ی یک پژوهش یا یافته ­های یک پایان نامه هستند و واژه ­ی مورد نظر شما جزء کلمات عنوان مقاله یا جزء کلیدواژه هاست که در انتهای چکیده نوشته می­شود. مطالعه­ ی این مقالات به شما کمک خواهد کرد که با عناوین و موضوعات پایان­ نامه­ ها و همچنین آموزش انجام پایان نامه روانشناسی آشنا شوید. در مورد چگونگی انجام کار و ابزارهای استفاده شده مثل انواع نرم افزارها اطلاعات مختصری پیدا کنید و با موضوعاتی که در حیطه­ ی موضوعات مورد علاقه شما هستند آشنا شوید. با این اطلاعات دست پر نزد استاد راهنمای خود خواهید رفت و دقیق­تر در مورد موضوعات مورد علاقه خود توضیح خواهید داد. البته لازم نیست وارد جزئیات شوید و بگویید از این روش می­خواهم استفاده کنم و به این هدف برسم.

شما آگاهی و سواد کافی در این خصوص ندارید پس فقط در مورد موضوعات صحبت کنید. دقت داشته باشید که زمینه­ ی کاری مورد انتخاب شما ممکن است روی فرصت­های شغلی بعد از فارغ التحصیلی شما تاثیر داشته باشد. این موضوع را با استاد خود در میان بگذارید و از آنها بخواهید موضوعاتی که در محیط­ های شغلی تقاضا برای آنها وجود دارد برای شما طرح کنند. در واقع ابتدا زمینه­ های مورد علاقه­ ی خود را مطرح کنید و انتخاب نهایی را اگر خودتان قادر به تشخیص الویت­ ها نیستید به عهده­ ی استاد راهنمای خود بگذارید. در اینجا می توانید از آموزش انجام پایان نامه روانشناسی در موسسه الو تز کمک بگیرید.

نوشتن پروپوزال برا آموزش انجام پایان نامه روانشناسی

پس از مشخص شدن موضوع، پروپوزالی تهیه می­کنید و در واقع موضوع مورد انتخاب خود را با اساتید گروه آموزشی مطرح و به تصویب خواهید رساند. نگران این موضوع نباشید چون استاد راهنمای شما گام به گام شما را در این خصوص راهنمایی خواهد کرد. مواردی که در پروپوزال نوشته می­شود خلاصه­ ی کوتاهی از پایان نامه ست.

توجه داشته باشید که در نوشتن پروپوزال، پایان نامه و مقاله هر مطلبی که ذکر می­کنید باید با ذکر نام محقق آن باشد مگر اینکه یافته­ ی پژوهش خودتان باشد. حتی توضیحات عمومی که به نظر می­رسد یافته ­ی پژوهشی نباشد مثلا “روانشناسی بالینی شاخه­ ای از علم روانشناسی است که به درمان نابهنجاری­ها و ناتوانی­های رفتاری و اجتماعی کمک می­کند” این عبارت را اگر از منبعی استخراج کرده ­اید کتاب یا مقاله، باید در متن تان به دنبال جمله، اسم نویسنده و تاریخ انتشار را بیاورید و در پایان در قسمت منابع استفاده شده، آدرس کامل منبع را مطابق فرمتی که در اختیار شما قرار داده­ اند ذکر کنید در غیر این صورت این کار شما یعنی ذکر مطلبی بدون درج منبع سرقت علمی محسوب می­شود. به نمونه ­ای از منبع نوبسی در متن مقاله و در قسمت “منابع استفاده شده” دقت کنید:

ﺑﺮﺧﻲ از ﻣﺤﻘﻘﺎن ﻣﻌﺘﻘﺪﻧﺪ ﻛﻪ ﻣـﺰاج ﻧﻘـﺶ ﻣﻬﻤـﻲ در ﺗﺤـﻮل اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ و ﺷﺨﺼﻴﺖ ﻛﻮدﻛﺎن و ﺳﺎزﮔﺎري رواﻧﻲ آﻧﻬﺎ اﻳﻔﺎ ﻣﻲﻛﻨﺪ(ﭘﺮﻳﻮر ،1992)

ضریب پایایی خرده آزمونهای فوق به روش باز آزمایی از 28% تا 98% نوسان داشته است (اورنگی،1381).

ﻣﻨﺎﺑﻊ

Prior, M. (1992). Childhood temperament. Journal of child psychology and psychiatry and Allied disciplines, 33, 249-279.

اورنگی، مریم؛ عاطف، کاظم؛ عشایری، حسن (1381). هنجاریابی مقیاس تجدید نظر شده­ی حافظه و کسلر در شهر شیراز-فصلنامه اندیشه و رفتار، سال هفتم، شماره4، صفحات 67-56.

برای منبع نویسی می­توانید از نرم افزار End note استفاده کنید.

در محیط End Note می­توانید کتابخانه­ی شخصی بسازید. عناوین و مشخصات مقالات را به صورت دستی وارد و ذخیره کنید و یا آنها را به طور مستقیم از پایگاه­های اطلاعاتی (سایت­ها) وارد محیط نرم افزار کنید. با استفاده از قسمت جستجوی نرم افزار می­توانید به منابع ذخیره شده در نرم افزار دسترسی داشته باشید که البته نیاز به اینترنت وجود دارد.

با استفاده از این نرم افزار می­توانید منبع نویسی (دو نمونه در پاراگراف منابع ذکر شده است) را مطابق با سبک ­های استاندارد رایج به راحتی به محیط word وارد کنید. از سبک ­های پرکاربرد در ایران می­توان به سبک APA یا سبک Harvard اشاره کرد. کافی است در نرم افزار سبک استناددهی خود را انتخاب و منبع مورد نظر را به داخل نرم افزار word فراخوانی کنید. این امر به سهولت و با انتخاب گزینه­ هایی در نرم افزارهای End Note و Word صورت می­گیرد. از این روش برای منبع نویسی با سبکی می­توانید استفاده کنید که آن سبک در نرم افزار تعریف شده باشد.

موسسه الو تز با دارا بودن مجموعه وسیعی از کارشناسان خبره برای مشاوره پایان نامه ارشد روانشناسی و دکتری که عموما از اساتید هیات علمی دانشگاه های مادر دولتی هستند امکان انجام این پژوهش ها را داراست. چون آموزش پایان نامه و نگارش پایان نامه در گرایشهای گوناگون رشته روانشناسی دارای اهمیت فروانی است و با آینده کاری و موقعیت شغلی دانشجویان مرتبط می باشد از این رو ما همواره کیفیت و صحت در انجام کارهای پژوهشی دانشجویان را کاملا مدنظر داشته ایم و دانشجو را در تمامی مراحل از مرحله تعیین موضوع تا تدوین پروپوزال و به ویژه مشاوره انجام پایان نامه ارشد ویا دکتری روانشناسی همراهی نموده ایم. به این صورت است که ما در طی سالیان فعالیت خود در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی و دکتری و همچنین انجام مقاله ISI و به ویژه در پایان نامه روانشناسی توانسته ایم نیازهای پژوهشی دانشجویان گرانقدر را پاسخگو بوده و رضایت خاطر آنها را فراهم سازیم.

روش های تحقیق و روشهای آماری پایان نامه رشته روانشناسی

روشهای پژوهش در علوم رفتاری را معمولا با توجه به دو ملاک هدف و ماهیت تقسیم بندی می کنند (حافظ نیا،۱۳۸۲).

 • دسته بندی روش های تحقیق پایان نامه روانشناسی بر اساس هدف

 • تحقیق بنیادی: پژوهشی است که به کشف ماهیت اشیاء پدیده‌ها و روابط بین متغیرها، اصول، قوانین و ساخت یا آزمایش تئوری‌ها و نظریه‌ها می‌پردازد و به توسعه مرزهای دانش رشته علمی کمک می‌نماید. هدف اساسی این نوع پژوهش تبیین روابط بین پدیده ها، آزمون نظریه ها و افزودن به دانش موجود در یک زمینه خاص است.

 • تحقیق کاربردی:پژوهشی است که با استفاده از نتایج تحقیقات بنیادی به منظور بهبود و به کمال رساندن رفتارها، روش‌ها، ابزارها، وسایل، تولیدات، ساختارها و الگوهای مورد استفاده جوامع انسانی انجام می‌شود. هدف تحقیق کاربردی توسعه دانش کاربردی در یک زمینه خاص است.

 دسته بندی روش های تحقیق پایان نامه روانشناسی بر اساس نحوه گردآوری داده ها

پژوهش ها براساس نحوه گردآوری داده ها به دو دسته تقسیم می شوند: تحقیق توصیفی و تحقیق آزمایشی

 • تحقیق توصیفی یا غیر آزمایشی شامل ۵ دسته است: پیمایشی، همبستگی، پس رویدادی، اقدام پژوهی، بررسی موردی
 • تحقیق آزمایشی به دو دسته تقسیم می شود: تحقیق تمام آزمایشی و تحقیق نیمه آزمایشی
مطب پیشنهادی :
انجام پایان نامه دکتری متالوژی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری مهندسی مواد و متالوژی

تحقیق توصیفی یا غیر آزمایشی

تحقیق توصیفی یا غیر آزمایشی شامل ۵ دسته است: پیمایشی، همبستگی، پس رویدادی، اقدام پژوهی، بررسی موردی

 • تحقیق پیمایشی (Survey Research)

در این نوع تحقیق هدف بررسی توزیع ویژگیهای یک جامعه است و بیشتر تحقیق ها از این نوع می باشد. در پژوهش پیمایشی پارامترهای جامعه بررسی می شوند. در اینجا پژوهشگر با انتخاب نمونه ای که معرف جامعه است به بررسی متغیرهای پژوهش می پردازد. پژوهش پیمایشی به سه دسته تقسیم می شود:

روش مقطعی (Cross Sectional): گرد آوری داده ها درباره یک یا چند صفت در یک مقطع زمانی خاص. برای مثال بررسی میزان علاقه دانشجویان سال اول دبیرستان به ادامه تحصیل در یک رشته خاص

روش طولی (Longitudinal): در بررسی پیمایش طولی، داده ها در طول زمان گردآوری شده تا رابطه بین متغیرها در طول زمان سنجیده شود. برای مثال «سیر تحول ثبت نام دانشجویان دختر در دوره های تحصیلات تکمیلی» یا «بررسی تحول مهارت های زبان فارسی پایه اول تا پنجم ابتدائی». تحقیقات تحولی که به بررسی روندها و تحول پدیده ها در طول زمان می پردازند از این دسته هستند.

روش دلفی (Delphi Technique): جهت بررسی دیدگاه های یک جمع صاحب نظر در مورد یک موضوع ویژه می توان از این تکنیک استفاده کرد. مانند «بررسی دیدگاه اساتید دانشگاه در باره یک طرح جدید آموزشی»

 • تحقیق همبستگی (Correlational Research)

در این نوع تحقیقات رابطه میان متغیرها بر اساس هدف پژوهش تحلیل می گردد. در تحقیقات همبستگی اگر هدف پیش بینی متغیرهای وابسته بر اساس متغیرهای مستقل باشد به متغیر وابسته متغیر ملاک و به متغیر مستقل متغیر پیش بین گویند. همچنین وجه تمایز تحقیق همبستگی با تحقیق آزمایشی در این است که در اینجا متغیرهای مستقل دستکاری نمی شوند. براساس هدف به سه دسته تقسیم می شود:

همبستگی دو متغیری: هدف بررسی رابطه همزمانی متغیرها است به عبارت دیگر میزان هماهنگی تغییرات دو متغیر است. در بیشتر تحقیقات همبستگی دو متغیری از مقیاس فاصله ای با پیش فرض توزیع نرمال و محاسبه ضریب همبستگی پیرسون استفاده می شود. مثال: رابطه اسناد ثبات و مرکز علیت با موفقیت در عملکرد

تحلیل رگرسیون: در تحلیل رگرسیون هدف پیش بینی یک یا چند متغیر ملاک براساس یک یا چند متغیر پیش بین است. اگر هدف بررسی یک متغیر ملاک از یک متغیر پیش بین باشد از رگرسیون ساده استفاده می شود. اگر بررسی یک متغیر ملاک براساس چند متغیر پیش بین باشد از رگرسیون چندگانه (Multiple) استفاده می شود. اگر همزمان چند متغیر ملاک براساس چند متغیر پیش بین بررسی شود از رگرسیون چند متغیری (Multivariate) استفاده می شود.

 تحلیل کوواریانس: در برخی بررسی ها هدف بررسی مجموعه ای از همبستگی های دو متغیراست. متغیرها در جدولی به نام ماتریس همبستگی یا کوواریانس است که با پیشرفت در زمینه نرم افزارهای آماری میسر شده است. تحلیل عاملی و حل معادلات ساختاری از این دسته هستند.

 • تحقیق پس رویدادی (Ex-Post Facto)

به تحقیق پس‌رویدادی تحقیق علی-مقایسه‌ای نیز گویند. تحقیق پس‌رویدادی به تحقیقی گفته می شود که پژوهشگر علت احتمالی متغیر وابسته را مورد بررسی قرار می دهد. چون متغیر مستقل و و ابسته در گذشته رخ داده اند لذا این نوع تحقیق غیر آزمایشی را تحقیق پس رویدادی می گویند.

اقدام پژوهى: نوعى تحقیق است که توسط خود افراد درگیر در یک مسئله و براى حل یا کاهش آن انجام مى گیرد. عمل، محور اساسى در این نوع تحقیق است.

تحقیق آزمایشی : تحقیق آزمایشی به دو دسته تقسیم می شود: تحقیق تمام آزمایشی و تحقیق نیمه آزمایشی

تحقیق تمام آزمایشی:روشی که مشاهده علمی را به طور دقیق انجام میدهد روش تحقیق آزمایشی است ﺑﻄﻮﺭ ﻛﻠﻰ این روش ﺑﻴﺶ از روش های دیگر تحقیق با آزمایش در ارتباط است. ﺁﺯﻣﺎﻳﺶ ﺍﺳﺎﺳﺎ ﺷﺎﻣﻞﻋﻤﻞ ﻭ ﻣﺸﺎﻫﺪﻩ ﻱ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﺁﻥ ﻋﻤﻞ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺵ، ﻣﺤﻘﻖ ﮔﺮﻭﻫﻰ ﺁﺯﻣﻮﺩﻧﻰ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺁﺯﻣﺎﻳﺶ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﻰ ﻛﻨﺪ. ﺳﭙﺲ ﻣﺘﻐﻴﺮﻯ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺁﻧﺎﻥ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﻰ ﺳﺎﺯﺩ ﻭ ﺑﻪ ﻣﺸﺎﻫﺪﻩ ﻱ ﺗﺄﺛﻴﺮ ﺁﻥ ﻣﺘﻐﻴﺮ ﺑﺮ ﮔﺮﻭﻩ ﺁﺯﻣﺎﻳﺸﻰ ﻣﻰ ﭘﺮﺩﺍﺯﺩ.

:تحقیق نیمه آزمایشی معمولاً در شرایطی بکار برده می‌شود که امکان کنترل تمام متغیرهای مربوط در مطالعه وجود ندارد. در این روش محقق با آگاهی از محدودیت ها سعی دارد تحقیق خود را به تحقیق آزمایشی حقیقی نزدیک کند. بنابر این این تحقیق با روشهای مشخص می‌شود که برای شناسایی دقیق عواملی که بر اعتبار درونی و بیرونی اثر می‌گذارد امکان یک کنترل نسبی را فراهم می‌آورند.

انجام پایان نامه روانشناسی : روشهای گردآوری اطلاعات

روشهای گردآوری اطلاعات به دو دسته میدانی و کتابخانه ای تقسیم می شود. روشهای کتابخانه ای در تمام تحقیقات مورد استفاده قرار می گیرند. برخی تحقیقات مانند تحقیقات تاریخی اساساً کتابخانه ای هستند. روشهای میدانی عبارتند از مشاهده، مصاحبه، پرسشنامه، آزمون، مباحثه و مولتی مدیا (چندرسانه ای).

جامعه آماری و نمونه آماری

مجموعه واحدهائی که حداقل در یک صفت مشترک باشند یک جامعه آماری را تشکیل می دهند (خاکی، ۱۳۷۸). نمونه آماری عبارت است از تعدادی از افراد جامعه که صفات آنها با صفات جامعه مشابه بوده معرف جامعه باشد. نمونه گیری نیز فرایند انتخاب نمونه است. روشهای متعددی برای نمونه گیری وجود دارد:

 • نمونه گیری تصادفی ساده: زمانی که حجم جامعه معلوم باشد و تغییرات صفت مورد مطالعه در جامعه شدید نباشد. نمونه گیری تصادفی ساده با استفاده از جدول اعداد، قرعی کشی یا سیستماتیک صورت می گیرد.
 • نمونه گیری چینه ای (stratified): زمانی که حجم جامعه معلوم باشد ولی تغییرات صفت مورد مطالعه در جامعه شدید باشد.
 • نمونه گیری خوشه ای و چند مرحله ای: زمانی که حجم جامعه نامعلوم باشد.

خدمات موسسه الو تز در زمینه انجام پروپوزال و انجام پایان نامه روانشناسی

 • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه رشته روانشناسی
 • نوشتن پروپوزال روانشناسی
 • انجام پروژه های کلاسی رشته روانشناسی
 • انجام پایان نامه کارشناسی روانشناسی
 • تحلیل آماری پایان نامه روانشناسی
 • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه روانشناسی
 • انجام فصل چهار (۴) پایان نامه روانشناسی
 • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه رشته روانشناسی

تفاوت آموزش انجام پایان نامه­ روانشناسی کارشناسی ارشد و دکتری

رساله­ ی دکتری به لحاظ محتوا و نگارش با پایان نامه کارشناسی ارشد تفاوت دارد و حجم مطالب بیشتر است. در پایان نامه کارشناسی ارشد بیشتر تمرکز بر یادگیری دانشجو در مورد نحوه ­ی پژوهش است و موضوع مورد مطالعه یافته­ های محققین قبلی را تقویت می­کند و نهایتا نتایج پژوهش ­های قبلی را تکمیل می­کند . در رساله­ی دکتری باید ایده­ های جدید مطرح شود و نظریه ­های جدیدی ارائه داده شود. از فارغ التحصیلان دکتری انتظار می­رود به فرآیند انجام کارهای پژوهشی تسلط کامل داشته باشند و خود به طور مستقل کارهای پژوهشی انجام دهند. در پروپوزال دکتری باید تشریح کامل­تری از آنچه قرار است انجام شود ارائه داده شود ولی در پایان نامه ارشد ذکر مختصر موارد کافی است. رساله ی دکتری نسبت به پایان نامه ی ارشد دامنه ی گسترده تر ،فرضیات قوی تر و تحلیل عالمانه تر و نوآوری بیشتری دارد.

 موضوعات پیشنهادی پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه دکتری روانشناسی

انجام پایان نامه دکتری روانشناسی

بررسي رابطه وضعيت اجتماعي خانواده و متغيرهاي فردي با پيشرفت تحصيلي دانش آموزان
بررسي رابطه وضعيت اقتصادي خانواده و متغيرهاي فردي با پيشرفت تحصيلي دانش آموزان
بررسي رابطه كمال گرايي والدين با پيشرفت تحصيلي فرزندان
رابطه مطلوبيت اجتماعي و خودكارآمدي در شادكامي دانش آموزان
پیش بینی ویژگی های شخصیت با هوش معنوی وهوش هیجانی
رابطه سلامت رواني و پيشرفت تحصيلي دانش آموزان
بررسي رابطه سبكهاي فرزند پروري با كمال گرايي فرزندان
بررسي رابطه پنج عامل شخصيت با شيوه هاي مديريت
رابطه هوش معنوی وهوش هیجانی با سبك هاي هويت نوجوانان
رابطه مطلوبيت اجتماعي و خودكارآمدي در عزت نفس دانش آموزان
تاثير آموزش جرات ورزي بر کاهش پرخاشگري دانش آموزان
رابطه بين جو رواني با سلامت عمومي كاركنان …
رابطه عوامل عاطفي و شناختي در عملكردكاركنان
بررسي رابطه باورهاي هوشي و سبك هاي هويت دانشجويان
رابطه باورهاي هوشي و سازگاري فردي اجتماعي دانش آموزان
رابطه الگوي پنج عاملي شخصيت و خلاقيت
رابطه سبك هاي اسناد(تبيين) با سلامت عمومي
رابطه سبك هاي اسناد با سبك هاي هويت
رابطه باورهاي هوشي و عزت نفس دانش آموزان
نقش صفات شخصيت و رويكرد يادگيري در سلامت رواني و شادكامي دانشجويان
بررسي رابطه سبك هاي مقابله و اسناد با شادكامي
بررسي رابطه بين سبك هاي شناختي و راهبردهاي شناختي و فراشناختي با سازگاري فردي- اجتماعي در دانش آموزان
بررسي رابطه احساس پيوستگي و نارسايي هيجاني با عزت نفس
رابطه جهت گيري هدف با رضايت زندگي در دانش آموزان
رابطه جهت گيري هدف با عزت نفس در دانش آموزان
بررسی رابطه هوش معنوی و هوش هیجانی با پيشرفت تحصيلي در دانش آموزان
رابطه خودتنظيمي يادگيري با پيشرفت تحصيلي در دانش آموزان
رابطه بين سبك هاي شناختي و راهبردهاي شناختي و فراشناختي با عزت نفس
بررسي ارتباط دست برتري با عزت نفس
نقش باورهاي فراشناخت و خود كارآمدي در پيشرفت تحصيلي دانش آموزان
اثر سبك هاي شناختي بر مكانيسم هاي دفاعي
نقش باورهاي فراشناخت و خود كارآمدي در شادكامي دانش آموزان
عوامل موثر بر تنيدگي و رابطه آن با پيشرفت تحصيلي
بررسي رابطه احساس پيوستگي و نارسايي هيجاني با شادكامي
بررسي رابطه كمال گرايي مثبت و منفي و حل مسائل شناختي
بررسي رابطه سبك هاي دلبستگي و كاهش علائم افسردگي
رابطه سبك هاي دلبستگي و پرخاشگري و افزايش سازگاري فردي- اجتماعي
بررسي سبك هاي دلبستگي و سبك هاي هويت
بررسي تاثير آموزش هوش هيجاني بر کاهش پرخاشگري و افزايش سازگاري فردي- اجتماعي در دانش آموزان
بررسي رابطه سخت رويي با افزايش سازگاري فردي- اجتماعي در دانش-آموزان
بررسي تاثير برنامه آموزش مهارت هاي اجتماعي بر سلامت عمومي دانش آموزان حافظه كاذب و عوامل موثربر ان( فشارگروهي ، سن و غيره(
اثر اموزش شطرنج بر كودكان ناقص خوان مقايسه نقش پذيري در كودكان طلاق و گروه كنترل
يادگيري مشاركتي و عوامل موثر بر ان
رابطه الگوي پنج عاملي شخصيت، سبک هاي هويت و دينداري‏
مقايسه هوش و رشد اجتماعي کودکان زودرس، کم وزن در تولد و طبيعي‏
ارتباط فعاليت سيستمهاي مغزي/ رفتاري و وقايع زندگي با تغييرات ايمني‌شناختي
بررسي اثر روشهاي درماني و آموزشي سرمشق‌پذيري و تمرين سرمشق‌پذيري و آرميدگي عضلاني در درمان رفتارهاي غير جرات ورزي و آموزش رفتارهاي جرات ورزانه
بررسي اثربخشي روان درمانگري کوتاه‌مدت آموزش خود مهارگيري با و بدون جهت‌گيري مذهبي (اسلامي) بر مهار اضطراب و تنيدگي در سطح دانشجويان
بررسي رابطه ميان تحريک طلبي و انگيزه‌هاي رواني، در دانشجويان
بررسي مقدماتي روايي اعتبار و نرم يابي سياهه حالت – صفت اضطراب (STAI-Y)
 بررسي تاثير آموزش هوش هيجاني بر کاهش پرخاشگري و افزايش سازگاري فردي- اجتماعي در دختران  متوسطه شهرستان ايلام
حافظه كاذب و عوامل موثربر ان( فشارگروهي ، سن و غيره(
اثر اموزش شطرنج بر كودكان ناقص خوان
مقايسه نقش پذيري در كودكان طلاق و گروه كنترل
يادگيري مشاركتي و عوامل موثر بر ان
موضوعات پیشنهادی روانشناسی (گرایش عمومی،بالینی و سلامت)
بررسی نقش ویژگی های شخصیتی کمالگرایی و سخت رویی در بیماران افسرده
بررسی نقش خشم و نشخوار خشم در بیماران افسرده
بررسی نقش تعدیل کننده پنج عامل بنیادی شخصیت در میزان اضطراب و افسردگی دانشجویان
بررسی نقش تعدیل کننده ویژگی های شخصیتی سخت رویی و کمالگرایی در رابطه بین استرس و پاسخ های فیزیولوژیک
بررسی نقش تعدیل کننده سبک های دلبستگی در رضایت زناشویی و کیفیت زندگی زوج های متأهل
تأثیر آموزش سخت رویی بر میزان استرس ادراکی و موفقیت تحصیلی
تأثیر سخت رویی بر موفقیت ورزشی و سلامت روانی ورزشکاران
بررسی اثر بخشی آموزش راهبرد های شناختی وفراشناختی بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
رابطه ناگویی هیجانی با سبک های انطباقی و مشکلات بین فردی
رابطه پایگاه هویت با سلامت روانی و پیشرفت تحصیلی در دانشجویان سال اول
 رابطه بین استفاده از مکانیسم های دفاعی و رفتار سازگارانه
نقش مکانیسم های دفاعی در تعدیل تجربه و ابراز خشم
 تأثیر رواندرمانی گروهی مثبت بر خلق دانشجویان
 مقایسه هوش هیجانی در افراد عادی و افراد مبتلا به افسردگی خفیف
 مقایسه هوش هیجانی و سلامت روانی در دانشجویان/داش‌آموزان ممتاز و غیر ممتاز
 طراحی مدلی جهت ارزيابي عملكرد سيستم مديريت ايمني و سلامت شغلي
 طراحی مدلی جهت ارزیابی کیفیت زندگی و سنجش کیفیت زندگی سالمندان با استفاده از مدل طراحی شده
  شناسایی و رتبه بندی شاخص های موثر بر کیفیت زندگی با استفاده از روش تحلیل سلسله مراتبی فازی FAHP
  بررسي رابطه سلامت رواني و هوش هيجاني در دو گروه ورزشكار و غير ورزشكار
بررسی رابطه ابعاد شخصیتی (پنج عامل بزرگ شخصیت: روان رنجورخويي، برونگرايي، گشودگی، پذیرش، وظیفه شناسی) و سلامت روانی دانشجویان
شناسایی و اولویت بندی عوامل آموزشي، كالبدي و سازماني موثر بر سلامت روانی دانشجویان
طراحی الگویی جهت بررسی نقش متغيرهاي فردی، خانوادگي، روانشناختي و فراشناختي در سلامت روانی دانشجویان
 رابطه الگوهاي فرزندپروري با سلامت رواني فرزندان
بررسی رابطه بین مهارتهاي اجتماعي و سلامت روانی دانش آموزان
مدلسازی عوامل اجتماعی موثر بر سلامت روانی دانش آموزان
مدلسازی عوامل فرهنگی موثر بر سلامت روانی دانش آموزان
مدلسازی عوامل اقتصادی موثر بر سلامت روانی دانش آموزان
میانجی گرهای روانشناختی و اجتماعی مرتبط با سلامت
فرایندهای روانشناختی و اجتماعی مرتبط با علائم بیماری­ها (مطالعه موردی بیماری خاص)
پاسخ­های رفتاری و هیجانی به بیماری­ها،غربالگری و روش­های تشخیص پزشکی
عوامل روانی گسترش جراحی­های زیبایی، سزارین، مصرف مواد آرایشی و مسائل مبتلا به­جامعه
عوامل روانشناختی مرتبط با انواع اعتیاد
نقش رسانه­ها و فناوری­های جدید در ارتقای سلامت
نابرابریها در سلامت و بیماریها
نقش روان­شناسی سلامت در ارتقای نظام بهداشتی
جنبه­های روان­شناختی ورزش و تغذیه
نقش هیجانات در رفتا­رهای مرتبط با سلامت
مداخلات روانشناختی در پیروی دارویی و درمان بیماریها و ارتقای سلامت
بررسی رابطه عوامل مربوط به خانواده و سلامتی
جنبه های روانشناختی و اجتماعی پیشگیری از بیماریها
معنویت،دین ، فرهنگ و سلامتی
رابطه استرس شغلي و رضايت از زندگي در امدادگران
بررسی رابطه ابعاد شخصیتی (پنج عامل بزرگ شخصیت: روان رنجورخويي، برونگرايي، گشودگی، پذیرش، وظیفه شناسی) و سبک های مقابله ای دانشجویان
رابطه بهداشت روان و بهداشت جنسی با سلامت
رابطه طرح واره های ناسازگاری اولیه و رضایت شغلی
رابطه طرح واره های ناسازگاری اولیه و سلامت روانی دانشجویان
تاثیر روان درمانی بین فردی و گروهی بر درمان افسردگی
بررسي رابطه سلامت رواني و سبک های مقابله ای در دو گروه ورزشكار و غير ورزشكار
موضوعات پیشنهادی روانشناسی (گرایش عمومی،بالینی)
بررسی روابط ساده و چندگانه هیجان خواهی، ناگویی خلقی و ابراز وجود با آمادگی اعتیاد در دانشجویان دانشگاه …
آنومي فرهنگي و اجتماعی  و اعتياد به مواد مخدر
آموزش مهارت های اجتماعی در پیشگیری از اعتیاد
مدلسازی ارتباط اعتیاد به مواد مخدر با مولفه های اجتماعی نظیر شغل و سن و جنسیت و غیره
مدلسازی ارتباط اعتیاد به مواد مخدر با مولفه های اقتصادی فرهنگی
بررسی اثر بخشی درمان گروهی شناختی- رفتاری مدیریت خشم بر خشم و آمادگی اعتیاد
بررسی تأثیر گروه درمانی شناختی-رفتاری و حمایتی بر سلامت روان و باورهای غیرمنطقی مادران دارای فرزند مبتلا به اختلال اوتیستیک
بررسی رابطه بین هوش هیجانی و شادکامی در دانشجویان دانشگاه …
بررسی مشکلات رفتاری برونی سازی شده و نگرش نسبت به مواد در دانش آموزان دختر و پسر سال اول دبیرستان های شهرستان …
 بررسی ویژگی های جمعیت شناختی و اختلالات شخصیتی در دختران مجرد جوانی که رابطه جنسی دارند.
بررسی تأثیر آموزش مهارت شیوه های حل مسأله در بهبود شیوه های حل مسأله و پیشگیری از عود در معتادان شهر ….
موضوعات روانشناسی تربیتی
طراحی و تدوین الگوئی جهت زمينه سازي رشد خلاقيت در روند یادگیری در ساختار برنامه درسي آموزش دوره راهنمائی در ايران
بررسی رابطه ابعاد شخصیتی (پنج عامل بزرگ شخصیت شامل : روان رنجورخويي، برونگرايي، گشودگی، پذیرش، وظیفه شناسی) وآشفتگی روان شناختی دانشجویان
شناسایی و اولویت بندی عوامل آموزشي، كالبدي و سازماني موثر بر شادماني
طراحی الگویی جهت بررسی نقش متغيرهاي فردی، خانوادگي، روانشناختي و فراشناختي در عملكرد تحصیلی دانش آموزان
 رابطه الگوهاي فرزندپروري با سلامت رواني و پیشرفت تحصيلي فرزندان
طراحی الگوئی جهت شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان بر اساس مدل  تیمز99 (TIMSS-R)
طراحی مدلی جهت بررسي رابطه بین اهداف پيشرفت، خودكارآمدي و راهبردهاي فراشناختي
بررسی رابطه بین یادگیری مشارکتی و مهارتهاي اجتماعي و پيشرفت تحصيلي دانش آموزان
رابطه هوش هیجانی و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان
مطب پیشنهادی :
پروپوزال مهندسی کشاورزی

مشاوره انجام پایان نامه دکتری روانشناسی در سایت انجام پایان نامه دکتری روانشناسی با بهترین قیمت انجام پایان نامه دکتری روانشناسی و مشاوره مستقیم انجام پایان نامه دکتری روانشناسی

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.
تماس با "پایان نامه دکترا"