تماس: 09353132500

انجام پایان نامه دکتری متالوژی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری مهندسی مواد و متالوژی

ژوئن 20, 2021 (0) نظر

استاد راهنما | انجام پایان نامه دکتری متالوژی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری مهندسی مواد و متالوژی

انجام پایان نامه دکتری متالوژی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری مهندسی مواد و متالوژی

انجام پایان نامه دکتری متالوژی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری مهندسی مواد و متالوژی :

مهندسي مواد يکي از رشته‌هاي مهندسي است که به درستي لقب مادر رشته‌هاي مهندسي را به خود اختصاص داده است. این رشته مرتبط با دانش مربوط به ترکيب شيميايي، ساختار و تغيير شکل دادن مواد براي به دست آوردن خواص مورد نظر در کاربرد آنهاست بنابراین تعجب آور نیست که در مسير رشد دانش بشري علم و مهندسي مواد جاي خود را در بين ساير موضوعات مورد نياز يافته است و کوشش مي کند که توانايي بشر را در حوزه های گوناگون زندگی گسترش دهد. مهندسی مواد به عنوان یک علم، دانش نسبتاً جوانی است که تنها صد سال از عمر آن می‌گذرد و با کشف روش‌های جدید استخراج و تصفیه فلزات، شناسایی مشخصات ساختاری و فیزیکی مواد، فنون جدید شکل دادن و تولید فلزات، متولد شده است. دانشجویان این رشته با آموزش انجام پایان نامه مهندسی مواد و متالورژی این اجازه را پیدا میکنند تا فارغ التحصیل شوند.

ماده‌های مورد مطالعه در مهندسی مواد در شش گروه مختلف شامل فلزات، سرامیک‌ها، پلیمرها، کامپوزیتها، بیومواد و نیمه‌رساناها دسته بندی می‌شوند . این رشته، از يک طرف به دنياي ميکروسکوپي اتمها و الکترونها و از طرف ديگر حالت جامد جسم را به دنياي ماکروسکوپي عمل و کاربرد مواد براي مقابله با مسايل اجتماعي مربوط مي کند. با توجه به نقش و اهمیت صنایع زیربنایی و سنگین از جمله تولید فلزات مواد و قطعات صنعتی در توسعه و پیشرفت کشور این رشته باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد زیرا با وجود اینکه کشور ما از کليه مواد خام غني مي باشد ولي براي تهيه مواد اوليه صنايع گوناگون که بعضاًداراي تکنولوژيهاي پيشرفته نيز مي باشند دچار مشکل هستيم.

مشاوره در نگارش پروپوزال و مشاوره در آموزش انجام پایاننامه در تمامی گرایشهای مهندسی مواد و متالورژی

گرایش‌های اصلی این رشته عبارتند از نانو مواد، بیو متریال، شناسایی و انتخاب مواد، سرامیک، شکل‌دهی فلزات، ریخته‌گری، جوشکاری، استخراج فلزات، حفاظت و خوردگی، مهندسی سطح، مهندسی تکنولوژی تغیر شکل فلزات و … .

امروزه مهندسي متالورژي و مواد، نقشي کليدي در پيشرفت صنايع فوق مدرن و جديد مانند صنايع هسته‌اي، صنايع انرژي، تکنولوژي پزشکي و کاربرد‌هاي فضایي و نظامي پیدا کرده است. بازار کار جديدي که براي اين رشته باز شده شرکت هاي نفتي و شرکتهاي توابع آن هستند چرا که اخيرا پي برده‌ شده که در قسمت بازرسي فني بايد از مهندسين متالورژي استفاده کرد و نه از مهندسين مکانيک زیرا کليه موضوعات درگير مثل خوردگي ، جوشکاری و… که از جمله دروس اصلي این رشته به شمار میروند.

علاوه بر بازار کار مناسب برای این رشته، امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر نیز هم در کشور عزیزمان و هم در دانشگاه های خارج از کشور وجود دارد. دانشجویان مقاطع تحصیلی این رشته با توجه به طیف وسیع موضوعاتی که هر گرایش آن داراست مشکلات زیادی در زمینه برنامه ریزی و اجرای طرح های پژوهشی و پایاننامه های خود دارند.

یکی دیگر از دغدغه های دانشجویان این رشته، هزینه های مالی ناشی از طرح های تحقیقاتی هستند که گاه بدون برنامه ریزی قبلی به تصویب رسیده اند و بدلیل مشکلات نقدینگی ناچارا دچار تعویق های پیایپی می شوند لذا یک متخصص مشاور در این رشته می تواند دانشجو و یا محقق را برای دستیابی به موضوعی مناسب و قابل اجرا در محیط پژوهشی دانشجو، تدوین پیشنهاده تحقیق و سپس اجرای آن مشاوره و راهنمایی کنند. در این راستا مشاورین موسسه الو تز در تمامی گرایش های این رشته خصوصا گرایش های خوردگی، شناسایی و استخراج مواد و سرامیک دانشجویان عزیز را مشاوره و همراهی نمایند

انجام پایان نامه مواد در تمامی گرایش ها

مهندسی مواد دارای 9 گرایش شناسایی و انتخاب مواد مهندسی، خوردگی و حفاظت از مواد، شکل دادن فلزات، استخراج فلزات، نانومواد(نانوفناوری)، جوشکاری، سرامیک، ریخته گری و بیومواد می باشد.

انجام پایان نامه مواد شناسایی و انتخاب مواد مهندسی

شناسایی و انتخاب مواد مهندسی مجموعه ‏ای از دروس تئوری، آزمایشگاهی پیشرفته و طرحهای تحقیقاتی است که به منظور طراحی و بهینه‏ سازی مواد مهندسی و پژوهش در خواص و ارتباط با روش ساخت آنها هدف مندی شده است.

انجام پایان نامه مواد خوردگی و حفاظت از مواد

خوردگي عبارتست از تخريب مواد در اثر واکنش‌هاي الکترو شيميايي در محيط. تمامی صنایع تحت تاثیر خوردگی مواد به ویژه فلزات، قرار گرفته و مهندسین خوردگی همیشه در تلاش هستند تا روشهای موجود برای مقابله با اثرات زیانبار این فرایند را توسعه داده و یا روش های جدیدی برای این كار ارائه نمایند.

انجام پایان نامه مواد شکل دادن فلزات

شکل دادن فلزات به اصول و راهکارهای تغییر شکل پذیری فلزات، با اعمال نیرو به آن می پردازد. شكل دادن فلزات یکی از مهمترین علوم ساخت و توليد قطعات به حساب می آید. لذا سرمایه گذاری علمی نیاز صنعتگران به منظور تولید قطعات با کیفیت بهتر می باشد.

انجام پایان نامه مواد استخراج فلزات

استخراج فلزات از کانه های مربوط انجام می شود. مرحله اول شناسایی کانه هر فلز و سپس استخراج از معادن می باشد و بعد از آن با انجام فعالیت های فیزیکی و شیمیایی فلز مدنظر به فرم عنصری از سنگ معدن یا کانه آن بدست می آید. هر فرایندی که بر روی فلزات و سنگهای معدنی آنها صورت پذیرد در گستره علم متالوژی قرار می گیرد و متالوژی استخراج اولین قدم برای تهیه فلزات از سنگهای معدنی هستم. وظیفه یک مهندس مواد در گرایش استخراج این است که با انجام فرایندهای خرد کردن سنگ معدن با دستگاه های سنگ شکن، تغلیظ سنگ معدن با استفاده از روشهای مغناطیسی و شناور سازی و عملیات ذوب و پالایش، عیار سنگ را بالا ببرد و سنگ را به صورت شمش كه تقریبا خالص است را به صنعت تحویل دهد تا با استفاده از علم متالوژی صنعتی، محصول فلزی به طور مستقیم و یا غیرمستقیم قابل مصرف به مرحله تولید برسد.

انجام پایان نامه مواد نانومواد (نانوفناوری)

نانو فناوری و نانو مواد به شناخت ما از ساختار مواد اطلاق می گردد. از طرف دیگر راه های تولید و دستکاری ساختارها و مواد در صنایع مختلفی همانند صنایع فولاد، رنگ و سرامیک در علم مواد بررسی و مطالعه می شود که با بهره گیری از نانو فناوری می توان به بهبود این روشها دست یافت و یا حتی روش جدید و ساختار جدیدی با خواصی کاراتر تولید کرد.

مطب پیشنهادی :
استاد راهنما

انجام پایان نامه مواد – جوشکاری

هر سه حالت ماده (جامد، مایع و گاز) در رشته جوشکاری بررسی می شود و همه علوم مواد از جمله سرمایش و گرمایش ، ذوب و انجماد، رشد دانه، تشکیل فازها و غیره را در بر می گیرد.

انجام پایان نامه مواد – سرامیک

سرامیک به طور كلی علم ساختن و به كار بردن اشیاء جامدی است كه اجزای تشكیل‌دهنده اصلی و عمده آنها مواد غیر آلی و غیر فلزی است . بنابر این علم سرامیك علاوه بر سفالینه‌ها شامل انواع چینی‌ها، دیرگدازها، فرآورده‌های رسی ساختمانی، مواد ساینده، لعاب‌های چینی، سیمان، شیشه، مواد مغناطیس غیرفلزی، فروالكتریك‌ها، تك بلورهای مصنوعی و محصولات پیچیده‌تر دیگر نیز می‌شود.

انجام پایان نامه مواد ریخته گری

شکلی دهی فلزات و آلیاژها به روش ذوب، ریختن مذاب در قالب و فرایند سرد کرد و انجماد آن در محفظه قالب شکل تکنیک ریخته گری نامیده می شود و این فن ابتدایی ترین فرآیند برای شکل دهی مطلوب فلزات محسوب می شود.

انجام پایان نامه مواد – بیومواد

یکی از دغدغه های اساسی در علم مهندسی پزشکی شناسایی اصولی مواد به منظور کاشت و پیوند در بدن انسان است. مواد مورد استفاده در کاشت بافتهای مصنوعی کامپوزیتها، پلیمرها، سرامیکها و آلیاژهای فلزی هستند که این مواد در مرحله اول باید غیر سرطانزا، غیر سمی و در مرحله دوم به لحاظ واکنشهای شیمیایی غیرفعال، با دوام بالا و دارای استحکام مکانیکی لازم را داشته باشند.

درس های مربوط به رشته مهندسی مواد و متالوژی

دروس مشترک در شاخه های مختلف مهندسی مواد:

ریاضی، معادلات دیفرانسل، ریاضی مهندسی، محاسبات عددی، مبانی و برنامه سازی کامپیوتر، فیزیک، شیمی عمومی، مبانی مهندسی برق، استاتیک،  شیمی فیزیک مواد، مهندسی مقاومت مصالح،کریستالوگرافی، پدیده های انتقال، شیمی فیزیک مواد، ترمودینامیک مواد، خواص فیزیکی مواد، متالوگرافی، خواص مکانیکی مواد

نرم افزارهای کاربردی برای انجام پایان نامه مواد

انجام پایان نامه متالوژی با Flow 3d

 شبیه سازی و تحلیل جریان مذاب.

انجام پایان نامه مواد با نرم افزار شبیه ساز ریخته گری Procast

 به شما اجازه مدلسازی انتقال حرارت (جریان گرما) ، جریان سیال، شامل پر شدن قالب ، آنالیز تنش های ایجاد شده به واسطه محلول های حرارتی(ترمومکانیک) به علاوه مدلسازی میکروساختار و تخلخل را می دهد.

انجام پایان نامه مواد با نرم افزار کلید فولاد

 این نرم افزار یکی از ارزشمندترین و در عین حال گرانقیمت ترین نرم افزارهای مهندسی هست. برنامه کلید فولاد یک دیتابیس بسیار قدرتمند و بزرگ از فولادها و چدن های مهندسی است. تمامی استاندارد های معروف و معتبر فولادها در این نرم افزار موجود هست و به وسیله ی استاندارد ، ترکیب شیمیایی و یا حتی خواص مکانیکی مورد نظرتون می تونید طیف وسیعی از اطلاعات در مورد فولاد یا خانواده ی فولادهای موردنظرتون رو پیدا کنید.  اطلاعاتی از قبیل ترکیب، خواص مکانیکی ، فولادهای مشابه، روشهای عملیات حرارتی و …

انجام پایان نامه مواد با نرم افزار Xpert Highscore Plus

 نرم افزار آنالیز پراش پرتو ایکس

انجام پایان نامه مواد با نرم افزارهای آنالیز تصاویر SEM

انجام پایان نامه مواد با نرم افزار IRPal

نرم افزار IRPal یک ابزار قدرتمند برای تفسیر طیف‌های IR از ترکیبات آلی است. با استفاده از این نرم افزار طیف IR را به نرم افزار داده و نرم افزار تفسیر گروه های آلی موجود را نمایش خواهد داد.

پایگاه های معتبر مقالات برای انجام پایان نامه مواد

مهم ترین پایگاه های مقالات مهندسی مواد بر اساس اثربخش بودن، سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی می شود:

 • Science Direct: پایگاه الزویر نیز یکی از دیگر از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف علوم مهندسی، پایه، انسانی و پزشکی را شامل می شود.
 • Springer: این پایگاه نیز همچون الزویر تمامی زمینه های علم را شامل می شود که به تازگی مقالات با کیفیتی در زمینه ی مهندسی مواد در آن به چاپ می رسد.
 • Taylor and Francis: این پایگاه متعلق به علوم مهندسی است که مقالات چاپ شده ی آن در ارتباط با مهندسی مواد از کارایی بالایی برخوردار است که تعداد ارجاعات به آن نیز بالاست.

نحوه  انجام پایان نامه متالوژی

انجام پایان نامه مهندسی مواد در پنج فصل نگارش می شود:

 • کلیات پایان نامه
 • مروری بر مطالعات پیشین
 • روش تحقیق
 • نتایج و بحث
 • نتیجه گیری و پیشنهادات

1- کلیات پایان نامه

این فصل از پایان نامه، حالت توسعه ی یافته ی پروپوزال نگارش شده است. هدف از این فصل، شرح مختصر موضوع تحقيق و اهميت آن با اشاره‌اي كوتاه به روش و مراحل تحقيق است.

2- مروری بر مطالعات پیشین

هدف از اين فصل که با عنوان «مروري بر ادبيات»، «مروري بر منابع» و يا «مروري بر پيشينه تحقيق» معرفي مي‌شود، بررسي و طبقه‌بندي يافته‌هاي تحقيقات ديگر محققان در سطح دنيا و تعيين و شناسايي خلأهاي تحقيقاتي است.

3- روش تحقیق

این فصل دربرگیرنده ی عناوین زیر است:

 1. مقدمه
 2. علت انتخاب روش
 3. تشريح كامل روش تحقيق

در زير به تعدادي از روش‌هاي تحقيق اشاره شده است:

روش تحقيق آزمايشگاهي‌

توصيف كامل برنامه‌ي آزمايشگاهي شامل مواد مصرفي و نحوه‌ي ساخت نمونه‌ها، شرح آزمايش‌ها شامل نحوه تنظيم و آماده سازي آزمايش‌ها و دستگاه‌هاي مورد استفاده و دقت و نحوه‌ي كاليبره كردن، شرح دستگاه ساخته شده (در صورت ساخت) و ارائه‌ي روش اعتبارسنجي.

روش تحقيق آماري

توصيف ابزارهاي گردآوري اطلاعات كمي و كيفي، اندازه‌ي نمونه‌ها، روش نمونه‌برداري، تشريح مباني روش آمار و ارائه‌ي روش اعتبارسنجي.

روش تحقيق نرم‌افزارنويسي

توصيف كامل برنامه‌نويسي، مباني برنامه و ارائه‌ي روش اعتبارسنجي.

روش تحقيق مطالعه‌ي موردي

‌توصيف كامل محل و موضوع مطالعه، علت انتخاب مورد و پارامترهايي كه تحت ارزيابي قرار داده مي‌شوند، و ارائه‌ي روش اعتبارسنجي.

روش تحقيق تحليلي يا مدلسازي

توصيف كامل مباني يا اصول تحليل يا مدل و ارائه‌ي روش اعتبارسنجي.

روش تحقيق ميداني

چگونگي دستيابي به داده ها در ميدان عمل و نحوه برداشت از پاسخ هاي دريافتي.

4-نتایج و بحث

ارائه‌ي داده‌ها، نتايج و تحليل و تفسير آنها در فصل چهارم ارائه مي‌شود. تفاوت، تضاد يا تطابق بين نتايج تحقيق با نتايج ديگر محققان بايد ذكر می شود. تفسير و تحليل نتايج بر اساس حدس و گمان نبوده، بلكه برمبناي نتايج عملي استخراج‌شده از تحقيق و يا استناد به تحقيقات ديگران می باشد. در ارائه‌ي نتايج با توجه به راهنماي كلي نگارش فصل ها، تا حد امكان تركيبي از نمودار و جدول استفاده می شود.

مطب پیشنهادی :
چاپ مقاله در نشریات داخلی

5- نتیجه گیری و ارایه پیشنهادات

ارائه‌ي خلاصه‌اي از يافته‌هاي تحقيق جاري است. اين فصل حاوي يک مقدمه شامل مروري اجمالي بر مراحل انجام تحقيق می باشد حدود يک صفحه مطالب پاراگراف‌بندي می شود و هر پاراگراف به يك موضوع مستقل اختصاص می يابد

بهترین موسسه انجام پایان نامه متالوژی

موسسه ی الو تز با کادری متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های تهران مفتخر است که بیش از چندین سال به مشاوره و امور مربوط به انجام پایان نامه مهندسی مواد در مقطع کارشناسی ارشد و رساله دکتری در تمامی گرایش های مهندسی مواد اعم از متالورژی صنعتی، متالورژی استخراجی، سرامیک مشغول است. شما دانشجوی عزیز می توانید با خیالی آسوده تمامی مراحل مربوط به مشاوره و انجام پایان نامه مواد و انجام رساله دکتری مواد خود را به کارشناسان ما بسپرید. همکاران ما موظف هستند که شما دانشجوی عزیز را از بدو شروع به کار پایان نامه تا پس از انجام فرآیند دفاع به شکلی مطلوب همراهی و همیاری نمایند.

بانک موضوعات رشته مهندسی مواد و متالوژی

متالوگرافی و بررسی ریز ساختاره بر روی یک قطعه فولادی.
مطالعه تجربي فرايند ماشينكاري تخليه الكتريكي بر خواص مغناطيسي آلياژ فولاد.
بررسي تجربي رفتار مكانيكي آلياژ حافظه دار نيكل- تيتانيوم ساخته شده به روش آلياژسازي مكانيكي.
سنتز نانو کامپوزیت به روش آلیاژ سازی مکانیکی فلز پایه تیانیوم.
بررسی تاثير روش های مختلف جوشكاري بر اتصال ناهمجنس آلياژ فولاد زنگ نزن و اينكونل.
بررسی تجربي و مدلسازي تاثير پارامترهاي شكل دهي بر استحكام مكانيكي پايه كاتاليستي گاما آلومينا.
بررسی تجربي تاثير فاكتورهاي موثر در شكل دهي پايه كاتاليست اكسترود شده آلفا آلومينا بر استحكام خرد شدن آنها.
تاثیر پارامترهاي جوشكاري بر میزان عمق نفوذ در جوشكاري.
تاثیر عملیات حرارتی پس از جوشکاری.
بررسی استفاده از جوشکاری اتصال غیر هم جنس.
استفاده از لیزر برای جوشکاری فولادهای آستنیتی.
بررسی کلی بازیابی فلزات به روش الکترولیز.
جوشکاری مقاومتی غیرمشابه فولاد زنگ نزن آستنیتی.
تأثیر بازدارنده های نفوذپذیر بر کاهش خوردگی.
مطالعه تجربی فرايند ماشين كاری تخليه الكتريكي بر خواص مغناطيسي آلياژ.
بررسی رفتار مكانيكي و سایشی آلياژ نيكل- تيتانيم ساخته شده به روش متالورژی پودر.
سنتز نانو کامپوزیت به روش آلیاژ سازی مکانیکی فلز پایه تیانیوم.
ررسی تاثیر عوامل موثر در جوشکاری قوس تنگستن با گاز محافظ بر خواص مکانیکی آلیاژهای Al-Mg.
مطالعه تاثیر روش بهبود فرایند شش سیگما و روش­های کنترل فرآیند بر کاهش ضایعات ریخته گری.
بررسی متالورژیکی اتصال حاصل جوشکاری انفجاری در فصل مشترک فولاد-آلومنیوم.
بازرسی تجهیزات حمل و نقل ریلی با کمک روش بازرسی فراصوتی زمان پرواز پراش.
مطالعه ریزساختاری و عمرخستگی سوپرآلیاژهای پایه نیکل.
بررسی و ارزیابی منطقه حساس شده در ناحیه متأثر از جوش فولاد زنگ نزن در روش های مختلف جوشکاری.
بررسی خواص محل های اتصال یافته در ورق جوشکاری شده به روش لیزری.
بهینه سازی راندمان احتراق درتوربین های گازی به روش عددی.
اثر لیتیم بر ریزساختار و خواص دی الکتریک سرامیک های نانوساختار برپایه اکسید نیکل تهیه شده به روش آلیاژسازی مکانیکی.
بررسی اثر افزودن نانوذرات فلوئورآپاتیت بر خواص مکانیکی سیمان گلاس-آینومر.
بررسی اثر مشخصات فیزیکی و شیمیایی بر احیاپذیری گندله‌های تولیدی از کنسانتره گل‌گهر و چادرملو در مقیاس صنعتی و آزمایشگاهی.
بررسی مکانیزم تشکیل نانوکامپوزیت Ti6Al4V/20wt%TiB2 حین آسیاب کاری مکانیکی.
تعیین سینتیک واکنشهای سنتزهیدروکسی آپاتایت در حالت جامد به روش غیرهمدما.
سنتز و بررسی ریزساختار شیشه- سرامیک نانوکریستالین میکا به روش سل- ژل.
بررسی اثر دما بر سنتز هرسینیت FeAl2O4 نانو ساختار به روش ساکاروز.
بررسي ريزساختار و خواص مکانيکي اتصال جوشکاري اصطکاکي فولاد Fe-Co-Cr به فولاد ۱۸CrMo4
ريزساختار و خواص مکانيکي اتصال آلياژ آلومينيم به روش اصطکاکي اغتشاشي
تاثیر پارامترهای جوشکاری بر خواص مکانیکی آلیاژهای منیزیم به روش جوشکاری نقطه ای اصطکاکی اغتشاشی (FSSW).
تاثیر گرمای ورودی بر ریزساختار و خواص مکانیکی آلیاژ AZ91 به روش TIG.
بررسي اثر عمليات حرارتي بر خواص مكانيكي مقطع جوش فولاد AISI 414.
ارتباط ریزساختار و خواص مکانیکی با تنش­های پسماند ناحیه اتصال.
اثر پارامترهای جوشکاری روی ساختار میکروسکپی و خواص مکانیکی آلیاژ Cu-Zn جوشکاری اصطکاکی شده.
ارزیابی، تاثیر عملیات حرارتی پایدارسازی R100 و پیرسازی RH950 بر تغییرات ریزساختار و سختی منطقه جوش فولاد زنگ نزن سختی رسوبی شونده نیمه آستنیتی ۱۷-۷PH جوشکاری شده توسط سیم جوش ۳۰۸L.
بررسی اثر عملیات نانو کریستالیزاسیون سطحی بر خواص خوردگی آلیاژ Ti-6Al-4V.
آبکاری پالسی پوشش نانوکامپوزيت Ni-Al2O3بر روی آلياژ منيزيم AZ91 و بررسی مقاومت به خوردگی و سايش آن.
بررسی تاثیر کار مکانیکی سرد بر رفتار خوردگی حفره ای فولاد زنگ نزن در محیط سدیم کلراید.
بررسی و بهینه سازی اثر یون های مختلف بر رفتار خوردگی حفره ای فولاد زنگ نزن رسوب سخت شونده.
بررسی مقاومت خوردگی پوشش آلیاژي نانوساختار نیکل-کبالت.
ارزیابی رفتار خوردگی آلیاژ آلومینیوم ۲۰۲۴-T3 جوش داده شده به روش اصطکاکی اغتشاشی.
مقاومت در برابر خوردگی و خواص مکانیکی فولادهای کم آلیاژ در شرایط جوی.
بررسی اثر پوشش نانو کامپوزیت پلی آنیلین/نانو لوله کربنی چند دیواره بر رفتار خوردگی آلیاژ برنج ۶۰Cu-40Zn.
آبکاری پوشش نانوکامپوزیتی برنز-SiC و بررسی خواص آن.
بررسی الکتروشیمیایی آمینو فنل به عنوان ممانعت کننده فولاد کم آلیاژی دراسید سولفوریک نیم مولار.
بررسی تاثیر غلظت کبالت بر ریز ساختار و خواص کششی پوشش های نیکل-کبالت تولید شده به روش آبکاری الکتریکی.

سفارش انجام پایان نامه دکتری متالوژی در سایت انجام پایان نامه دکتری متالوژی با بهترین قیمت انجام پایان نامه دکتری متالوژی

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.
تماس با "پایان نامه دکترا"