تماس: 09353132500

انجام پایان نامه مهندسی عمران دکترا و کارشناسی ارشد و انجام رساله دکتری مهندسی عمران

ژوئن 22, 2021 (0) نظر , , , , , , , , ,

انجام پایان نامه مهندسی عمران دکترا و کارشناسی ارشد و انجام رساله دکتری مهندسی عمران | تلفن مشاوره 09199631325 می باشد ...................

انجام پایان نامه مهندسی عمران دکترا و کارشناسی ارشد و انجام رساله دکتری مهندسی عمران

انجام پایان نامه مهندسی عمران دکترا و کارشناسی ارشد و انجام رساله دکتری مهندسی عمران :

مهندسی عمران، داشنجویان را با زیرساخت ها، از برنامه ریزی برای طراحی گرفته تا ساخت و ساز، بهره برداری و نگهداری آشنا می سازد. این رشته همچنین به مطالعه بهبود زیرساخت های موجود می پردازد. این رشته مطالعه علوم پایه همچون ریاضیات، فیزیک، شیمی، علم مواد و همچنین طراحی را در بر می گیرد. کاربردهای این رشته می توان در فعالیت هایی همچون ارزیابی ساختمان، مشاور مهندسی عمران، مهندس شهرداری، مهندس طراح، مهندس سایت، مهندس سازه، مهندس آب مشاهده نمود. گروه تحقیقاتی الو تز با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش مهندسی عمران را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

فصل بندی پایان نامه

درست مانند نگارش پروپوزال، برای نگارش پایان نامه مهندسی عمران نیز باید به طور کامل دستورالعمل دانشگاه را رعایت کرد. فصل‌بندی پایان نامه عمران تقریبا در تمامی دانشگاه‌ها مشابه است اما گاهی در موارد کوچک همچون برخی نامگذاری‌ها تفاوت‌هایی دیده می‌شود. در ادامه فصل‌های پایان‌نامه عمران و محتوای مورد نیاز هر فصل را مرور می‌کنیم.

مقدمه

اولین فصل پایان نامه به نگارش مقدمه تحقیق اختصاص دارد. در این فصل باید خیلی کوتاه و مختصر به دلایلی که منجر به ارائه پژوهش شده پرداخت. این فصل بسیار کوتاه است و شباهت بسیاری به پروپوزال دارد.

پیشینه تحقیق

همه دانشجویان قبل از شروع تحقیق در مورد موضوع انتخابی و پژوهش‌هایی که تاکنون انجام شده به‌خوبی تحقیق کرده‌اند. اما اکنون باید تحقیقات خود را به صورت دسته‌بندی شده و با جزئیات کامل در فصل دوم پایان نامه ذکر کنند. نتایج گرفته شده در تحقیقات پیشین نیز جز مواردی است که باید در این فصل اشاره‌ای مختصر به آن داشت.

روش تحقیق

حال که دانشجو در فصل دوم به توضیح تحقیقات پیشین پرداخت در این فصل باید تفاوت روش پیشنهادی خود با روش‌های پیشین را بیان کند. ابزارهای مورد استفاده، پایگاه داده‌ها، فرمول‌ها و هرآنچه که دانشجو به کار می‌برد باید به تفصیل شرح داده شود.

نتایج

در فصل چهارم پایان نامه، نتایجی که دانشجو از پژوهش انجام شده، گرفته است با جزئیات کامل شرح داده می‌شود. استفاده از نمودارها و جداول در این فصل به دانشجو در ارائه بهتر نتایج کمک شایانی می‌کند.

بحث و پیشنهادات

در آخرین فصل از پایان نامه نتایج تحقیق با نتایج روش‌های پیشین مقایسه می‌شود تا تفاوت‌های روش جدید با روش‌های قبلی به‌خوبی آشکار شود. بهتر است این مقایسه به‌طوری ملموس و قابل درک و در معیارهای سنجش درست انجام شود. در ادامه این فصل دانشجو پیشنهادات خود برای ادامه راه پژوهش را بیان می‌کند.

جلسه دفاع از پایان‌نامه

جلسه دفاع پس از پایان یافتن نگارش پایان نامه و با هماهنگی استاد راهنما، مشاور و داوران مشخص می‌شود. در روز دفاع دانشجو باید ابتدا مقدمات جلسه دفاع را فراهم کند و سپس برای ارائه پژوهش و دفاع از پایان نامه خود آماده شود. تسلط کافی روی پایان نامه و تمامی بخش ها و جزئیات آن به دانشجو کمک میکند تا ارائه‌ای بدون نقص داشته باشد. برای این منظور باید تمامی فصل ها با جزئیات کامل مرور شود. هرچه ارائه دانشجو روان‌تر باشد توجه داوران را بیشتر جلب کرده و احتمال گرفتن نمره بالا را بیشتر می‌کند.

آماده کردن فایل پاورپوینت دفاع به گونه‌ای متفاوت و جذاب نیز از دیگر موارد تاثیرگذار روی اساتید و داوران است. باید به خاطر داشت که در فایل پاورپوینت پایان نامه نباید متن زیادی آورده شود بلکه باید موارد به صورت تیتروار ذکر شود و توضیحات دانشجو تکمیل کننده فایل باشد. استفاده از نمودار و جداول به خصوص هنگام ارائه نتایج تحقیق بسیار کمک کننده خواهد بود. دانشجو با رعایت موارد گفته شده می‌تواند با نمره‌ای قابل قبول جلسه دفاع را با خاطره‌ای خوش به پایان برساند

گرایش های مختلف رشته مهندسی عمران

رشته مهندسی عمران دارای گرایش های مختلفی می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود:

سازه (Structural)

مهندسی سازه شاخه ای از مهندسی است که به طراحی و تجزیه و تحلیل ساختارهای مدنی، مکانیکی، هوا فضا و دریایی مربوط می شود. کاربرد این رشته در مهندسی سازه برای تعیین و طراحی چارچوب ساختمان ها، خطوط لوله و پل ها است تا بتوانند وزن خود را حفظ و مقاومت کنند.

زلزله (Earthquake)

ژئوتكنيك (Geotechnics)

راه و ترابري (Road and transportation)

مديريت منابع آب (Water resources management)

برنامه مدیریت منابع آب  دانشجویان را آماده می کند تا با پیچیدگی های مدیریت این منابع طبیعی حیاتی آشنا شوند.

آب و سازههاي هيدروليكي (Water and hydraulic structures)

سواحل، بنادر و سازه هاي دريايي (Beaches, ports and marine structures)

حمل و نقل (transportation)

مديريت ساخت (Construction management)

محيط زيست (Environment)

ساختمان هاي هوشمند (Smart buildings)

مهندسيخطوطراه آهن (Railroad engineering)

این رشته از مهندسی به شما می آموزد که چگونه عناصر راه آهن و ماشین های ریلی را طراحی کنید. دانشجویان این رشته در مورد نیاز عملی عملیات یک قطار و یا ماشین های ریلی آموزش می بینند. دانشجویان همچنین مطالعاتی در زمینه های تجهیزات، عملیات و ایمنی ماشین ها و مسیرهای ریلی خواهند داشت. از کاربردهای این رشته می توان در مدیریت پروژه، عملیات، ساخت و نگه داری ماشین های ریلی، طراحی و توسعه استانداردها در این زمینه اشاره نمود.

مهندسيپدافندغيرعامل (Inactive Defense Engineering)

مهندسی پدافند، بر توسعه و تولید تکنولوژی تمرکز دارد که برای اطمینان از امنیت ملی و حفظ ثبات دولت ها و ملل در سراسر جهان استفاده می شود. از کاربردهای آن می توان به  طراحی یک هواپیمای بدون سرنشین (UAV)، انجام تعمیرات نرم افزار، سرورهای امن نظامی و نظارت بر کیفیت و روش بهبود اشاره نمود.

سازه هاي دفاعي (Defense structures)

طراحي (Design)

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی سازه

مهندسی سازه در ارتباط با طراحی پل‌ها، ساختمان‌ها، ساخت تاسیسات نفتی روی خشکی، سدها و غیره می‌باشد. اجزاء تشکیل دهنده مهندسی ساختمان، طراحی و آنالیز سازه می‌باشد. این شامل محاسبه تنش‌ها و نیروهای فعال در ساختمان می‌شود.

بعضی از مهندسین ساختمان در زمینه‌های گوناگون و متفاوت دیگر مشغول به کار می‌شوند. از قبیل طراحی هواپیما و فضاپیما و حتی وسایل پزشکی. از آنجا که این فارغ التحصیلان علاوه بر تواناییهای یک کارشناس عمران، از نظر علمی و نظری و پژوهشی در یک زمینه خاص، معلومات بیشتری دارند، بدین جهت کارایی بیشتری نیز دارند و از مطالب فراگرفته شده می‌توانند در زمینه طراحی و محاسباتی دقیق و تخصصی‌تر و همچنین پژوهشی، استفاده نمایند.

این گونه فارغ التحصیلان ضمن آنکه می‌توانند در تمام محیطهای جذب فارغ التحصیلان کارشناسی مشغول به کار گردند، مسئولیتهای بالاتر و سنگین‌تر علمی، پژوهشی و اجرائی را بعهده می‌گیرند. پس از پایان دوره دکتری تخصصی امکان همکاری در دانشگاه‌ها و سایر مراکز علمی و پژوهشی بعنوان هیات علمی بر ایشان میسر می‌گردد.

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی ژئوتکنیک (خاک و پی)

مبحث مهندسی ژئوتکنیک پایه و اساس مهندسی سازه می‌باشد. در خصوص اهمیت مهندسی ژئوتکنیک به سختی می‌توان اغراق نمود، زیرا ساختمان و سازه بایستی در ارتباط مستقیم با زمینی که بر روی آن قرار می‌گیرد باشد، مهندسی ژئوتکنیک به خصوصیات و مشخصات خاک و فنداسیون و پی و دینامیک خاک ارتباط دارد. همچنین مباحث مربوط به تونل‌ها، سدهای خاکی و آزمایشگاه‌های مکانیک خاک در زمره‌ی فعالیت‌های مهندسی ژئوتکنیک قرار می‌گیرد.

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی حمل‌ونقل

مهندسی حمل و نقل در ارتباط با تئوری صف بندی، جریان حرکت ترافیک، طرح هندسی راه و رفتار رانندگان می‌باشد.

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی محیط زیست

مهندسی محیط زیست در ارتباط است با عملکرد مواد شیمیایی و زیست‌شناسی موجودات و یا اتلاف گرما و انرژی حرارتی، تصفیه و پالایش آب و هوا و اصلاح و بهبود محل و مکان‌هائی که در اثر ضرر و زیان‌های قبلی صدمه دیده‌اند. موضوعات تحت پوشش مهندسی محیط زیست عبارتند از: تصفیه آب، دفع فاضلاب، مدیریت خسارت و صدمات و آسیب‌های پرخطر. مهندسی محیط زیست ارتباط دارد با هیدرولوژی و علم هواشناسی تا جائیکه دانش راجع به آب و جریانات و دانستن چگونگی انتقال آلوده‌کننده‌ها احتیاج و نیاز می‌باشد، مهندسی محیط زیست همچنین شامل واکنش در برابر آلودگی صنعتی می‌باشد، مهندسی محیط زیست بخش پیشرفته و مدرن بهداشت است.

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی سازه‌های هیدرولیکی

مبحث مرتبط با حرکت و انتقال مایعات و بطور اخص آب است. این مبحث مهندسی بطور یقین ارتباط با طراحی پل‌ها، سدها، کانال‌ها، اسکله‌ها پیدا می‌کند و همچنین ارتباط با هر دو موضوع مهندسی محیط زیست و بهداشت را نیز دارد.

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی زلزله

با توجه به موقعیت و شرایط جغرافیایی ایران هم‌ اکنون یکی از بخش‌های اصلی در طرح و محاسبه‌ی سازه‌های مختلف بررسی سازه در مقابل زلزله می‌باشد. مبحث مهندسی زلزله بررسی رفتار سازه‌های مختلف از جمله ساختمان‌ها، پل‌ها، سدها و … تحت زلزله و طراحی آن‌ها در مقابل زلزله می‌باشد.  انجام پایان نامه مدیریت ساخت انجام مناسب و بهینه‌ی هر پروژه در گرو مدیریت صحیح و اصولی می‌باشد، به خصوص در پروژه‌های عمرانی که با بخش‌های مختلفی در ارتباط است و معمولاً افراد زیادی در آن فعالیت دارند، نقش مدیریت پررنگ‌تر می‌باشد. در این گرایش انواع روش‌های مدیریتی، پیمان‌ها و قراردادها، برآورد هزینه‌ها انواع روش‌های اجرایی مطرح می‌شوند.

مطب پیشنهادی :
انجام پایان نامه دکتری نفت و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکترا مهندسی نفت

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی راه و ترابری

مهندسی راه و ترابری در ارتباط با روش‌های روسازی و زیرسازی و طرح هندسی انواع راه و مباحث مربوط به راه‌آهن و فرودگاه می‌باشد. بنابراین علاوه بر طراحی کامل راه‌های ارتباطی ماشین‌رو طراحی باند فرودگاه، برج‌های مراقبت و همچنین طرح کامل راه‌آهن اعم از مشخصات فنی و هندسی آن مورد توجه این گرایش است.

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی سازه‌های دریایی

مهندسی سازه‌های دریایی در ارتباط با طراحی سازه‌های مختلف دریایی مانند انواع سکوها، اسکله‌ها و تأسیسات و تجهیزات بندری است. با توجه به کادر پژوهشگران مجرب موسسه الو تز در رشته مهندسی عمران، شما می توانید در زمینه مشاوره در ارائه موضوع، ادبیات تحقیق، روش تحقیق، شبیه سازی، آزمایشگاه، روش های آماری و … با این موسسه تماس حاصل کنید.

درس های مربوط به رشته مهندسی عمران

درس های این رشته در طول تحصیل:

دروس مشترک در گرایش های مختلف مهندسی عمران:

ریاضیات عمومی، فیزیک عمومی، برنامه نویسی کامپیوتر، آمار و احتمالات مهندسی، محاسبات عددی، استاتیک، دینامیک، مقاومت مصالح، مکانیک خاک، زمین شناسی مهندسی، متره و برآورد پروژه.

دروس تخصصی مهندسی عمران:

تکنولوژی بین، تحلیل سازه، بارگذاری، مهندسی پی، سازه های بتنی، سازه های فولادی، روش‌های  اجرایی ساختمان، مکانیک سیالات، هیدرولیک، هیدرولوژی مهندسی، رسم فنی و نقشه کشی ساختمان، نقشه برداری و عملیات، مهندسی آب و فاضلاب، بناهای آبی، اصول و مبانی معماری و شهرسازی، پروژه سازه‌های فولادی، روش های خرابی ساختمان، راه سازی و پروژه، روسازی، مهندسی ترابری، راه آهن، مهندسی ترافیک.

دروس تخصصی گرایش عمران- آب:

تکنولوژی، تحلیل سازه، بارگذاری، مهندسی پی، سازه‌های بتنی، سازه‌های فولادی، روش‌های اجرایی ساختمان، مکانیک سیالات، هیدرو لیک، هیدرولوژی مهندسی، رسم فنی و نقشه کشی ساختمان، نقشه برداری و عملیات اجرایی، مهندسی آب و فاضلاب و بناهای آبی، شیمی عمومی، هواشناسی، مهندسی سیستم، ماشین های آبی و ایستگاه های پمپاژ، شیمی میکروبیولوژی آب، فرایند تصفیه، مقدمه ای بر بهداشت محیط.

نرم افزارهای کاربردی برای انجام پایان نامه مهندسی عمران

 MATLAB:

نرم افزاری مطلوب برای برنامه نویسی و محاسبات در تمامی شاخه های مهندسی عمران می باشد.

 SAP:

نرم افزار تحلیل و طراحی سازه های مهندسی است که برای طراحی و تحلیل در شاخه های سازه و زلزله و پدافند غیر عامل کاربرد دارد.

 ETABS:

نرم افزار تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی است که برای طراحی و تحلیل در شاخه های سازه و زلزله و پدافند غیر عامل کاربرد دارد.

 PERFORM:

نرم افزار تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی تحت زمین لرزه است که برای طراحی و تحلیل در شاخه های سازه، زلزله و پدافند غیر عامل کاربرد دارد.

 MSP:

نرم‌افزاری به منظور بررسی مالی، زمانی و مدیریت جامع پروژه ها در گرایش مدیریت ساخت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 FLOW-3D/FLUENT:

نرم افزارهای تحلیل و طراحی رفتار سیالات و سازه های آبی است که برای طراحی و تحلیل در شاخه های سازه های هیدرولیکی، سازه های دریایی، آب، مهندسی رودخانه کاربرد دارد.

 FLAC:

نرم‌افزار تحلیل و طراحی رفتار سیالات و سازه های آبی است که برای طراحی و تحلیل در شاخه های سازه های هیدرولیکی، سازه های دریایی، آب، مهندسی رودخانه کاربرد دارد.

 ABAQUS:

نرم افزار تحلیل اجزای محدود سازه های مهندسی است و بررسی های میکرو آن ها استفاده می شود.

امکانات تحلیل و گرافیکی و پردازنده های قوی این نرم افزار موجب شده است که در تحلیل سازه ها در شاخه های سازه و سازه های هیدرولیکی و زلزله و راه و ترابری و ژئوتکنیک و راه‌آهن و سازه های دریایی و پدافند غیر عامل کاربرد داشته باشد.

 ANSYS:

نرم افزار تحلیل اجزای محدود سازه های مهندسی است و برای بررسی های ریز مقیاس آن ها استفاده می شود.

امکانات تحلیل و گرافیکی و پردازنده های قوی این نرم افزار موجب شده است که در تحلیل سازه ها در شاخه های سازه و سازه های هیدرولیکی و زلزله و راه و ترابری و ژئوتکنیک و راه‌آهن و سازه های دریایی و پدافند غیر عامل کاربرد داشته باشد.

SEISMO STRUCT:

نرم افزار تحلیل و طراحی لرزه ای است که در شاخه های سازه، زلزله و پدافند غیر عامل کاربرد دارد.

PLAXIS:

نرم‌افزار تحلیل اجزای محدود سازه‌های زمینی است که در شاخه های سازه و سازه‌های هیدرولیکی و ژتوتکنیک و راه و ترابری و راه‌آهن کاربرد داشته باشد.

OPEN-SEES:

نرم افزار تحلیل سازه های مهندسی است که در تحلیل سازه ها در شاخه های سازه و زلزله کاربرد دارد.

ENVI:

این نرم افزار به منظور بررسی تصاویر ماهواره ای و GPS در گرایش

  • راه و ترابری
  • محیط زیست
  • و نقشه برداری کاربرد دارد.

 CIVIL-3D:

به جرات می توان گفت که این نرم افزار پرکاربردترین نرم افزار مهندسی و بالاخص رشته عمران بوده که در تمامی پروژه های نقشه کشی، نقشه برداری، طراحی ساختمانها، خطور انتقال اب و هر مبحث طراحی سازه ای و خاکبرداری یا خاکریزی دیگری مورد استفاده خواهد بود.

 CEQUAL:

این مدل به آنالیز کیفی مخازن تامین کننده آب شرب به عنوان یک منبع استراتژیک می پردازد.

 WEAP:

این نرم افزار مدیریت عرضه و تقاضا را در مدل های تحلیل سیستم منابع آب را بر عهده دارد.

 MODFLOW:

این کد وظیفه تحلیل هیدرولیکی آب موجود در آبخوانها (آب زیرزمینی) بر عهده دارد. این کد توسط سه شرکت GMS،PMWIN وVisual MODFLOW به صورت گرافیکی در اختیار محققین قرار دارد.

HEC SERIES:

بسته نرم افزاری ذکر شده با در اختیار داشتن نرم افازر متعدد قابلیت شبیه سازی بارش و رواناب، هیدرولیک جریان رودخانه ، پخش سیلاب و غیره بر عهده گیرد.

 WATER GEMS:

این نرم افزار شبیه سازی جریان های تحت فشار همانند شبکه آب شهری را بر عهده دارد.

 SEWER GEMS:

این مدل شبیه سازی شبکه فاضلاب که به عنوان جریان ثقلی و لی در بستر یک لوله را شبیه سازی می نماید.

پایگاه های معتبر مقالات برای انجام پایان نامه مهندسی عمران

مهم ترین پایگاه های مقالات مهندسی عمران بر اساس سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی میشود:

Science Direct:

پایگاه الزویر یکی از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه‌های مختلف علوم مهندسی، پایه، انسانی و پزشکی را شامل می شود.

Springer:

این پایگاه نیز همچون الزویر تمامی زمینه های علم را شامل می شود که به تازگی مقالات با کیفیتی در زمینه ی مهندسی عمران در آن به چاپ می رسد.

بازار کار مهندسی عمران

در پروژه‌هاي بزرگ معمولاً يك گروه از مهندسان با گرايش‌ها و سطح تخصص‌هاي مختلف كار مي‌كنند تا پروژه طراحي و اجرا شود. به عنوان مثال، در ساخت يك سد، ابتدا بحث طراحي آن مطرح است. گرايش منابع آب تعيين مي‌كند كه سد اگر در جايي خاص احداث شود، وضع آب پشت آن چطور خواهد بود و سد كجا احداث شود، بهتر است. لازم به ذكر است كه گرايش هاي هيدروليك سازه هيدروليكي، منابع آب، سازه، زلزله و خاك و پي كه در اينجا نام برده شدند، جزء گرايش‌هاي مهندسي عمران در مقطع كارشناسي ارشد هستند.

گرايش هيدروليك و سازه هيدروليكي، به كمك گرايش سازه، وظيفه طراحي ساختمان اين سد را بر عهده دارند. گرايش زلزله، وظيفه ايمني سازي سد در برابر زلزله و تغيير طرح سازه آن به نحوي كه در برابر زلزله مقاوم باشد و گرايش خاك و پي، وظيفه بررسي پي و تكيه‌گاههاي سد و ميزان دوام آنها را بر عهده دارد و سرانجام در هنگام اجرا، يك نقشه بردار وظيفه اجراي دقيق بخشهاي مختلف سد و تعيين محل دقيق احداث آن و مثلاً محل دقيق تكيه‌گاهها و پي‌ها را به عهده دارد.

اصولاً مهندس عمران شانس كار زیادی دارد چون در طرح‌ها و ساخت بسیاری از كارهای عمرانی، حضوری فعال دارند. البته باید توجه داشت كه هر دانشجوی عمران نمی‌تواند فرصت‌های شغلی خوبی داشته باشد بلكه باید در دوران تحصیل به دنبال پژوهش، تحقیق و یاد گرفتن باشد نه اینكه تنها واحدهای دانشگاهی را بگذراند، چون شرط اساسی تربیت نیروی كارآمد تحقیق، پژوهش و یادگیری است. دست آخر، همه اين مهندسان به كمك تعداد زيادي از مهندسان رشته‌هاي ديگر مثل مهندسان مكانيك و برق، كار ساخت بدنة سد و نصب تجهيزات مربوط به آن را به انجام خواهند رسانيد.

بانک موضوعات رشته مهندسی عمران

شناسایی و ارزیابی ریسک های پروژه های دو عاملی EPC حوزه آب و فاضلاب کشور با رویکرد ارایه مدل مدیریت ریسک.
مطالعه و اولویت بندی کلیدی ترین عوامل بروز تعارض و ادعا در قراردادهای سه عاملی با رویکرد ارایه چارچوب مدیریت روابط بین عوامل پروژه.
بررسی و مقایسه مدل های پیش بینی جریان نقدینگی از از منظر پیمانکار جهت تعیین مناسب ترین مدل متناسب با پروژه های عمرانی کشور.
شناسایی و ارزیابی ریسک های مالی و قراردادی پروژه های مشارکتی دولتی و خصوصی حوزه آزاد راه کشور.
بررسی و مقایسه مدل های مدیریت زنجیره تامین جهت انتخاب مناسب ترین مدل برای صنعت ساخت کشور.
شناسایی و ارزیابی کلیدی ترین ریسک های اجرایی در پیاده سازی مدیریت زنجیره تامین در پروژه های عمرانی.
مطالعه و ارزیابی اثرات مدیریت روابط بین عوامل و دینفعان پروژه بر شاخص های عملکردی پروژه.
مطالعه و تحلیل سیر تغییر روش های سنتی به صنعتی سازی صنعت ساخت با روش  SWOT.
مدل سازی توسعه عملکرد با کیفیت (QFD) در راستای گسترش و ترویج روش های صنعتی اجرای ساختمانهای مسکونی.
شناسایی و ارزیابی ریسک های اثرگذار بر رویکرد فعالین صنعت ساخت در به کارگیری روش های صنعتی ساخت با روش FMEA.
مدلسازی جریان نقدینگی پروژه های صنعتی ساخت با روش تدارک مشارکتی (PPP) تحت تاثیر ریسک های مالی.
شناسایی و ارزیابی موانع پیاده سازی اصول توسعه پایدار برمبنای استاندارد لید در ایران.
بررسی و ارزیابی نقش مدیران پروژه در پیاده سازی اصول توسعه پایدار در مگاپروژه های کلانشهر تهران.
مدلسازی فاکتورهای ریسک های جهانی اثرگذار بر عملکرد هزینه ای پروژه های عمرانی.
الگوهای موفقیت مدیریت پروژه و اثرات آن ها در موفقیت پروژه های ساختمانی.
بررسی تاثیر چیدمان مناسب کارگاه های ساختمانی.
بررسی علل مقاومت و عدم اجرای صحیح مدیریت ایمنی.
ارزیابی عملکرد سازه های پیش ساخته.
شناسایی و رتبه‌بندی عوامل مؤثر در تعمیر و نگه‌داری ماشین‌آلات.
اولویت‌بندی فاکتورهای موثر بر افزایش ایمنی ساخت در پروژه ها.
ارزیابی مقایسه ای پروژه های مسکونی ساخت و ساز، شناسایی و ضعف و قوت آنان.
بررسی و رتبه بندی پارامترهای موثر بر ایمنی پروژه‌های.
شناسایی علل و عوامل عدم اجرای کامل مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان.
امکان سنجی استفاده از استراتژی برون سپاری در تامین نیروی انسانی در پروژه ها.
مهندسی عمران مدیریت ساخت بپردازیم:
بررسی عوامل موثر بر موفقیت یا عدم موفقیت قراردادهای EPC در پروژه های عمرانی.
ارزیابي عملکرد منابع انساني بر اساس الگوهاي شایستگي در پروژه هاي ساختماني.
بررسی و رتبه بندی عوامل موثر بر میزان ایمنی راه ها.
بررسی و رتبه بندی مشکلات راهسازی در راه های هموار و کوهستانی.
شناسائی و اولویت بندی عوامل موثر بر آسیب دیدگی جاده های آسفالته.
شناسائی و اولویت بندی عوامل موثر در مقاومت لغزندگی راه ها و کاهش تصادفات.
عوامل تاخیر پروژه های EPC با توجه به مراحل و عوامل پروژه.
شرایط عمومی پیمان و ارائه راهکارها.
مديريت زمان، هزینه، کیفیت و مقاوم سازي ساختمان(سنتي و نوين) در اثر خوردگي آرماتور به روش SWOT.
بررسی موفقیت یا عدم موفقیت قراردادهای EPC در پروژه های عمرانی.
بررسی خوردگی آرماتورها در سازه های بتنی.
تأمین مالی پروژه هاي نوسازي بافت فرسوده.
دلایل تخريب سدهاي خاكي با متد فازی.
اولويت بندي ريسك هاي تهديد كننده سلامت نيروي انساني در پروژه هاي.
شناسایی و ارزيابي راه های جلب مشاركت پروژه هاي عمراني.
بررسی و رتبه بندی عوامل موثر در انتخاب نوع قرارداد.
رتبه بندی عوامل موثر در انتخاب محل و نوع سازه اسکان موقت.
تحلیل پایداری شیب در معادن روباز با استفاده از نرم افزار Plaxis.
طراحی پایداری دیواره ها ی قائم حاصل از گود برداری با استفاده از میخ کوبی و H-pile با نرم افزارهای تعادل حدی و المان محدود (Plaxis , Geoslope).
بررسی پایداری خاک مسلح شده زیر پی با ژئوتکستایل برای ساختمان های با ارتفاع متوسط.
بررسی و مقایسه انواع دیوارهای حایل با دیوار خاک مسلح از نظر فنی و اقتصادی برای مشخصات مختلف خاک.
مدلسازی عددی بهسازی خاک به روش تراکم دینامیکی در خاکهای دانه‌ای جهت تعین الگوی کوبش مناسب.
تعیین جابجایی های حاصل از گودبرداری در ترانشه های قائم و ارزیابی سیستم میخکوبی در کنترل آن ها.
بررسي اثرات ريشه هاي درختان در پايدارسازي شيب ها.
پیش‌بینی رفتار تنش – کرنش خاک‌های رسی با استفاده از سیستم استنتاج فازی.
تحلیل لرزه‌ای دیواره گود مسلح‌شده با مهاری.
عوامل موثر بر ضریب شبکه ای میکروپایل ها.
بررسی اثر پارامترهای موثر در طراحی مهارهای زمینی.
بررسی ظرفیت باربری پی های پوسته ای نواری بر خاک های ماسه ای.
بررسی رفتار تحکیمی خاک های ریز دانه با استفاده از دستگاه تحکیم هیدرولیکی.
بررسی تاثیر تورم خاک های متورم شونده بر پی.
اصلاح خاک های ریز دانه (بوسیله آهک).
مدل سازی روش تیرکهای مورب در گودبرداری با نرم افزار Plaxis دو بعدی.
تحلیل شمع ها تحت بارگذاری محوری و جانبی و بکارگیری آن در بهینه سازی گروه شمع ها.
طراحی لرزه ای دیوار خاک میخکوبی شده.
مقایسه و ارزیابی روش های مختلف تحلیل سدهای خاکی در برابر زلزله.
تحلیل پایداری شیروانی های خاک مسلح به روش تعادل حدی.
مقایسه تحلیل تنش- کرنش سدهای خاکی با دو روش اجزای محدود (Plaxis) و تفاوت های محدود.
اجرای تونل و بررسی عملکرد حائل بندی و پوشش.
تحلیل و طراحی فیلترها در سدهای خاکی.
بهینه سازی ابعاد کانال های انتقال آب پوشش دار با توجه به شرایط اقلیمی و منطقه ای ایران.
بهره گیری از نتایج آزمایش مارشال و ضریب برجهندگی در طرح مخلوطهای بازیافت سرد آسفالت کف قیری.
مقایسه ضریب تغییر شکل خاک با آزمایش بارگذاری صفحه در محل و آزمایشگاه.
پیش بینی نشست سطح در اثر حفر تونل های سطحی با استفاده از مدل سه بعدی تونل در نرم افزار.
تاثیر مقدار و توزیع ضریب عکس العمل بستر در تحلیل و طراحی پی های گسترده.
ارزیابی خاک های رمبنده و روش های مقابله با آن.
کاربرد شبکه عصبی مصنوعی در پیش بینی تغییر مکان جانبی دیوار حائل.
بررسی ظرفیت باربری پی های حلقوی با استفاده از روش خطوط مشخصه.
بررسی تاثیر شکست ذرات، تنش همه جانبه و شکل ذرات بر رفتار مکانیکی مصالح دانه ای.
پیش بینی ظرفیت باربری شمع ها.
تاثیر استفاده از لایه های ماسه ای در جلوگیری از بالازدگی کانال های انتقال آب.
طراحی بهینه اقتصادی دیوار حائل طره ای بتن مسلح.
ظرفیت باربری پی های مسلح شده با ریز شمع ها.
مدل سازی عددی دیوار خاک مسلح به روش محیط دو فازی.
ظرفیت باربری کششی پی های مسلح شده با ریز شمع.
مطالعه عددی بر روی کنترل نشست سطح زمین در اثر حفر تونل های سطحی با استفاده از تزریق جبران کننده.
بررسی تاثیر نگهداری مناسب و به موقع روسازی های راه بر ترافیک جاده ای.
بررسی چالش های پیش رو در روسازی های راه در مناطق سردسیری و ارائه راهکار نگهداری.
بررسی تاثیر خرابی های روسازی راه بر ظرفیت راه.
بررسی روش های اصلاح مدیریتی و مالی راه ها.
تأثير مخلوط بتن آسفالتی بر روی ايمنی راه.
دسته‌بندی تصادفات بر اساس مخارج ايمنی در جاده‌ها.
بررسی تاثیر مدیریت مالی در استراتژی‌های نگهداری پيشگيرانه در رويه‌های آسفالتی.
روشهای ارزيابی گزينه‌های مختلف سيستم حمل ونقل شهری در کلانشهرهای کشور در کاهش آلودگی هوا.
بررسی انواع، ضوابط و عملکرد گذرگاه‌های عابر پياده با رویکرد تامین ایمنی عابرین پیاده.
اتلاف وقت مسافر در سيستم اتوبوسرانی و مقايسه آن با کاربری وسائل نقليه شخصی.
بررسی تاثیر نقش عامل انسانی نسبت به راه در تصادفات جاده­ی کشور.
بررسی علت تصادفات با توجه به طبقه بندی نوع تصادفات (جلو به جلو-جلو به پشت).
بررسی روش های افزایش ارتقای ايمنی در آزاد راه های کشور و ارايه راهکار.
بررسی نقش تسهیل جریان ترافیک در کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی آن در حمل و نقل.
بررسی کاربرد تجهیزات نوین کنترل ترافیک در بهره برداری بهتر از سیستم بزرگراه های شهری.
بررسی تاثیرخیرگی نورخورشید در وقع تصادفات جاده ای برون شهری.
مطب پیشنهادی :
روش تحقیق هرمنوتیک

 

  • انجام پایان نامه مهندسی عمران ارشد
  • انجام پایان نامه مهندسی عمران دکتری
  • انجام پایان نامه مهندسی عمران دکترا
  • انجام پایان نامه مهندسی عمران دکترای
  • انجام پایان نامه مهندسی عمران کارشناسی ارشد

 

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.
تماس با "پایان نامه دکترا"