تماس: 09353132500

بهترین مربی فیتنس بانوان | بهترین مربی بدنسازی بانوان | مربی بدنسازی آنلاین

بهترین مربی فیتنس بانوان | بهترین مربی بدنسازی بانوان | مربی بدنسازی آنلاین :

 

مربی فیتنس بانوان باید همیشه اطلاعات خود را به روز نگه دارد تا بتواند شاگردان خود را با  توجه با اخرین و بروزترین تمرینات هدایت کند.دیگر علتی که یک مربی فیتنس بانوان میبایست دارای علم بالا و آموزش دیده باشد این است که آناتومی  بدن بانوان تا حدودی با آقایان متفاوت است و از این رو نمی توان همات نسخه تمرینی که برای اقاین تجویز میگردد را برای بانوان تجویز کرد.
همانگونه که یک مربی خوب ,با تجربه و باسواد می تواند شما را به هدفتان نزدیک کند ,یک مربی بد و بی دانش شما را از هدفتان دور و راه بازگشت به مسیر را سخت تر می کند.
فراموش نکنید که نمیتوانید یک مربی فیتنس خوب را از میزان عضلانی بودن بدنش تشخیص دهید.زیرا داشتن علم و دانش مرتبط اولین عامل در شناخت یک مربی فیتنس خوب است.

یک مربی خوب و  فعال در زمینه فیتنس بانوان با توجه به تجربه و دانش خود ابتدا ساختار بدن یک فرد را مورد بررسی قرار می دهد وبدن را از لحاظ سلامت قلب ,عضلات و مفاصل مورد ارزیابی قرار می دهد و درصورت لزوم  می تواند دستور به انجام تست های پزشکی دهد.مشاوره تغذیه ای نیز از خدماتی است که یک مربی فیتنس به شاگردانش ارائه می دهد و با تجویز رژیم ها و برنامه های غذایی صحیح فرد را در رسیدن به نتیجه مورد نظر همراهی می کند.

اما یک مربی بد و بی دانش دقیقا برعکس این موارد عمل میکند,بدون بررسی فیزیک بدن شما ,بدون هیچ سوالی در ارتباط با سبک تمرینی شما در گذشته  و بدون در نظر گرفتن میزان توانایی شما در انجام حرکات به شما برنامه می دهد و همان را با کمی تغییر به دیگری در همین ضمینه خیلی از بانوان هستند که از نوع رسیدگی مربیان و نوع ارایه برنامه های غذایی و تمرینی آنها گلگی دارند, اینکه یک مربی بدون در نظر گرفتن عادات غذایی شما و برنامه روزانه تان و بدون دادن مشاوره یک برنامه غذایی را برای همه افراد در نظر میگیرند تاثیر به شدت منفی در محبوبیت و عملکرد  او دارد.

برای مثال یکی از اولین اصول مربیگری در فیتنس بانوان گوش دادن به صحبت های شاگرد و اهداف فرد است و بعد از آن  نوبت به راهنمائی صحیح او بر مبنای شرایطی مانند سن ، سابقه ورزشی ، پرونده پزشکی ، تیپ بدن , شرایط زندگی و … می رسد.

بهترین مربی فیتنس بانوان و مربی خصوصی

تصور کنید …. با نظارت یک مربی عالی که همیشه مراقب و حامی شماست تمرینات ورزشی خود را انجام می دهید و در هر جلسه با برنامه ای جدید تمرین می کنید. و تصور کنید چقدر شگفت زده خواهید شد وقتی که می بینید با چه سرعتی به آنچه مد نظر شما بود و حتی فراتر از آن رسیده اید.

وقتی که با مربیان خصوصی حس خوب زندگی کار می کنید، آنها تمام توجه خود را بر روی شما و اهدافتان متمرکز می کنند و این امر باعث بالا رفتن انگیزه های شما در تمام طول تمرین خواهد بود. در عین حال، مربیان قادر خواهند بود تا آخرین مطالعات علمی و برنامه های روز تمرینی دنیا را به برنامه های ورزشی شما اضافه کنند. آنها در کار خود از بهترین ها هستند.

خدمات مربیان خصوص شامل موارد زیر است:


• انجام تست های قلب و آنالیز ساختار بدن
• مشاوره با پزشک ورزشی
• مشاوره با متخصص تغذیه

• دریافت برنامه کاملاً اختصاصی برای هر جلسه تمرینی

 

 

با تشکر علی کیان پور

برای مشاوره با تلفن های ذیل تماس بگیرید ….

09353132500 و 09199631325

الو تز

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.