تماس: 09353132500

بهترین موسسه نوشتن رساله و پایان نامه دکترای و ارشد در مشهد

بهترین موسسه نوشتن رساله و پایان نامه دکترای و ارشد در مشهد :

موسسه نوشتن رساله و پایان نامه در مشهد برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی است که تحقیقات آنها کامل شده یا تقریباً کامل است، مولفه های اصلی رساله را مفهوم بندی کرده اند و از قبل نوشتن رساله را شروع کرده اند.

برای بیش از یک دهه، موسسه الو تز بهترین مشاوره دانشگاهی با خدمات کامل برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری است که در حال انجام پایان نامه، رساله و مقالات خود هستند. در طول سال ها، ما خدمات رساله و پایان نامه خود را برای ارائه جامع ترین پشتیبانی موجود در طول فرایند انجام پایان نامه و رساله ، اصلاح و گسترش داده ایم. تیم ما متشکل از مشاوران دانشگاهی متخصص، آمار شناسان، کارشناسان تحقیقات کیفی و تحلیل گران هستند که  می توانند هرگونه پشتیبانی را  از انتخاب موضوع تا دفاع از رساله و پایان نامه که در طول سفر تحقیقاتی خود نیاز دارید، به شما ارائه دهند.

هدف از انجام رساله دکتری

هدف از رساله یا پایان نامه تولید یک مقاله کامل از تحقیقات در مورد یک موضوع کاملاً مشخص است.

معمولاً یک پایان نامه مهمترین کار مستقل در دوره دکترا است، در حالی که یک پایان نامه معمولاً با مدرک کارشناسی ارشد مرتبط است، اگرچه این اصطلاحات می توانند قابل تعویض باشند و ممکن است بین کشورها و دانشگاهها متفاوت باشد.

رساله یا پایان نامه طولانی ترین و دشوارترین کاری است که دانشجو تاکنون به پایان رسانده است. با این حال، این کار می تواند یک کار بسیار مفید باشد، زیرا دانشجو بر خلاف مقاله ها و سایر کارهای دیگر می تواند موضوعی را که علاقه خاصی دارد انتخاب کند و به ابتکار عمل بپردازد.

نوشتن یک پایان نامه به طیف وسیعی از مهارت های برنامه ریزی و تحقیقاتی نیاز دارد که در آینده شغلی شما و درون سازمان ها ارزش زیادی خواهد داشت.موضوع و سوال پایان نامه باید به اندازه کافی واضح باشد تا بتوانید تمام داده های لازم را در یک بازه زمانی نسبتاً کوتاه، معمولاً حدود شش هفته برای نگارش پایان نامه، جمع آوری کنید.شما همچنین باید موضوعی را انتخاب کنید که در مورد آن چیزی می دانید ومطالب کافی دارید تا یک مرجع برای جستجوی ادبیات و مبانی نظری خود داشته باشید.

بهترین موسسه نوشتن رساله و پایان نامه دکترای و ارشد در مشهد

ساختار پایان نامه

هر قسمت از پایان نامه و رساله نشان دهنده بخشی از دانش و علم شما بر موضوع انتخابی و احاطه بر آن است.

 به طور مثال یک بررسی ادبیات نشان می دهد که شما در مورد موضوع خود مطالعه کرده اید و درک گسترده ای از تحقیقات قبلی، از جمله محدودیت های آن دارید.در بررسی ادبیات، شما دیدگاههای اصلی و مبانی مهمی را که هنگام خواندن موضوع انتخابی خود با آن مواجه شدید، خلاصه می کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از مرور ادبیات، ارزش انجام تحقیق در مورد موضوع خود را با نشان دادن آنچه قبلاً کار شده است، آنچه هنوز کار نشده است و چگونگی مرتبط بودن آن توجیه کنید.

نگارش فصل دوم پایان نامه و رساله دکتری

اکنون این سوال مطرح می شود چگونه برای نگارش رساله یا پایان نامه ادبیات پژوهشی جدید جستجو کنیم؟

۱- کلیدواژه‌های خودتان را تعریف کنید.

عنوان پژوهش خود را به کلمات آن تفکیک کنید. سپس کلیدواژه‌های اصلی را که بیشترین ارتباط با زمینه پژوهشی‌تان دارند انتخاب نمایید و در نهایت برای هریک از این کلید‌واژها لیستی از مترادف‌ها را پیدا کنید. از این طریق می‌توانید جستجوی عالی و همه جانبه از حیطه مورد مطالعه خود در پایگاه‌های مختلف انجام دهید. جهت انجام دقیق این کار می‌توانید رهنمودهای زیر را در دستور کار قرار دهید.

چه کلمات جایگزینی برای واژگان مورد استفاده در عنوان پژوهشی وجود دارد؟

آیا کلیدواژگان شما از نظر املایی در زبان انگلیسی بریتیش و زبان انگلیسی آمریکایی تفاوتهای املایی دارند؟

آیا مخفف‌ یا مترادف خاصی برای کلید واژه‌های مورد نظر شما استفاده می‌شود یا وجود دارد؟

چه اصطلاحات دیگری برای کلیدواژگان مورد نظر شما وجود دارد؟

با پاسخ به هریک از سوالات بالا شما اصطلاحات و واژه‌های جایگزین دیگری به دست خواهید آورد که می‌توانید ادبیات تحقیق موضوع انتخابی خود را به صورت کامل و دقیق جستجو کنید.

۲- جستجو را شروع کنید.

به یاد داشته باشید که محدود کردن جستجو به پایگاه‌های اطلاعاتی محدود، باعث محدود شدن نتایج جستجوی شما می‌شود. سعی کنید از پایگاه‌های اطلاعاتی مختلفی برای جستجوی مطالب و مقالات چاپ شده استفاده کنید.

۳- منابع و رفرنس‌ها را دنبال کنید.

همین که توانستید یک مقاله خوب و مرتبط با موضوع پژوهش خود پیدا کنید کافی است به رفرنس‌های استفاده شده در همین مقاله نگاه کنید. حداقل ۱۵ الی ۲۰ رفرنس معتبر و مرتبط دیگر با موضوع پژوهشی خود را خواهید یافت که می‌تواند برای شما بسیار ارزشمند باشد.

۴- از جستجوهایتان یادداشت برداری کنید.

هر مقاله مرتبطی که با موضوع مقاله خود می‌یابید در یک مجله خاص چاپ شده است. نام این مجلات را یادداشت کنید. بعد از مدتی، لیستی از مجلات را خواهید داشت و می‌تواند شما را کمک کند تا بفهمید چه ژورنالها یا نشریاتی مرتبطترین مقالات را به موضوع مورد نظر شما ارایه می‌کنند.

 

بهترین موسسه نوشتن رساله و پایان نامه دکترای و ارشد در مشهد

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.