مشاوره پایان نامه دکتری با بالاترین کیفیت در ایران | انجام پایان نامه دکترا
تماس: 09353132500

مشاوره پایان نامه دکتری با بالاترین کیفیت در ایران

دسامبر 27, 2020 (0) نظر , , , , , , , , ,

مشاوره پایان نامه دکتری با بالاترین کیفیت در ایران

آموزش و مشاوره پایان نامه دکتری

مشاوره پایان نامه دکتری | طرح ریزی برای بخش نتایج

نتایج یا یافته ها هسته اصلی رساله شما هستند. باید یافته ها را به دقت ارائه نمایید تا ارزیابان به خوبی متوجه شوند که به چه نتایجی دست یافته اید. در فصل نتایج یا یافته ها، باید توضیح دهید که چرا این آزمایش ها را انجام داده اید و از آنها چه آموخته‌اید. به خاطر داشته باشید که نباید به تمام جزئیات پروتکل اشاره کنید- این موضوع مربوط به بخش مواد و روش‌ها است.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که اهداف خود را به روشنی مشخص نمایید. چرا این مطالعه را انجام داده‌اید؟ هدف شما از انجام این آزمایش‌ها نشان دادن چه چیزی بوده است؟ هدف خود را به عنوان یک سؤال یا جمله منفرد بیان کنید. سپس می‌توانید یافته‌های خود را طوری چیدمان کنید که مطابقت خوبی با هدف شما داشته باشد. بخشی از زمان خود را صرف بررسی یادداشت‌ها و بررسی تمام یافته های خود نمایید- حتی در رابطه با آزمایش‌هایی که نتیجه موفقیت آمیز نداشتند.

برای هر یافته اصلی، یک یادداشت ساده در قالب یک جمله بنویسید. سپس قبل از طرح ریزی برای فصل کامل یافته ها، به بررسی ادبیات پژوهشی بپردازید- تمام ادبیات موجود (کتاب‌ها، مقالات مجله ها، وب سایت ها و غیره) را که ممکن است با پروژه شما در ارتباط باشند مرور کنید. می‌توانید تا زمان نگارش بخش مقدمه، مرور ادبیات را به بعد موکول کنید اما انجام این کار در این مرحله اهمیت و معنی‌داری نتایج را به شما یادآوری می‌کند.

مطب پیشنهادی :
انجام پایان نامه مدیریت و نکاتی که باید در انجام پایان نامه مدیریت رعایت کرد ؟

مهمترین یافته ها و ترتیب ارائه آنها را مشخص کنید. کار خود را با ساده ترین یافته ها و یافته هایی که موید سایر مطالعات شما هستند آغاز کنید. بعد از تعیین این موارد و بعد از آنکه پایه و اساس کار خود را محکم کردید به نتیجه بعدی جهت تایید اهداف خود بپردازید. یافته های خود را با ترتیب منطقی و متقاعد کننده ارائه کنید؛ ممکن است این ترتیب متفاوت از ترتیب بروز آنها باشد. نباید آزمایش ها و نتایج غیرمرتبط را صرفا به این دلیل که در این مطالعه انجام داده اید ارائه کنید؛ این موارد ارزیاب ها را سردرگم کرده و غیرضروری هستند.

بعد از مرتب سازی نتایج در گروه های منسجم، بهتر است بررسی کنید که چه تعداد فصل به بخش نتایج اختصاص یافته است. اگر تعداد یافته های اصلی شما به نحو قابل توجهی متفاوت است برای هر یک از آنها یک فصل مجزا در نظر بگیرید. معمولا در مورد تعداد فصول نتایج رساله قانون مشخصی وجود ندارد. برای گروه بندی مطالعه خود به بخش های منطقی و قابل فهم بخش نتایج را به تعداد فصول مورد نیاز تقسیم کنید.
اگر تعداد فصول نتایج بالاست، بهتر است برای هر یک از آنها مقدمه نوشته و به استراتژی و نکات مهم هر بخش اشاره کنید. بدین ترتیب خواننده می تواند به انتقاد کامل و درک سریع هر یافته بپردازد. تلویحات ضمنی گسترده یافته ها در فصل بحث تحت پوشش قرار می گیرد.

مطب پیشنهادی :
نحوه سابمیت مقاله | نحوه سابمیت مقاله در مجلات خارجی | آموزش سابمیت مقاله

اشکال، جداول و پیوست ها معمولا برای خلاصه سازی حجم بالای داده های آزمایشی بسیار کمک کننده و کاربردی هستند. قبل از تهیه نسخه نهایی و بحث در مورد نکات مهم هر یک از آنها در متن اصلی، پیش نویس آنها را تنظیم کنید.

احتمالا به موازات نگارش فصل نتایج، متوجه شوید که برخی نکات باید به فصول مقدمه و بحث منتقل شوند. در این فرآیند این نکات را یا بر روی یک فایل کامپیوتری و یا در دفترچه یادداشت کنید.

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

تماس با "پایان نامه دکترا"