تماس: 09353132500

مقاله آموزشی چیست و چگونه یک مقاله آموزشی بنویسید ؟

مقاله آموزشی چیست و چگونه یک مقاله آموزشی بنویسید ؟ :

مقالات آموزشی نوشتارهای آموزنده ای هستند که دانش را به خوانندگان اطلاع می دهند ، راهنمایی می کنند و یا در غیر این صورت دانش را منتقل می کنند. مقالات معمولاً برای انتشارات خاص و با توجه مخاطب خاص نوشته می شوند. برای انتقال اطلاعات به روشی معنی دار ، ابتدا باید افکار خود را سازماندهی کنید. یک روش روش شناختی می تواند اطمینان حاصل کند که همه نکات در مقاله شما پوشش داده شده است. خوانندگان را با مراجعه به مطالب گویا و زبان بیان بیانگر هشیار و مشتاق نگه دارید. اظهارات نتیجه گیری قاطع را بیان کنید یا به خوانندگان اجازه دهید اطلاعات را برای خودشان تفسیر کنند.

برای آموزش انجام مقاله و مشاوره اکسپت مقاله فوری

یک موضوع یا موضوع مناسب را برای نوشتن در مورد آن انتخاب کنید و موضوعی را که می تواند در فضای اختصاص یافته تکمیل شود ، انتخاب کنید. از موادی استفاده کنید که برای مخاطب یا گروه سنی خاص جذاب باشد. اگر مکان انتشار را از قبل می دانید ، حتماً به دستورالعمل های خاص رعایت کنید.

درمورد موضوع خود تحقیق کنید تا اطلاعات فعلی یا به روز شده را ارائه دهید. ممکن است شما با موضوعی آشنا باشید ، اما اگر یافته های جدید منتشر شد ، در صورت غفلت از مراجعه به آنها ، ممکن است آگاه باشید. به عنوان مثال ، اگر شما در مورد زلزله های نیوزلند می نویسید ، شاید بخواهید مواردی را ذکر کنید که اخیراً کریستچرچ ، نیوزیلند را لرزاند. تاریخ مسابقات را با مناطقی انجام داده و تحقیقات را پیش بینی می كنند كه زمین شناسان در مورد وقایع لرزه نگاری آینده چه چیزی را پیش بینی می كنند.

برای ترسیم بیشتر ، اطلاعات را در دسته ها یا گروه بندی هایی که در یک موضوع مشترک به اشتراک می گذارند و اطلاعات زیر گروهی دیگری ترتیب دهید. به ساختار محتوا نگاه کنید و تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید اطلاعات را بر اساس تمام شواهد و نمونه هایی که دارید ارائه دهید. زاویه ای را انتخاب کنید تا در مورد آن بنویسید و با آن سازگار باشید

موضوع خود را توضیح دهید و تأکید یا تمرکز مقاله چیست. برای اطلاعاتی که قرار است بخوانند ، توضیحات مقدماتی به خوانندگان بدهد. صریح بنویسید تا خیال خوانندگان را برانگیزد.

برای آموزش انجام مقاله و مشاوره اکسپت مقاله فوری

تخصص خود یا حداقل اشتیاق خود را به موضوع نشان دهید. پاراگراف ها یا بخش هایی بنویسید که می گوید چگونه کاری انجام دهید یا چرا یک روش از روش دیگر مؤثر است. چگونگی یا چرا کاری را به روشی خاص و فرآیندهای مورد نیاز برای انجام آن شرح دهید. متن را به طور کامل تفصیل دهید تا خوانندگان بتوانند آنچه را که می خواهید انتقال دهند درک کنند. از یافته های خود با استدلال قانع کننده و دلایلی دفاع کنید که خوانندگان بتوانند آنچه را که می نویسید باور کنند.

مقالات آموزشی را با سؤالاتی برای خوانندگان به پایان برسانید که باعث خواهد شد آنها بخواهند درباره این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنند.

عنوان فریبنده ایجاد کنید و در صورت لزوم از زیرنویس جذاب استفاده کنید. با عناوین آموزنده و در عین حال جذاب که به آنها می خواهند مقاله شما را بخوانند ، به خوانندگان متوسل شوید.

 

برای آموزش انجام مقاله و مشاوره اکسپت مقاله فوری

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

 

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.