تماس: 09353132500

هزینه انجام پایان نامه ارشد و دکتری در ایران چقدر می باشد ؟

هزینه انجام پایان نامه ارشد و دکتری در ایران چقدر می باشد ؟ :

همه می‌دانیم که آموزش نگارش پایان نامه نیاز به تحقیقات وسیعی دارد که اغلب دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دانشجویان مقطع دکتری به دلیل داشتن شغل و مباحث مرتبط با آن، نمی‌توانند به صورت تمام وقت به مطالعه در زمینهٔ پایان نامه خود بپردازند، دانشجویان اغلب به دنبال افرادی هستند که با هزینه‌های معقول در آموزش نگارش پایان نامه و یا در تنظیم پروپوزال کمک حال آنان باشند.

امروزه بسیاری از موسسات و گروه‌های مشاوره پژوهش و پایان نامه با گرفتن مبالغ هنگفت اقدام به انجام پروژه‌ها، مقالات و پایان نامه‌های دانشجویی می‌کنند که عمدهٔ فعالیت آن‌ها شامل سرچ اینترنتی و یا کپی کردن و سرقت علمی از کارهای انجام شدهٔ مشابه قبلی توسط افراد سطح پایین و ناکارامد می‌باشد. در گرفتن مشاوره و کمک در انجام پایان نامه‌ها و مقاله ها به سطح علمی افرادی که این کار را انجام می‌دهند دقت زیادی داشته باشید.

گروه پژوهشی الو تز متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان دکتری دانشگاه برتر کشور (دانشگاه های شریف، تهران، امیرکبیر، شهید بهشتی، علامه طباطبایی و غیره) می‌باشد که دارای تخصص حرفه ای در آموزش انجام پایان نامه و نوشتن مقالات پژوهشی داخل و خارج از کشور هستند.

این گروه با دسترسی کامل به منابع و اطلاعات علمی و پژوهشی داخلی و خارجی آمادهٔ ارائهٔ خدمات به شما عزیزان می‌باشند. هزینه آموزش انجام پایان نامه و خدمات مشاوره تخصصی در موسسه الو تز کاملا” توافقی و بسیار پایین تر از موسسات سود جو و ناکارامد می‌باشد.

اعتقاد ما بر این است که دانشجویان گرایش‌های مختلف نباید هزینه‌های زیاد برای انجام کار پایان نامه خود پرداخت کنند، بلکه با یک هزینه منطقی و معقول و با همکاری با اساتید مجرب موسسه عنوان متخصصان و مشاوران انجام تحقیقات علمی و تهیه پایان نامه‌ها می‌توانند از کیفیت کار بهره‌مند شده و گام به مقاطع بالاتر بگذارند.

موسسه الو تز به منظور رعایت حال مشتریان عزیز سعی داشته تا هزینه کل سفارشات را در قالب فصل‌ها و مراحل کار قسط بندی کند. برای آگاهی از قسط بندی هزینه در موسسه الو تز به صفحه زمانبندی و قسط بندی هزینه مراجعه کنید.

 

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.