پروپوزال مدیریت مالی | انجام پایان نامه دکترا با بهترین قیمت
تماس: 09353132500

پروپوزال مدیریت مالی

سپتامبر 01, 2019 (0) نظر , , , , , , , , ,

پروپوزال مدیریت مالی

پروپوزال مدیریت مالی

پروپوزال مدیریت مالی

مدیریت مالی رشته ای است که در دانشگاه ها تدریس میشود و سپس دانشجو در شرکت ها ، سازمان ها یا موسسات مشغول به کار میشوند ، در واقع میتوان گفت تلفیقی از هوش مالی و دانشی است که در تئوری آن را به دست آورده و سپس در تجربه پیاده سازی میشود . به طور ساده اگر بخواهیم بگوییم مدیر مالی یا مدیر های مالی در موسسات یا شرکت ها باید برای دست یافتن به اهداف خود باید منابع مالی را با سازماندهی های لازم انجام دهند . هدف اساسی این رشته سازمان و در نتیجه افزایش سود دهی آن است یا افزایش ارزش شرکت .

با در نظر گرفتن تحولات هر روزه ی دنیای کنونی ، پیچیدگی ها و دشواری های آن ، مباحث این رشته بسیار گسترده و دشوار است. بنابراین نیاز به آشنایی دقیق و علمی با نظام‌های مالی داخلی و جهانی و روش ‌های نوین سرمایه‌گذاری برای موفقیت ضروری به نظر می رسد.

مدیریت مالی

کارشناسی   در طول دوره 4 ساله خود 133 واحد را دارد که شامل 26 واحد دروس اصلی ، 42 واحد آن دروس پایه ، 20 واحد دروس عمومی ، 40 واحد دروس تخصصی و در نهایت 6 واحد دروس اختیاری می باشد.

مطب پیشنهادی :
پروپوزال چیست ؟ و نحوه صحیح آن چگونه میباشد؟

دروس اصلی در مقطع کارشناسی

مبانی سازمان و مدیریت – مدیریت منابع انسانی – تحقیق در عملیات 1و 2 – پول ، ارز و بانکداری – مدیریت استراتژیک – مدیریت رفتار سازمانی – بازاریابی و علمیات بازار – اقتصاد سنجی مالی

  • دروس تخصصی در مقطع کارشناسی
      در ایران – اصول مدیریت مالی 1و2 – نهادهای پولی و مالی بین الملل – بازار پول و سرمایه – مبانی مدیریت و سرمایه گذاری – نهادهای پولی و مالی – مبانی مهندسی مالی – برنامه ریزی مالیاتی – مبانی ریسک و مدیریت بیمه – قراردادهای بیمه – مبانی بانکداری و مدیریت بانک – متون مالی و 1و2
  • واحدها و دروس رشته  در دوره کارشناسی ارشد
    تعداد واحدهایی که لازم است دانشجویان این مقطع بگذرانند در مجموع 32 واحد است که 28 واحد مربوط به دروس اختصاصی و اصلی است و 4 واحد از آن اختصاص به پروژه دارد.

درس های اختصاصی و اصلی در مقطع کارشناسی ارشد

تئوری های مدیریت پیشرفته – اقتصاد مدیریت – بررسی موارد خاص   – مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته – تجزیه و تحلیل صورتهای مالی – سازمانهای پولی و مالی – سیمنار مالی – مدیریت مالی پیشرفته – حسابداری مدیریت – بازار پول و سرمایه – مدیریت سرمایه گذاری و ارزیابی اوراق بهادار – سیستمهای اطلاعات مدیریت – پژوهش عملیاتی پیشرفته سمینار مالی

مطب پیشنهادی :
پروپوزال پر شده به عنوان راهنما جهت پروپوزال نویسی | دانلود نمونه پروپوزال

سخن آخر

این رشته  را نباید با رشته ی مالی یکی دانست زیرا این رشته بدون گرایش است ولی رشته مالی دارای گرایشهای زیر است: مهندسی مالی و مدیریت ریسک – بانکداری – بیمه – مستغلات- حقوق مالی – تامین مالی وسرمایه گذاری در نفت و گاز است. این رشته تا قبل از سال 81 زیر مجموعه مدیرت بازرگانی بود اما به دلیل اهمیت بازار های مالی از سال 81 به عنوان یکی از گرایش های رشته های مدیریت معرفی شد.

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

تماس با "پایان نامه دکترا"