تماس: 09353132500

پروپوزال مهندسی رشته مواد و متالوژی

سپتامبر 01, 2019 (0) نظر , ,

پروپوزال مهندسی رشته مواد و متالوژی

پروپوزال مهندسی رشته مواد و متالوژی

پروپوزال مهندسی رشته مواد و متالوژی :

آتش میتواند شروعی بر پیدایش تاریخ رشته متالوژی دانست و شناخت مواد باعث شده است که امروزه به سازه ها در هر هر گرایشی دست پیدا کند . شاید بتوان گفت که امروزه رشته متالوژی فراتر از این حرف هاست پروپوزال ها و مقاله ها در متالوژی مهندسی شده است و با گذشته که با پختن گل و تبدیل آن به آجر و یا ذوب کردن سنگ های آهن و کار های سنتی وفرق دارد و شکل تازه ای به خود گرفته است.

امروزه کارشناسان رشته متالوژی در پین این هستند که دست نیافته ها دست پیدا کنند و موادی راپیدا کنند که با چشم دیده نمیشودند همچنین میخواهند که با ترکیبات مواد ها با هم دیگر موادی بسازند که تابحال به ان دسترسی نداشته اند . از دیگر کاربرد های شناخت مواد و متالوژی در آزمایشگاههای صنعتی و کنترل کیفیت است، آزمایشات مواد شیمیایی در صنایع تسلیحاتی، صنایع سنگ و سرامیک و موارد مشابه نیز به متخصصین و مهندسین مواد و متالوژی نیازمندند.در مشاغل حفر و استخراج معدن اگر شناخت مواد آموزش انجام نشود ممکن است خسارات جبران ناپذیری به کارگران و محیط وارد شود. بخصوص که ایران خاکی غنی از اورانیوم داشته و امکان رسیدن به لایه های حاوی مواد رادیو اکتیو بسیار بالاست، لذا حضور مهندسین مواد و متالوژی بسیار ضروریست تا با آموزش انجام آزمایشات تخصصی، تمهیدات لازم را فراهم آورند.

مطب پیشنهادی :  استاد راهنما

بازار کار رشته مهندسی مواد و متالوژی

افراد می توانند با مراجعه به شرکتهای تولیدی چون ذوب فلزات، صنایع فولاد، خطوط تولید محصول، خودروسازی، کاشی و سرامیک ، معادن ، شرکت نفت و… مشغول به کار شوند. کارشناسان دارای مدارک صنعتی هیچگاه بیکار نمی مانند زیرا ایران کشوری صنعتی و رو به پیشرفت است و با توجه به دارا بودن منابع بسیار بالای صنعتی، معدنی و کارخانه های متعدد همیشه جا برای کار هست.

 

 

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.