تماس: 09353132500

چه پروپوزال هایی می توانند برای آماده کردن تکلیف روش تحقیق مفید باشند ؟

سپتامبر 01, 2019 (0) نظر , ,

چه پروپوزال هایی می توانند برای آماده کردن تکلیف روش تحقیق مفید باشند ؟

چه پروپوزال هایی می توانند برای آماده کردن تکلیف روش تحقیق مفید باشند ؟

چه پروپوزال هایی می توانند برای آماده کردن تکلیف روش تحقیق مفید باشند ؟

موقعی که تکلیف خاصی از یکی از دروس کارشناسی ارشد و یا دکتری به دانشجویان داده می شود هر فردی بنا به توانایی کارهای پژوهشی می تواند آن را در مدت زمان معین آماده کند. برای درسی مانند روش تحقیق معمولا پروپوزال خواسته می شود و با توجه به رشته تحصیلی می تواند مدیریت، حسابداری، حقوق، کامپیوتر و یا روانشناسی باشد. از همان ابتدای کار خیلی ها به فکر دانلود از سایت های پروپوزال آماده می افتند و برخی هم نوشتن و تکمیل فرم خام را ارجح می دانند اما هر چه که باید پر کردن فرم طرح پیشنهادیه نیاز به برخی تجربه ها و مطالعه از اصول اولیه و پیشرفته روش تحقیق دارد.  در ادامه این نوشتار چند نکته را برای هر دو گروه یادآور می شویم:

گروه اول : دانلود پروپوزال آماده

اگر طرح پیشنهادی خود را به صورت آماده از سایت های معتبر دانلود می کنید حتما مطالعه آن مد نظرتان باشد، چرا که تسلط بر کار می تواند یک قدم مهم برای استاد آن درس باشد. معمولا دانشجویانی که بر تکلیف انجام شده مسلط هستند می توانند کارایی بهتری را داشته باشند و آنهایی که فقط خرید انجام می دهند و هیچ مطالعه ای در کار نیست کمی احساس ضعف دارند و ممکن است نتوانند به سوالات استاد پاسخ دهند. همه این ها در صورتی است که شما به سایت مربوطه اعتماد کامل داشته و طرح های پیشنهادی که دانلود می کنید نمونه های عالی باشند و در سطح ارشد و دکتری بتوانند حرفی برای گفتن داشته باشند. سعی کنید تا می توانید از نمونه های رایگان پروپوزال فاصله بگیرید چون معمولا از محتوای خوبی برخوردار نیستند.

گروه دوم : تکمیل کردن فرم خام طرح پیشنهادی برای روش تحقیق

از طرفی اگر خودتان می خواهید فرم خام پروپوزال دانشگاهتان را تکمیل کنید باز هم می توانید از چند نمونه آماده پر شده برای کسب تجربه جهت بخش های مختلف آن کمک بگیرید تا کیفیت بهتری از کار را تحویل بدهید. این کار ضمنا می تواند نکات جدیدی هم به شما از کارهای پژوهشی بیاموزد تا در آینده و در پروژه اصلی خودتان مورد استفاده قرار گیرد. هر بخش از کار پروپوزال می توانند از نمونه دانلود شده غیر رایگان کمک گرفته شود و بدین ترتیب فرم پروپوزال تکمیل گردد. برای گرایش های رشته مدیریت مانند مدیریت بازرگانی، بحران، منابع انسانی، هتلداری، دولتی و صنعتی خیلی از موارد می تواند در گرایش های دیگر هم مورد استفاده قرار گیرد. مثلا روش تحقیق در رشته دی بی ای (DBA) می تواند برای رشته مدیریت مالی هم مورد استفاده قرار گیرد.

مطب پیشنهادی :
انجام پایان نامه دکتری پلیمر انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری مهندسی پلیمر

اینها برخی نکات در مورد آماده کردن پروپوزال تکلیفی درس روش تحقیق در کارشناسی ارشد و دکتری بود که دانشجویان با رعایت برخی نکات ساده می توانند این درس را با نمره بسیار خوب پشت سر بگذارند.

 

چه پروپوزال هایی می توانند برای آماده کردن تکلیف روش تحقیق مفید باشند ؟

 

پروپوزال آماده ارشد با فرمت استاندارد

پروپوزال آماده ارشد با فرمت استاندارد

دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مدیریت 6 ماه پیش از دفاع از پایان نامه می‌بایست پروپوزال پر شده مدیریت را با رعایت تمامی استانداردها به استاد مربوطه ارائه کنند تا پروپوزال تصویب شود و بتوانند کار را شروع کنند. پیش از نگارش پروپوزال واجب است که چند نمونه پروپوزال آماده ارشد دانلود کنید تا با شیوه نگارش پروپوزال آشنا شوید .

پروپوزال آماده ارشد برای کسانی که اولین بار است پروپوزال می‌نویسند

در دوران کارشناسی به احتمال زیاد تحقیق و پژوهش‌های بسیاری انجام داده‌اید اما داستان نگارش پروپوزال و دفاع از پایان‌نامه کاملا متفاوت است. در دوره کارشناسی ارشد شما باید به عنوان یک محقق حرفه‌ای پژوهش را با چهارچوب‌های استاندارد جلو ببرید و نتایج پژوهش می‌تواند کاربردی و عملی باشد. پایه هر پایان‌نامه‌ای در پروپوزال گذاشته می‌شود در حالی که بسیاری از موارد زمان بسیار کمی برای نگارش پروپوزال صرف می‌کنید و ایراداتی که بعدها پیش می‌آید به دلیل عدم تسلط شما بر مطلب انتخابی بوده است. برای بهبود اوضاع تحقیقاتی شما لازم است که پیش از نگارش حتما چندین نمونه پروپوزال آماده ارشد و پروپوزال پر شده مدیریت را دانلود و مطالعه کنید تا شکل کلی و استاندارد یک پروپوزال را بشناسید. حتی پیش از موضوع خواندن پروپوزال آماده ارشد می‌تواند در انتخاب ایده و موضوع به شما کمک کند .

دانلود پروپوزال آماده ارشد چه فایده‌ای دارد

شما یه عنوان یک فرد آماتور که از شروع تا پایان یک تحقیق حرفه‌ای را تا به امروز پیش نبرده‌اید، با طیف گسترده‌ای از موضوعات در رشته‌های مدیریت روبرو می‌شوید که حتی بر شیوه کار شما نیز تاثیر می‌گذارد. این طیف گسترده مضوعات شما را گیج می‌کند و هنگام انتخاب موضوع نمی‌دانید که چه موضوعی استاندارد است و چه موضوعی پس از شروع کار شما را دچار مشکل می‌کند. علاوه بر این تیتر بندی پروپوزال و شیوه نگارش هر کدام از بخش‌ها نیز در تصویت پروپوزال شما بسیار موثر است .

مطب پیشنهادی :
هزینه ویرایش نیتیو چقدر است | بهترین سایت ویرایش نیتیو

پروپوزال تکمیل شده در رشته‌های مدیریتی

ابعاد و چهارچوب‌های نگارش یک تحقیق استاندارد به میزان دانش شما و تسلط شما بر موضوع تحقیق، میزان دسترسی به داده‌های اولیه و در اختیار داشتن چهاچوب‌های استاندارد تحقیق  بستگی دارد که چراغ راه شما خواهد بود در تمامی مسیر. در صورتیکه چندین نمونه پروپوزال تکمیل شده را پیش از شروع کار مطالعه کرده باشید بخش بزرگی از آنچه نیاز خواهید داشت در دستتان خواهد بود.  دانشجویان رشته مدیریت برای انتخاب  موضوع و انتخاب شیوه کار با طیف گسترده‌ای از پیشنهادات مواجعه می‌شوند که برای انتخاب آگاهانه نیاز به اطلاعات جامع از موضوعات مورد بحث خواهند داشت .

اهمیت مرور پروپوزال تکمیل شده

در صورتی که بتوانید نمونه‌های استانداردی از پروپوزال آماده مدیریت را پیدا کنید و با دقت مرور کنید متوجه خواهید شد که کار باید از کجا شروع شود، موانع کجاست و چگونه می‌توان با نوشتن یک پروپوزال حرفه‌ای ادامه راه را هموار کرد. یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است رخ دهد آن است که با انتخاب موضوع اشتباه که احیانا دیتا درستی در مورد آن وجود ندارد یا انتخاب موضوع از اساس اشتباه بوده زمان بسیار زیادی را هدر می‌دهید که ضرر بزرگی به کار تحقیقاتی شما خواهد زد و علاوه بر آنکه زمان زیادی را از دست می‌دهید، روحیه و انرژی شما نیز کاهش می‌یابد. کافیست چندین نمونه پروپوزال تکمیل شده دانلود و مطالعه کنید تا جزئیات مطالب در ذهنتان مرور شود.

 

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

 

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.
تماس با "پایان نامه دکترا"