تماس: 09353132500

چگونه مقاله مروری بنویسم ؟

چگونه مقاله مروری بنویسم ؟ | روش درست برای نوشتن مقاله کوتاه تر چیست؟ :

من همیشه تمایل داشته ام که از نوشتن مطالب کوتاه 400 تا 500 کلمه ای دوری کنم. اما اکنون می بینم که مطالب مختلفی برای نوشتن مطالب کوتاه و دلخراش وجود دارد، تا به مقالات سریع برسیم.

نوشتن مقاله کوتاهتر

نوشتن مقالات کوتاه تر می تواند به شما کمک کند سریعتر از حالت ناگهانی نوشتن خارج شوید
مقالات کوتاه تر این امکان را برای خواننده فراهم می کند که بتواند اطلاعات مربوط به آنها را جمع کند و سپس برای اطلاعات بیشتر مستقیم به وب سایت خود مراجعه کند.
مقالات کوتاه تر شما را وادار می کند تا محتوای خود را با بیرحمانه ویرایش کنید و کلمات اضافی را تر و تمیز کنید.
مقالات کوتاهتر را می توان سریع نوشت به خصوص اگر از الگوهای نوشتن مقاله فوری من در StartWritingArticlesFaster.com استفاده می کنید
اکنون ، قطعاً یک راه درست و نادرست برای نوشتن مقاله کوتاه وجود دارد.

این کار را به درستی انجام دهید ، و مقاله ای با کیفیت خواهید داشت که خوانندگان و ناشران از آن قدردانی می کنند حتی اگر کوتاه تر باشد.

این کار را نادرست انجام دهید ، و مقاله به نظر می رسد که تنها با هدف دستیابی به یک لینک برگشت ایجاد شده است. این راهی برای جلب قلب ناشران یا خوانندگان نیست.

بنابراین ، روش درست برای نوشتن مقاله کوتاه تر چیست؟

راه درست برای نوشتن مقاله کوتاه تر شامل موارد زیر است:

1. از حد مجاز تعداد کلمات استفاده کنید.

برای یک مقاله “کوتاه و خشن” به 400-500 کلمه فکر کنید.

2. متمرکز شوید.

هنگام نوشتن مقالات، بیشتر بازاریاب های مقالاتی به صورت مماس از بین می روند. زمانهایی وجود دارد که باید خودم را متوقف کنم و به این موضوع توجه کنم که “اصلی ترین چیزی است که امروز می خواهم به خوانندگانم برسم”. سپس شروع به بریدن هر چیزی در خارج از آن مرزها می کنم.

3. به مقاله خود به عنوان یک اشتها آور فکر کنید و مسیر اصلی وب سایت شماست.

بله ، شما می خواهید با اطلاعات عالی خوانندگان خود را ووهی کنید. اما ، شما همچنین می خواهید آنها را ترغیب کنید که مایل باشند. اصرار ندارید که تمام اسرار خود را تسلیم کنید.

اگر به خواننده مزه اطلاعاتی را بدهید که برای آنها جذاب است ، پس احتمالاً آنها می توانند با کلیک روی پیوند وب سایت خود در جعبه بیو ، اطلاعات بیشتری را از شما جستجو کنند.

4- از الگوی نوشتن مقاله استفاده کنید.

شما می خواهید قالب های نوشتن مقاله اثبات شده را مدل کنید ، مانند نمونه هایی که در کیت قالب نوشتن مقاله فوری وجود دارد. این الگوها به شما کمک می کنند تا در مقالات خود سازماندهی و ساختار خود را ارائه دهید. می توانید 3 مقاله مورد علاقه من را برای نوشتن قالب در http://www.TryMyFreeArticleTemplates.com دریافت کنید

5. بی رحمانه ویرایش کنید.

با مقالات کوتاه تر ، من کمتر گفتگو و “فقط واقعیت ها ، خانم” هستم. من جملات / عبارات / کلماتی را که مجدداً آنچه را که قبلاً پوشانده ام بیان کرده است را اصلاح می کنم

من انتخاب کلمه خود را از نزدیک تماشا می کنم و خودم را به چالش می کشم تا نظرم را با کمتر کلمه متوجه شوم.

6. حتما گوشت داشته باشید.

به یاد داشته باشید ، کوتاه به معنای بی پروا بودن نیست. وقتی مقاله های کوتاه تری می نویسید ، این بدان معنی است که مقاله سخت تر و قابل توجه است.

این نکات را دنبال کنید و مطالب کوتاه ، در عین حال قدرتمند ، با ارزش بالا و اطلاعاتی را خواهید نوشت که خوانندگان را به دنبال کسب اطلاعات بیشتر از شما می خواند.

حالا اطلاعات بیشتری از من می خواهید؟

عالی است ، سپس به http://www.TryMyFreeArticleTemplates.com بروید تا 3 مورد از مقاله های فوری مورد علاقه من را برای نوشتن دریافت کنید که به شما کمک می کنند مقالات کوتاه تر را در 30 دقیقه یا کمتر بنویسید

درباره نویسنده:

اریک گروبر ، کارشناس بازاریابی مقاله ، از قدرت مقالات برای ایجاد فرصت های آنلاین برای بازاریابان اینترنتی ، صاحبان مشاغل کوچک ، نویسندگان ، کارآفرینان و بلندگوانی که می خواهند تبلیغات ، چشم انداز و سود بیشتری داشته باشد ، استفاده می کند. اکنون می توانید مقاله های فوری وی را برای نوشتن قالب ها تهیه کنید که به شما کمک می کند مقالات خود را در مدت زمان 30 دقیقه یا کمتر بنویسید.

دانشجویان عزیز برای انجام مقاله می توانند با موسسه در ارتباط باشند. موسسه الو تز از جمله موسسات خوب و تضمینی در زمینه انجام مقاله می باشد.

انجام مقاله

 

الو تز برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.